Sayın Emine Erdoğan imitasyon Hermes kullanıyormuş.

Bu konuyu okuyanlar

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Erdoğan'ın eşi bir aşirete mensup ve çok zengin diye biliyorum ban aileden zengin. Erdoğan'a sormadan eşi bile istediği çantayı istediği fiyata alabilecek kadar zengin zaten.
Burada size sorun veya dert olan ney onu anlamıyorum ?
Anlatıyoruz da anlamak istemiyorsunuz.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca Emine Hanım aileden zengin dahi evine ekmek götüremediğini söyleyen yüzbinlerin olduğu memlekette 50 bin USDlik çanta içinize siniyorsa buyurun sinsin. Ama sizin anlamadığınız bunun kişiler ile ilgili olmadığı. Ekrem İmamoğlu'nun eşi de böyle birşey yapsa onu da eleştireceğiz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ayrıca Emine Hanım aileden zengin dahi evine ekmek götüremediğini söyleyen yüzbinlerin olduğu memlekette 50 bin USDlik çanta içinize siniyorsa buyurun sinsin. Ama sizin anlamadığınız bunun kişiler ile ilgili olmadığı. Ekrem İmamoğlu'nun eşi de böyle birşey yapsa onu da eleştireceğiz.

Hee hee kesin öyledir :D Yeme bizi burada yaa. Eleştirirmiş flan. Şu forumda kaç tane konu dönüyor daha doğru dürüst muhalefeti eleştirdiğin 1 tane konu yok. ( Eleştiriyor gibi göründüğünede Ama fakat lakin takısı ekleyip başka yerlere çekiyon konuları çarpıtıyor veya sap ile samanı karışıyon her zaman. )

Bu çanta olayı belki 10 yıllık muhabbet. Ucuz Siyaseti bırakın lütfen millet aç diye. Açsa satsın Kemal Kılıçdaroğlu 2 milyon TL lik makam arabasını Ekrem Başkan 300 bin TL lik saatini. Yatlarını katlarını fakirlere dağıtsın. Ama keseri almışınız elinize sağdece kendinice yontuyorsunuz ve karşı tarafı suçluyorsunuz..

Not: Ekrem başkanın eşi veya Kemal Kılıçdaroğlunun eşi ne yaparsa yapsın veya ne alırsa alsın ben eleştirmezdim. BANANE çünkü onlar siyasetçi değil.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Hee hee kesin öyledir :D Yeme bizi burada yaa. Eleştirirmiş flan. Şu forumda kaç tane konu dönüyor daha doğru dürüst muhalefeti eleştirdiğin 1 tane konu yok. ( Eleştiriyor gibi göründüğünede Ama fakat lakin takısı ekleyip başka yerlere çekiyon konuları çarpıtıyor veya sap ile samanı karışıyon her zaman. )

Bu çanta olayı belki 10 yıllık muhabbet. Ucuz Siyaseti bırakın lütfen millet aç diye. Açsa satsın Kemal Kılıçdaroğlu 2 milyon TL lik makam arabasını Ekrem Başkan 300 bin TL lik saatini. Yatlarını katlarını fakirlere dağıtsın. Ama keseri almışınız elinize sağdece kendinice yontuyorsunuz ve karşı tarafı suçluyorsunuz..
Siz demagoji konusunda son derece ustasınız. Tebrik ederim öncelikle. Makam araçları konusunda devlet protokolünde olan kişilerin 1 adet makam aracı olmasında garipsenecek birşey yok. Ama katılırım daha mütevazi bir araç olsa daha iyi olurdu. Ama siz itibar itibar diyerek Sarayın gereksiz harcamalarının israfının azaltmasına katılamazsınız.
Ticaret yaparak kazandığı ya da aileden gelen servetini nasıl harcayacağını İmamoğlu bilir. Ama 250 bin TL lik saat alması ve kullanması da eleştirilecek bir konudur. Siz sanıyorsunuz ki AKP'ye vurmak için bunları söylüyorum. Hayır kişilerin bir önemi yok.
Erdoğan çıkıp da evet eşime bu çantayı ben şu gelirimle aldım gerisi de kimseyi alakadar etmez dese daha muteber olurdu bu davranış.
Not: Ekrem başkanın eşi veya Kemal Kılıçdaroğlunun eşi ne yaparsa yapsın veya ne alırsa alsın ben eleştirmezdim. BANANE çünkü onlar siyasetçi değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Erdoğan çıkıp da evet eşime bu çantayı ben şu gelirimle aldım gerisi de kimseyi alakadar etmez dese daha muteber olurdu bu davranış.
Türk siyasetinde böyle birşey mi var ? Sabah akşam böyle ithamlaramı cevap verecek cumhurbaşkanı. Çantayı nerden aldın o don kaç para gömleğin ne kadar. Bu mu gerçekten hayel ettiğiniz siyasi hareketler.

