'Şanslı Masa'da dayak şoku!

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Sevgilisinin tavırlarına dayanamayan gencin gözü kararınca olanlar oldu...

[video=youtube;-DbGYmCij_c]http://www.youtube.com/watch?v=-DbGYmCij_c[/video]

Sizi bilmem ama bana böyle bir şaka veya her neyse yapan sevgilim değil bilmem ne olsaydı herhalde tavrım çok daha sert olurdu bu ne ya bunlar tam manasıyla kültürümüzle,duyarlılığımızla dalga geçiyorlar ve bunada şaka diyorlar.Ve ben bu Mehmet in yerinde olsaydım artık bu kız bilmem ne olsaydı bitirirdim.Beş binlira için böyle yapacakmış.Bana katılmayan arkadaşlar mutlaka olacaktır buda benim fikrim...

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ben de birşey yapıyor sandım.
Sonunda tekme atıyor.

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Çok gıcık bi program hiç sevmedim yayından kalkar umarım gereksiz.

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Bunlar hep kasıtlı. Benim bir arkadaşım var tiyatrocu, sinema piyasasında az çok tanından biri. Tesadüf izlerken baktım o ve müzisyen sevgilisi. Sorduğumda net cevap vermese de bu işler tiyatro, düzenbazlık. Zaten detaylı bakıldığında roller profesyonelce yapılmış oluyor. Gereksiz teraneler!

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Para için insanları rezil etmek moda oldu normaldir..

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
çok salakça bi program adamın yanında sevgilisine asılıyo adam saçma sapan bi tekme atıyo bu gibileri de çağdaş ilerici diye topluma yutturmaya çalışıyolar adam orda herifin ağzını burnunu kırsa -ki tercihimizdir-hemen damgayı basacaklar:BU ÇAĞDA BU KAFA die
Kanal D yabancı film yayınladığı zaman izlenebilitesi olan bi kanal başka da bi şeye yaramaz zaten verdikleri haberlerin çoğu yalan çıkıyo yayınladıkları programların ne mal olduğu ortada ;bkz şanslı masa

bilgisayarım bozulana dek tv izlemiyodum arada bi bakıyodum o kadar o da haberlere ne zırvalayacaklar diye bakıyorum ne yandaş ne candaş basın hiçbirine de güvenmiyorum sonuçta bir yandaşa bakıyorum bir candaşa ona göre harmanlayıp olayları yorum yaparak ne olup bittiğini anlamaya çalışıyorum

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hiç sevmiyorum bu programı bana yapılsa dalarım vallahi :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
öptüğü an biter şaka olduğunu bildiği halde onu yapan kız da biter...

by efsane

Rektör
Emektar
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,135
Ben zevkle izliyorum :mrgreen: :D

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Valla benım kız arkadaşım aynısını yapsa dalarım direk 2 sinede bune ya adamın birisi karşıma gececek hemde tanımadıgım bı lavuk kız arkadaşıma masaj yaptıracak bende mal mal bakacam kim ne derse desin bunun adına gericilik desinler isterse umrumda degil namus öyle 3-5 çakalın oyuncagı olamaz 5000 tl degil 5000000000 tl de verseler umrumda degil.rezillikten başka bişey degil.:devil:

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bide o iki dingil yokmu ikiliyi görünce gülmüyormu 4.18 deki gibi bitiyorum orada!
Allah ne verdiyse dalasım geliyor

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Sunanların yerinde olmak güzel olurdu herhalde , adamlar hem para kazanıyorlar hem de eğleniyorlar :D

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Abi sen böyle 1 tekme için mynet gibi başlık açarsan ohohohohoo. Bir şey okuyasım gelmiyor mynet gibi yapmayın sizde gözünüzü seveyim :mad:

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Rezil bir şaka programı bu yayını izleyen kitle kültürel açıdan ne alıyor acaba ?

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Başta güzeldi,sonra abarttılar.Şaka da olsa insanın sınırları var sonuçta.
Eğlenceli şakalr olabilir,insanın temel değerleriyle oynanmaması gerekir.
Verdikleri bu kılığa girmeye hayatta değmez.Kabul eden de işin nereye varacağından habersiz aslında.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
insanların ozel ılıskılerıne mudahale etmek seviyelerını dusurmek aşagalamak ve karsına gecıp gulmek hıc yakısmıyor sahsen bu programın kapatılması gerek kanunen

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
böyle olacağı belliydide , insanlarla dalga geçme , utandırma , üzmek para için olunca ŞAKA oluyor , buna dikkat edelim.

KZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programin amaci insanlari ekran basinda heyecanlandirmak yada eglendirmek degilmidir. Amac buysa neden surekli altinda baska seyler ariyorsunuz? Yok kasitliymis yok efendim tiyatroymus. Boyle sacma bir huyumuz var..Zamaninda devid copperfıeld gosteri yapti atilla tas icine micti. bu huylarimizdan vazgecelim eglenmemize bakalim canlar

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Programin amaci insanlari ekran basinda heyecanlandirmak yada eglendirmek degilmidir. Amac buysa neden surekli altinda baska seyler ariyorsunuz? Yok kasitliymis yok efendim tiyatroymus. Boyle sacma bir huyumuz var..Zamaninda devid copperfıeld gosteri yapti atilla tas icine micti. bu huylarimizdan vazgecelim eglenmemize bakalim canlar
insanları eglendırmesıne dıcek bırseyım yok,bırde ızlerken kendını habersız olan o ınsanın yerıne koy.ben sahsen boyle seyı kabullenemem

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Benim sevgilime karşımda "ben takmak istiyorum sana aylin" diyecek, sevgilim ona masaj yapacak, birbirlerini öpecekler. Sonra da şakaaaa

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
insanları eglendırmesıne dıcek bırseyım yok,bırde ızlerken kendını habersız olan o ınsanın yerıne koy.ben sahsen boyle seyı kabullenemem

aynen mesele budur , insanları orada utandır , kızdır , kır , üz . sonrada aga bu yaptıklarımız şaka al sana para unut

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Farklı türde bir şaka olsa neysede.hani aniden biri çıkar korkutur seni falan filan... Kız arkadaşım başkasını öpecek masaj yapacak,şaka falan dinlemem.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
5.000 liraya şakasını yapan 500.000 liraya gerçeğini yapar.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Yani çok sakat bir şaka,
Ani bir sinirde adam orayı kana bular.