'Şanslı Masa'da dayak şoku!

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu bölüm yanılmıyorsam Kıbrıs'ta çekilmişti, takdir edersiniz ki Kıbrıs, Çeşme, Marmaris, Bodrum gibi yerlerde yaşayanlar biraz daha rahat oluyorlar. Sonra da 5 bin lirayı alınca ve kameraları görünce gerekli tepkiyi veremiyorlar. Sonrasında evde ne oluyordur bilemeyiz tabi :)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Adamı katil etmek için planlamışlar bu bölümü sanırım ama olmadı :mrgreen: Aslında iyi fikir kameraların önünde cinayet iyi reyting alır :clap:

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bence sapik insanlarin/parasii olan buyuk sapiklarin isi kolaylastirmak milleti alistirrmak~ icin yapttiklari bicceesit zombbillestirme (beyin yikama) taktigi.
milletin parasini calsaalar messela bunu izleyenler "a. a. yoksa 5.000 mi kaazaniccaz ?" diyerek mal mal bakicak. sonra biriniin karisini kaacirdillar diyelim gene 5 binlira mi kazandik yoksa diye okuxun trene baktigi gibi tepkisiz kalicaklar.
bunlar bence risklli seyler. milletin akil sagligi acisindan riskli.cok kotu sonuclari olabilir. ki olunca da kimse nedenini hatirlamiycak sikca olldugu gibi :p

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
İilk bölümünde benim çok sinirlendiğim bir kıza bile edemeyeceğim küfrü adam sevgilisine etmişti. 5000 TL için ulusal bir kanalda kızın o küfrü yiyip üstüne şaklabanlığa devam etmesi ve o iki tipin buna gülmesi ve daha fecisi kızın kulaklıktan bunu duymasını görünce çok sinirlenmiştim. İnsanlar haysiyetlerini para için bu kadar kolay bir kenara atabiliyorlar ya yazık diyorum.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yine adam genişmiş. Osturuktan bir tekmeyle bırakmazdım ben.

interpool

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ZAten kavga şiddet olmasa reyting olmaz... İyi olmuş :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu bölüm yanılmıyorsam Kıbrıs'ta çekilmişti, takdir edersiniz ki Kıbrıs, Çeşme, Marmaris, Bodrum gibi yerlerde yaşayanlar biraz daha rahat oluyorlar. Sonra da 5 bin lirayı alınca ve kameraları görünce gerekli tepkiyi veremiyorlar. Sonrasında evde ne oluyordur bilemeyiz tabi :)

bursa orası:) bence kesmesi lazımdı bursalının

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
resmen rezil ediyorlar milleti ya :) allah düşürmesin.

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yalan dolan bu işler ya birakin, hepsi oynuyor..

T-1000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu şekilde de düşünmek lazım: Siz çok zengin birisiniz. Artık iflah olmuyorsunuz. Birisine diyorsunuz ki: "Yahu sana şu kadar versem, gidip şu herifi dövsen?" Ya da başka birşey yapsan...
Aslında biraz düşününce programın mantığı bu. Lejyoner ya da savaşçı köpekler.. Her neyse...
Para verip eğleniyorsunuz. Bu programın arkasındakiler de aslında çok eğleniyorlardır.
Bir kişiye para teklif ediyorsunuz, o da para için her türlü saçmalığı yapıyor.