Gerçek bir siyasetçi rakibinin eşini çocuğunu konu bile etmez aslında ama Türkiye'de kaliteli muhalefet olmadığına belden aşağı çalışan ve ucuz SIĞ siyaset yapan insanlar var.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Kardeşim bu ülkenin üretmesi ve tasarruf etmesi lazım. Ülkenin başında olan kişinin ve ailenin de buna örnek olması lazım. Durum budur. Nokta

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Belki 10 yıl olacak şu olay. Muhalefet o kadar sığ muhalefet yapıyor ki konu bulamıyor döndürüp döndürüp Erdoğan'ın eşine ve oğluna sarıyorlar. Gerçekten yazık.

Bir vatandaş olarak banane abi isterse 5 TL lik çanta taksın isterse 500 bin TL lik. Devlet malından almadıkça veya çalmadıkça BANANE BİZENE yani. Ama sabah akşam şu konuyu parlatmaya çalışan ve siyaset yapmaya çalışan muhalefet var ülkede ne yazık ki :( Gerçekten yazık.

Cumhurbaşkanının bu çanta muhabbetini sürekli açan Kemal Kılıçdaroğluna cevabı.

Ekli dosyayı görüntüle 121960

Not: Ben çantanın imitasyon olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ama bizim sığı muhalefet sussuz diye hadi çanta çakma bakın yolunuza demek için birisi ortaya böyle birşey atıyor gibi geliyor. ( Ama bizimkiler susmaz bu seferde neden orjinali varken imitasyon aldın diye eleştirmeye çalışıyorlar durmazlar :) )

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Allah senden razı olsun bu videoda olmasa cahil cahil gezecektik. Oylar CHP'ye koşunnn...
Son 5 yıldır döndür dolaştır aynı laflar kelime değişmiyor ya. Sabahta aynı konuşmayı yaptılar akşam basın açıklamasındada. Gecen yılda bunu diyorlardı 5 yıl öncede...
BANANE bunlardan bir vatandaş olarak Türkiye'nin günde mi bu mu gerçekten sabah akşam Cumhurbaşkanının eşinin çantası oğlunun gemisi evi arabası mı ? Bu söylemler ile mi kurtulacak ülke...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Haberin doğru olması da kötü yalan olması da kötü.
Kırk katır mı, kırk satır mı yani...
Kurt ile kuzu hikayesinde olduğu gibi.
Derenin aşağısında su içen kuzuya, "Suyumu azaltıyorsun, seni cezalandıracağım" der. Kuzu ise "Ama efendim, ben aşağıda su içiyorum, size ne zararım olabilir ki?" diye sorunca Kurt:
"Seni yemeyi kafaya koydum, aşağıdan da içsen, yukarıdan da içsen seni yiyeceğim" der.

Evet ozciceky, vicdanı, objektif düşünmeyi emanete bırakınca sonuç böyle oluyor zahir! :)

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Kırk katır mı, kırk satır mı yani...
Kurt ile kuzu hikayesinde olduğu gibi.
Derenin aşağısında su içen kuzuya, "Suyumu azaltıyorsun, seni cezalandıracağım" der. Kuzu ise "Ama efendim, ben aşağıda su içiyorum, size ne zararım olabilir ki?" diye sorunca Kurt:
"Seni yemeyi kafaya koydum, aşağıdan da içsen, yukarıdan da içsen seni yiyeceğim" der.

Evet ozciceky, vicdanı, objektif düşünmeyi emanete bırakınca sonuç böyle oluyor zahir! :)
yalan olması kötü: çünkü 2400 TL asgari ücret olan bir ülkede örnek olması gereken insanların 50 bin dolarlık çanta kullanması peygamberi bakış açısından bile tam bir fiyasko
doğru olması da kötü cünkü bu da sınai mülkiyet açısından baktığınızda suç

ama en kötüsü nedir biliyor musunuz ? bunun neden kötü olduğunu açıklamak zorunda kalmak.