Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

lowegame

Öğrenci
16 Mart 2016
22
10
3
37
Arkadaşlaeir az önce wifiye bağlandım ve instagram, facebook ve messenger uygulamalarını otomatik olarak güncelledi. Fakat sadece facebook un uygulamalarını güncelledi. İlginç yanı ise play store ve samsung apps de otomatik uygulama güncellemesi wifi dahil olmak üzere kapalı. Bu güncellemeleri yaptıktan sonra şuanda instagram açılmıyor. Açılsada donuyor kendini kapatıyor. Hiçbirşekilde instagrama giremiyorum bu kadar saçma birşey görmedim ne yapmam gerekli?

Bu gün herhangi bir güncelleme gelmedi bahsettiğin uygulamalar en azından bana gelmedi. Uygulamayı dilip tekrar yüklemeyi dener misin?

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
Bu gün herhangi bir güncelleme gelmedi bahsettiğin uygulamalar en azından bana gelmedi. Uygulamayı dilip tekrar yüklemeyi dener misin?
Ben uzun zamandır wifiye bağlanmadığım için bana şimdi gelmiş olabilir çünkü mobil veride yapmıyor otomatik güncelleme. Fakat benim anlamadığım otomatik güncelleme kapalı bende neden otomatik yaptı?

MelodyPond

Öğrenci
24 Ağustos 2017
41
8
8
28
Bugün yine inceledim başka bir mağazada ekran çözünürlüğüne bir kez daha hayran kaldım icine daldırasım geliyor parmağımı ah bir de uzunluğu ve ona nazaran darlığı yok mu üstünden azcık kesiveresim geliyor

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Bixby 5. Lvl kastim gibi. Bayagi cat pat ingilizce bilgimle cogu isi yapiyor. Turkce olsun muptelasi olurum
Seneye gelecek Türkçe dil desteği .

Bu arada kardeşime S8 alabiliriz yakında şimdi 250 TL farkla S8+ da almayı düşündük farka değer ama ne bileyim büyük olunca hoş durmuyor gibime geldi , birde düşme riski daha fazla . Normalde büyük telefon severim ama bu sefer küçük olanı alasım daha fazla . Bilemedim :D

Transistor

Profesör
5 Ağustos 2016
4,261
1,085
293

Bu arada kardeşime S8 alabiliriz yakında şimdi 250 TL farkla S8+ da almayı düşündük farka değer ama ne bileyim büyük olunca hoş durmuyor gibime geldi , birde düşme riski daha fazla . Normalde büyük telefon severim ama bu sefer küçük olanı alasım daha fazla . Bilemedim :D
Yılbaşında deniyor inşallah gelir yılbaşında.

Bsen

Öğrenci
28 Ağustos 2017
2
0
1
47
Teknosa dan s8 aldım/geçen hafta. Konuşurken aniden ses gidiyor ve kapanıyor. Son güncellemeler mevcut. Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

cengover05

Profesör
13 Eylül 2015
3,486
447
263
O öğrenmek değil. Her S8 de aynı komut la aynı şeyi yapar.
Tamamda bakin anlamadiginiz su bu sistem dediginiz yapar. Selfie demek fotograf cek demek degilm yani bixby cikarim yapabiliyor veya acaba bunu mu dedi gibi dusunebiliyor bunu kast ettim
--- Gönderi Güncellendi ---

Buyuk telefon seven biri olarak s8 gayet yeterli.

Ramazan Davran

Öğrenci
15 Ağustos 2017
35
5
8
28
Beyler s8 de kilif kullaniyorum ekran koruyucu takmali miyim ? Ekran cizilir mi boyle kullansam . Daha once s7 edge mullanmistim 3-4 ay ekranda koruyucu yoktu ama cizilmedi . Ekran koruyucu kullanmayan varsa da cizilme oluyor mu merak ettim ?

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
Beyler s8 de kilif kullaniyorum ekran koruyucu takmali miyim ? Ekran cizilir mi boyle kullansam . Daha once s7 edge mullanmistim 3-4 ay ekranda koruyucu yoktu ama cizilmedi . Ekran koruyucu kullanmayan varsa da cizilme oluyor mu merak ettim ?
Ben 1 hafta kullandım ekran koruyucu olmadan hafif çizikler güneş altında gözükmeye başladı. 1 sene kullanırsan baya çizilir diye düşünüyorum ben cam ekran filmi taktırdım

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Bunun edge ekranınıda tamamen kaplayan ön jelatini var mı ? Bir de kılıf önerilerinizi bekliyorum .

Not : İnternetten bende bakabiliyorum kılıf eğer kullandıysanız bu böyledir diye önerin .

Transistor

Profesör
5 Ağustos 2016
4,261
1,085
293
Bunun edge ekranınıda tamamen kaplayan ön jelatini var mı ? Bir de kılıf önerilerinizi bekliyorum .

