Haber Sayın Emine Erdoğan imitasyon Hermes kullanıyormuş.

ozciceky

Profesör
Çakma olduğunu sanmıyorum.
:) inanırsanız tabii. Hande Fırat öyle demiş. Ben de Sayın Erdoğan'ın emek hırsızlığı yapacağını düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama ülkemde ne kadar çakma marka kullanan insan olduğunu düşündüğünüz de böyle bir haber Erdoğan da bizden. Halkın kadını Emine Hanım algısı yaratır mı acaba :)

Servous

Profesör
:) inanırsanız tabii. Hande Fırat öyle demiş. Ben de Sayın Erdoğan'ın emek hırsızlığı yapacağını düşünmüyorum.

Ama ülkemde ne kadar çakma marka kullanan insan olduğunu düşündüğünüz de böyle bir haber Erdoğan da bizden. Halkın kadını Emine Hanım algısı yaratır mı acaba :)
Başlığı sayın hanımefendi Erdoğan diye değiştirir misiniz? Sayın Erdoğan diyince rte geliyor aklıma 😂. Dünya kadar paraları varken çakma kullanacaklarını sanmıyorum.

Emine Erdoğan görünmezlik iksiri içerek sosyete pazarına girer ve olanlar olur.
Aslında amacı imitasyon çanta almaktır. Sonuçta başka nerde bulabilir istediği fransız çantasının Türk malı imitasyonunu😂

fatihege

Asistan

Bu durumda herkes korsan program kullanabilir.
Haberin doğruluğu tartışılır. Fazla bilinen bir kaynak olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bunu haber yapacak kadar büyütmeye ne gerek var. Kullanıyorsa kullanır. Bu hiç kimseyi ilgilendirmez.

ozciceky

Profesör
Haberin doğruluğu tartışılır. Fazla bilinen bir kaynak olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bunu haber yapacak kadar büyütmeye ne gerek var. Kullanıyorsa kullanır. Bu hiç kimseyi ilgilendirmez.

Tabii ki ilgilendirir.
1-Eğer 40-50 bin TL değeri olan gerçek Hermes kullanıyorsa asgari ücretin 2400 TL olduğu ülkede Cumhurbaşkanı eşi olarak yaptığı doğru değildir.
2-Eğer çakma mal kullanıyorsa da nizam ve kanunlara göre bu fikir ve emek hırsızlığına girer o da başka bir suç.
3-Orjinal Beymen çanta var mesela. Ben Sayın devlet büyüklerimizden ve ailelerinden olabildiğince Türk Malı kullanmalarını beklerim. Hem de reklam olur yurtdışı ziyaretlerinde.
4-Haberin doğru olması da kötü yalan olması da kötü.

fatihege

Asistan
Tabii ki ilgilendirir.
1-Eğer 40-50 bin TL değeri olan gerçek Hermes kullanıyorsa asgari ücretin 2400 TL olduğu ülkede Cumhurbaşkanı eşi olarak yaptığı doğru değildir.
2-Eğer çakma mal kullanıyorsa da nizam ve kanunlara göre bu fikir ve emek hırsızlığına girer o da başka bir suç.
3-Orjinal Beymen çanta var mesela. Ben Sayın devlet büyüklerimizden ve ailelerinden olabildiğince Türk Malı kullanmalarını beklerim. Hem de reklam olur yurtdışı ziyaretlerinde.
4-Haberin doğru olması da kötü yalan olması da kötü.
Kadın ne yapsa uygun olmuyor yani :)

ozciceky

Profesör

ozciceky

Profesör
Siz Sayın Erdoğan'ın elindeki çantaya bakarsanız hangi sınıfa girdiğini fark edersiniz.

Arkadaşlar Erdoğan Ailesi Sayın Tayyip Erdoğan'dan dolayı zaten Türkiye'yi temsil etmek gibi bir durumdalar. Bir tek bana mı graip geliyor gidip de Fransız malı çantaya bu kadar para dökmek. Neden ikamesi olan şeylerde yerli malı kullanarak örnek olmazlar ki millete.

Ayrıca bu Hermes denen marka da dünyadaki en meşhur ve pahallı markalardan biri. Devleti yöneten herkes için dediğim geçerlidir. Parti ayırımı yapmadan.

Ekli dosyalar

• canta.jpg
    canta.jpg
    145 KB · Görüntüleme: 19

Nietzscheee

Asistan
Devlet kademesinde olanların, ülkede öne çıkan kişilerin her hareketine dikkat etmesi gerekir. Sonuçta birileri halkı temsil amacıyla orada bulunuyor, dolayısıyla her yetkilinin ve eşlerinin etik durumlara göre hareket etmesi lazım. Bu keyfi bir şey değil, zaruriyettir.

ozciceky

Profesör
Devlet kademesinde olanların, ülkede öne çıkan kişilerin her hareketine dikkat etmesi gerekir. Sonuçta birileri halkı temsil amacıyla orada bulunuyor, dolayısıyla her yetkilinin ve eşlerinin etik durumlara göre hareket etmesi lazım. Bu keyfi bir şey değil, zaruriyettir.
Aynen dediğiniz gibi.

İşiniz gücünüz bunları araştırmak mı :tearsofjoy:
Keşke bu haltlar yenmese de işimizin bir bölümünü de bunları araştırmaya ayırmasak.

Fakehero

Profesör
3-Orjinal Beymen çanta var mesela.
Beymen çantaların çoğunluğununda ithal olduğunu ve üzerine BEYMEN logosu basıldığını bildirmekte beis görmüyorum. Zira şahsım olarak BEYMENe danışmanlık yapan şirkette ithalat danışmanlığı yapan kişilerden birisiyim.

İkinci bir husus olarak iktidara bu şahsi harcamalarda tutulan radarın muhalefet kesmine de tutulması gerektiğini düşünüyorum. Zira bir kişi israf yaparken herkes ona odaklanırsa diğeri kim bilir arkadan neler yapmaz.