Samsung U708

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Koreli teknoloji devi Samsung yeni teknoloji harikası modelini duyurdu. Sony Ericsson ve Nokia'ya rakip Samsung U708'ün özellikleri bu haberde.

En etkileyici görünüme sahip Samsung telefonlardan birisi olmaya aday. Kayan kapaklı bu telefonun kalınlığı 12,1 mm. AutoFocus özelliğine sahip 3,2 megapiksel kamerası var, bu sayede az eforla yüksek kalitede fotoğraflar çekebileceksiniz.

Samsung_U708.jpg

Diğer Özellikler

HSDPA bağlantı, 240x320 piksel çözünürlüğe sahip 2,2 inç QVGA ekran, 3G/EDGE/GPRS/WAP/JAVA desteği, HTML sayfaları göstermek için NetFront 3.4 Tarayıcı, Bluetooth ve USB bağlantısı içeriyor. Telefon ayrıca GMail destekli olarak geliyor.

Fiyatı?

Üretici, telefonun fiyatı hakkında bir açıklama yapmadı.

Bilgi İçin: SAMSUNG
Yazan: Burak Barbak
SDN - http://shiftdelete.net

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
samsung un ultra serisi gercekten harika bu da onlardan birisi

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ya aslında bende bır samsung kullanıcısıyım guzel telefonları var ama nokıa kadar esnek bır telefon degıl.ya mesela nokıa da ıstedıgın bır oyunu programı bılgısayarından atabılıosun tema yukleyebılıyorsun.samsung da o yok.ama saglam telefon..

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
dokunmatik tuslardan buda sanırım.. kullanamıyorum ben onları :S

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
İşte samsung yine yapmış ya.Forever samsung kim ne derse desin.Nokia'dan bin katlı iyidir.Kardeşim ne milletin tema,program bilmem ne merakı.sen telefonu tema,program yüklemek içinmi alıyon.Nokianın kalas gibi telefonları değil samsungun telefonları hiç olmazsa.Özellikleride süper.Bence samsung symbian koymamakla çok doğru bişey yapıyor.Symbian telefonun menüsünü işlevselliğini ağırlaştırıyor.İşte öle telefona tema ,program atma amacaıyla alanlar için ideal.Ben şu ana kadar samsung cep telefonumda hiçbir problem görmedim.Yani herzman samsung