Samsung Tab 3 Aşırı Soğuyunca Yamulur Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Merhaba Arkadaşlar, Benim Samsung Tab 3 üm Var, Sıcak Olmasını Bekleyeceğime Soğuk Oluyor. Nasıl Kullandığımı Öğrenmek İsterseniz: RPG FPS Türünden Bilgisayar Tablet Oyunları Oynamıyorum Daha Çok Oyun Konsollarına Kaset Koyma Aracılığıyla Oyun Oynuyorum Ama Pac-Man ve Örümcek Adam dan Başka Oyun Oynamıyorum Nedense?, Google Chrome'yi Fazla Kullanıyorum, Uygulamalar İlk Sürümlerinde Duruyor, Gmail'den Çok E-posta İsimli Uygulama Kullanılıyor, Aşırı Önbellek Yapınca Hepsini Kendi Elimle Temizliyorum, Bir Sürü Webcomic E-kitap Falan Yüklü, Müzik Falan da Çalıyorum, Kaydedilmiş Tonlarca Not Var Bunlar Genelde Saçma Olup Keyfiyen Yapılmış ASCII Sanatlarımdan Oluşuyor, Yüklü Yazılımlar 1500 kbyi Aşmıyor, Bazı Filmler Yüklü, 9-10 Yıl Önce Kaydedillmiş Gitar Sesleri Var Hiçbirini Silmek İstemem Çünkü Kendi El Emeğim Göz Nurum, Bataryasını Kasasını Adaptörünü Hiç Değiştirmedim, Genelde Çevrimdışı Duruyor Wi-Fi ye Gerektiği Zaman Bağlıyorum, Katamari Damacy Mobile Angry Birds Cat Nyan Falan Zamanında İndirmiştim, Kendime Gittiğim Yerlerde Bilgisayarı AlamadığımdaBu Şey Diyor Ki "Al Beni Gödür Gardaşım Budan Hayır İman Beklenmez" Diyor, Gittiğim Uzak Yerlerde Gittiğim Yerlere Dair Notlar Alıyor Ve Düşüncelerimi Yazıyor, EBA Kullanılıyor, ve diğer hafifçe süzülerekten bekleyen API işleri... Çok Aktif Kullanmıyorum Sadece Evimdeki Dev Gibi (hatta uyuyacak düzgün yer bulamadığım) Kitaplığıma Çevrimiçi Bir Destek Oluyor Ve Bazen İstediğimde/gerektiğinde Genel Ağ Sörfü Denen Şeyi Gerçekleştiriyorum.
Sadece Bir Çevrimiçi Kitap Ve Bazen Gerektiğinde Taşınması Gereken Mini-bilgisayar.
Buraya Kadar Anladınız Herhalde Nasıl Kullandığımı.
19 derece ile 31 derece arası pil sıcaklığı normal mi?
Pilini doldururken 40 derece falan oluyor ancak bu sıkıntı değil çünkü bu sadece artık çevrimiçi genel ağ sörfü yapılabilen bir kitaptan başka bir şey değil.
Kasalı bilgisayarım var ama kullanmayı pek sevmiyorum nedense...
Genelde şehir dışında fazla vakit geçiriyor ve Samsung Tab3 biraz da olsa beni kurtarıyor.
belirtmek gerekiyor : bu konuya android falan da diyebilirdim, ama ihtiyaç olunca DoCoMo tarafından sunulan işletim sistemine geçiyorum, yapacağım seyehatlerde genelde DoCoMo işletim sistemine geçiyorum, daha minimalist,basit,kolay ve pratik.

Ek olarak: eBay alışveriş sitesine "vintage samsung classic tab" diye aratabilirsiniz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Karantina sürecinde normal şeyler.

Reaksiyon puanı
11
Karantina sürecinde normal şeyler.
Şu Tablet Özellikle De E-kitap Okurken Aşırı Soğuyor.
Soğudukça Ya Elimde Yamulduğunu Uzadığını Falan Hissediyorum.
Genel Olarak Kullanma Amaçlarım. Karantina Döneminde Teknoloji Kullanımımda Her Hangi Bir Değişiklik Olmadı.

Reaksiyon puanı
11
Bendeki Isınma Sorunu Değil, Aşırı Soğuma Sorunu.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hocam ne dememizi istiyorsunuz Allah aşkına. Fırına at mı diyelim?

Reaksiyon puanı
11
Şu Derece Kısmını Kontrol Edin.
Tutarken İnsanın Eli Donuyor Gidiyorum Yorganın Altına Atıyorum Bu Şeyi.
Anca Yani. "Aşırı Hız Öldürür" Diye Bir Tâbir Varmış, Bu Soğuk Olması Durumu Da Çok Anormal Derecede Hızlı Olmasına Yol Açıyor O Kadar Hızlı Ki İnsanın Başı Dönüyor. O Kadar Da Usain Bolt'un Dedesini Geçmesi Mükemmel Değil, Artık Anormal Bir Duruma Dönüşüyor. Ne Biliyim Oyun Oynayan İnsan Değilim Ama Yani Buna Maşallah Denir O Kadar Soğuk Ve Çok Anormal Hızlı Ki İnsanın Başı Dönüyor. Tutarken Elimiz Soğuktan Yakıyor Tutamıyoruz Çünkü O Kadar Soğukki. Umarım Büzülmez?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-06-00-57-33.png
    Screenshot_2020-04-06-00-57-33.png
    84.8 KB · Görüntüleme: 147

Son mesajlar