Samsung Galaxy Tab 3 7.0 oyun oynarken kasarmı ?

Bu konuyu okuyanlar

firlama aygün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu tablet oyun oynarken ;
kasarmı
donmalar olurmu
açmadığı oyun varmı
bu tableti alıyımmı
oyun performansı nasıl
asphalt 7, realş racing 3 gibi oyunları kolay oynarmıı

tasdemir01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kasar ama oyle oynanmıcak sekilde deil ufak tefek kasmalar olr cünkü cpu okadar iyi deil ama alırsanda pişman olmassın o saydıgın oyunları ufak tefek kasmalarla oynarsın

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
7 inçlik bi tablet alcaksanız heleki oyuna düşkünseniz kesinlikle ipad mini alın derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum merhaba, tableti pazartesi elime aldım. Real Racing 3, GTA Vice City, Asphalt 7 gibi oyunları çok rahat oynuyorum, kasma olmadan. Wi-fi açıkken, ekran ışığı sonda ve 3 boyutlu HD oyun oynamama rağmen şarjı 3 saat kadar gitti. Ben aldım, pişman değilim hatta çok memnunum. 365 tl ye aldım. 1080P filmleri çok rahat altyazı dosyalarını destekleyerek çalıştırabiliyor. Ekranın kalitesi çok iyi. Kısaca 365tlye alabileceğin en iyi tablet. Beyaz renk herkeste var, Dark Brown Gold rengini tavsiye ederim. Hayırlı sabahlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asphalt 8 google playde uyumsuz gösteriyor ama apk yüklersen büyük ihtimalle açılır

burkio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır apk şeklinde asphalt 8 ve real boxing açılmıyor ben de tab 3 kullanıcısıyım en güzel dokunmatiğe sahip bu tablet androidlerin arasından

37debdeb37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben tab 3 de real racing oynuyorum güç tasarrufu kapalıyken son kalitede akıcı ama real racing 3 de menüde donmalar oluyor asphalt 7 de en iyi kalitede akıcı oluyor ama bazen menü geçişlerinde bile donmalar oluyor oyun açmadığım halde tablet donuyor ve 10-15 dk sonra açılıyor kendiliğinden bi keresinde 45 dk açılmamıştı sizdede böyle şeyler oluyormu ?

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bana göre eğer oyun oynamayı daha çok seviyorsan asus memo pad hd 7 albenisi 2 gün önce aldım ve süper bi tablet zaten 4 çekirdekli bi tablet samsung tab 7 399 tl asus ise 410 tl vatanda kaçırma derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Samsung Galaxy Tab3 sahibiyim hiçbir oyunda şuana kadar kasma sorunu olmadı .
Çok rahat bir şekilde kullanıyorum.
Gta Vice City'i denedim çalışıyormu diye çok rahat hiç kasmadan donmadan çalıştı.
Ayrıca bu tableti almanı tercih ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaldırır hemde rahat.. şuan piyasadaki bütün android oyunlarını kasmadan oynarsınız ama yüksek kalitede değil onu söyliyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alsemmıkararsızım oyunlarda iyi oldugunu okudum fakat wifi iyi değil diyorlarsizce nasılalsam mı ?

berkay_werty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende şuan 250 tl var. Yılbaşında çalıışıcam 200 tl ye bi yerde. Yani anlıcağınız 450 tl param olucak. Bu tableti alsam mı. Ben daha çok. Real Racing,Aspalt gibi oyunları oynarım. İphone kullanıcısıyım. İlk defa android almak istedim. Sizce tab 3 7.0 alim mi yoksa para biriktirip daha iyi bir tablet mi aliyim. Bana yardım edin son 2 günüm kaldı :(

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ben aylardır tab 3 7inç tableti kullanıyorum, süperonline kampanyasından aldık, tablette bir sürü işkence yaptım banamısın demedi, son çıkan oyunları rahatlıkla açıyor, gta s.a, vice city, asphalt 8 , asphalt7, real racing3, max payne, nova3, modern combat 4 ve aklıma gelmeyen birçok oyunu açtı, yalnız şöyle bir durum var, google playde bu oyunlar uyumsuz olarak gözüküyor, bunun sebebi, samsung tuhaf bir ekran kartı takması tablete, mecburen dışarıdan apk ve data yüklemek gerekiyor. Tabletin tek eksiği ust otg ve hdmi olmaması.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar bende şuan 250 tl var. Yılbaşında çalıışıcam 200 tl ye bi yerde. Yani anlıcağınız 450 tl param olucak. Bu tableti alsam mı. Ben daha çok. Real Racing,Aspalt gibi oyunları oynarım. İphone kullanıcısıyım. İlk defa android almak istedim. Sizce tab 3 7.0 alim mi yoksa para biriktirip daha iyi bir tablet mi aliyim. Bana yardım edin son 2 günüm kaldı :(

Asus memo pad hd 7 tavsiye ediyorum başka bi şey demiyorum

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu tablet bendede var. Gerçekten okey oynarken veya arayüzde gezerken bile donuyor. O kadar saçma bir tablet. Android ilk defa tablette kullandım. Apple ve WP8 kullanıyoruz ailecek. Ama biraz alışabiliseydim güzel olacaktı

berkay_werty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aylardır tab 3 7inç tableti kullanıyorum, süperonline kampanyasından aldık, tablette bir sürü işkence yaptım banamısın demedi, son çıkan oyunları rahatlıkla açıyor, gta s.a, vice city, asphalt 8 , asphalt7, real racing3, max payne, nova3, modern combat 4 ve aklıma gelmeyen birçok oyunu açtı, yalnız şöyle bir durum var, google playde bu oyunlar uyumsuz olarak gözüküyor, bunun sebebi, samsung tuhaf bir ekran kartı takması tablete, mecburen dışarıdan apk ve data yüklemek gerekiyor. Tabletin tek eksiği ust otg ve hdmi olmaması.

Bende Aldım samsung tab 3 geçen hafta ama dolmuş driver oynarken kasmıyo ama fren yapınca tablet donuyo. Nedeni ni biliyomsuun ? Bide dışarıdan tablete ekran kartı filan takılır mı ?

berkay_werty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

meraba bendede tab 3 var. ya dolmuş drıver oynarken filan frene basınca tablet donuyo. Nedenini biliyomusun. Bide dışardan afkfilan dedin o ne demek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
knk ben samsung galaxy tab 3 aldım...asphalt 8 yükledim hiç bir kasma görmedim ben bu tableti tavsiye ediyorum bu arada alacaksan siyah al havalı duruyoo...

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ufak kasmalar var. iPad al derim ama kasıntılar can sıkacak kadar değil. İyi model bence

linuxcocuk54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bnde galaxy tab3 SM-T210 var custom rom custom kernel yüklü kasma yok OC destekli kernel bekliyom