Not : İnternetten bende bakabiliyorum kılıf eğer kullandıysanız bu böyledir diye önerin .
Kardeşinin yaşı eğer küçükse 12-15 spigen tough armor değilse yine de koruma amaçlı Neo Hybird öneririm. Neo Hybird'i kullanmadım ama yorumları iyi ve video da da S8'in siyahı ile uyumlu olduğu için hoş gözüküyordu.

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Kardeşinin yaşı eğer küçükse 12-15 spigen tough armor değilse yine de koruma amaçlı Neo Hybird öneririm. Neo Hybird'i kullanmadım ama yorumları iyi ve video da da S8'in siyahı ile uyumlu olduğu için hoş gözüküyordu.
Bakacağım zaten videoları izlemeye başladım .

Bu arada 18 yaşı :)

harun272

Asistan
15 Eylül 2016
213
47
28
35
arkadaşlar son güncellemeden sonra şarjım çok çabuk bitmeye başladı birde mobil veri çok tüketiyor 10 gb int 1 ay yetmiyor neden yapar ne yapmam gerekiyor şarj sıkıntısı başka yaşayan varmı s8 model

#Eren03

Öğrenci
19 Ağustos 2017
49
5
8
21
Arkadaşlar yeni telefon almayı planlıyorum sizce s8 almalı mıyım? Kullananlar olarak deneyimlerinizi anlatırsanız sevinirim ?

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
Aliexpress ten s8 için cam ekran jelatini aldım bu gün geldi. Kavisli kenarlarıda kaplıyor ve kalitesi gerçekten mükemmel. Tek kötü yanı edge olan kısıma biraz ser basmanız gerekli yoksa dokunmuyor ekrana.Buyrun linki
3D 0.26mm samsung galaxy s8 için Anti-Patlama Temperli Cam ekran koruyucu film 9 h patlamaya dayanıklı S8 Artı Cam Filmi için
3D 0.26mm Anti Explosion Tempered Glass for samsung galaxy s8 screen protector film 9h Explosion proof for S8 Plus Glass Film-in Screen Protectors from Cellphones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)

cmlsn

Asistan
27 Temmuz 2012
133
12
18
edge ekrani guncellemesi gelmis tam bekledigim gibi renk degistirmesi falan gelmis cok guzell olmus
watsapp bildirimleri on izlemesini kapatabiliyormusunuz acaba sadece yukarida dursa

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
S8 Plus'ı aldık bugün , tabi bana değil kardeşime , ama arada bende kullancam yarısını ben verdim :D

Orkide grisi alcaktım telefoncuda yoktu . Bu yüzden siyah aldım 3300'e iyi geldi baya :D

Önerisi olan varsa bekliyorum ( Şu kamera modunu indir iyidir , ya da tema iyidir filan)

Samsung arayüzüne biraz alışamadım LG den sonra biraz fazla detaylı geldi ama adamlar her şeyi düşünmüşler , ama kamera arayüzü olarak LG 'nin daha iyi olduğunu söyleyebilirim , birde geniş açıyı cok aradım onun haricinde sorun yok .

Bu arada ekranı tamamen kaplayacak jelatin var mı ? Etrafta bulamadım .

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
S8 Plus'ı aldık bugün , tabi bana değil kardeşime , ama arada bende kullancam yarısını ben verdim :D

Orkide grisi alcaktım telefoncuda yoktu . Bu yüzden siyah aldım 3300'e iyi geldi baya :D

Önerisi olan varsa bekliyorum ( Şu kamera modunu indir iyidir , ya da tema iyidir filan)

Samsung arayüzüne biraz alışamadım LG den sonra biraz fazla detaylı geldi ama adamlar her şeyi düşünmüşler , ama kamera arayüzü olarak LG 'nin daha iyi olduğunu söyleyebilirim , birde geniş açıyı cok aradım onun haricinde sorun yok .

Bu arada ekranı tamamen kaplayacak jelatin var mı ? Etrafta bulamadım .
Üstte ekran için çok iyi bir cam jelatinin linkini attım. Fakat kılıf takınca dokunmatik tam işlemiyor.

hakan-kerem

Öğrenci
26 Temmuz 2017
33
3
8
23
Telefonun kutusundan çıkan akg kulaklığı bozulan var mı başka? Benimkinin bir tarafından daha az ses geliyor ve kalitesi daha kötü. Telefon garantisi falan bunu kapsıyor mu? Pahalı kulaklıklar çünkü kullanılamaz hale gelmesi üzücü.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefonun kutusundan çıkan akg kulaklığı bozulan var mı başka? Benimkinin bir tarafından daha az ses geliyor ve kalitesi daha kötü. Telefon garantisi falan bunu kapsıyor mu? Pahalı kulaklıklar çünkü kullanılamaz hale gelmesi üzücü.
Benim kendi ayrı aldığım kulaklığın sol tarafından az ses gelmeye başladı. Maket bıçağı ile içini açarken kopardım.:D