Yardım Samsung S23 Ultra'mın ekran süresi nasıl sizce?

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
295
Amcamın oğlu yazılım işleri ile ilgileniyor.
O bir tanıdığı tarafından ayarladı. Kutu geldiğinde açılmamış şekildeydi ilk ben açtım. Ama toplama cihaz durumunu bende duymuştum öyle bir durum varsa eğer bu cihazın bataryası sökülüp replikası ile değiştirilmiş olabilir mi yani? Cihazın tamamen replika olmadığını düşünüyorum. Cpu Z bilgilerinde felan işlemcisi doğru çıkıyor. Kamera da üstün performans sağlıyor. Hız akıcılık dokunmatik de de sorun yok. Sadece batarya sorunum var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam deneyim.
Bu arada programı bilgisayara yükleyeceksiniz. Söylemeyi unutmuşum

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,572
Cihazı günlük kullanımda yoğun şekilde kullanıyor musunuz? Çok oyun oynayıp, sosyal medya uygulamalarını yoğun bir şekilde kullanıyor musunuz?

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
190
Cihazı günlük kullanımda yoğun şekilde kullanıyor musunuz? Çok oyun oynayıp, sosyal medya uygulamalarını yoğun bir şekilde kullanıyor musunuz?
Oyun hiç oynamıyorum.
Sadece sosyal medya sadece.
Cihazın ekran süresi çok düşük 😟
Parlaklık bile ortanın altında kullanıyorum genel de en sonda bile değil.

Şu an şarjım 38 saat
Günü bitiremiyorum.
3 saat ekran süresi var şimdi saat 17:20

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,485
Amcamın oğlu yazılım işleri ile ilgileniyor.
O bir tanıdığı tarafından ayarladı. Kutu geldiğinde açılmamış şekildeydi ilk ben açtım. Ama toplama cihaz durumunu bende duymuştum öyle bir durum varsa eğer bu cihazın bataryası sökülüp replikası ile değiştirilmiş olabilir mi yani? Cihazın tamamen replika olmadığını düşünüyorum. Cpu Z bilgilerinde felan işlemcisi doğru çıkıyor. Kamera da üstün performans sağlıyor. Hız akıcılık dokunmatik de de sorun yok. Sadece batarya sorunum var.

Tamam deneyim.
Cihaz replika değil, zaten olsa her türlü anlarsınız. Batarya dahil birkaç parça değişmiş veya cihaz kullanılmış olabilir. En sağlıklısı servisten cihazın genel durumu hakkında bilgi almak dediğimiz gibi.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
190
Cihaz replika değil, zaten olsa her türlü anlarsınız. Batarya dahil birkaç parça değişmiş veya cihaz kullanılmış olabilir. En sağlıklısı servisten cihazın genel durumu hakkında bilgi almak dediğimiz gibi.
Tamam servisi aradım ama ulaşamadım yarın tekrar arayacağım. Keşke yaşadığım şehirde yetkili servis olsaydı

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
234
Peki bir günde sonucu söylüyorlar mı servise verdiğimiz zaman. Sorun olup olmadığını veya sorun varsa batarya değişimi hemen 1 günde halledir mi sizce
Hocam ben cihazı kendim servise götürdüğüm için gözümün önünde cihazı incelediler ve bilgiyi verdiler, 1 saat sürdü ya da sürmedi. Bende tamirlik bir durum olmadığı için ne kadar sürüyor bilmiyorum fakat 1 2 gün sürse bile bana ikame telefon temin edeceklerini söylemişlerdi.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
190
Son düzenleme: