Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
Ekteki ürün mü ?
9bd70b2006aec514648a60e139c101b7.jpg
Evet bu ürün yeni çıkmış. Diğerleri elastik bi maddeydi bu cam.

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
Spigen nano fit kendim kullaniyorum orkide rengini belli ediyor
Düzenleme: sonra boyayıp mahvettim işte
Telefonu iyi koruyormu kenar kısımları ekranı korumaya yetiyormu birde sert plastikmi o kılıf yoksa yumuiak mı 40 tl vermeye değer mi sizce ona? Bende 10 tl lik şeffaf var da ondan sordum benimkisi bollaştı ve sarardı

mia.wallace

Doçent
10 Temmuz 2017
806
230
43
Telefonu iyi koruyormu kenar kısımları ekranı korumaya yetiyormu birde sert plastikmi o kılıf yoksa yumuiak mı 40 tl vermeye değer mi sizce ona? Bende 10 tl lik şeffaf var da ondan sordum benimkisi bollaştı ve sarardı

İyi korumuyor tabiki kilifin amaci sadece arkayi korumak. Sert ve esnek plastik sararmadi henuz ve cam gibi duruyor slikondan ziyade. Koruma amacli onermem
--- Gönderi Güncellendi ---
Kenar kisimlari cikintili falan olmadigi icin bumper görevi de gormuyor yani ekrani korumuyo
1 aydan fazla olmustur bu arada kilifi alali

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
İyi korumuyor tabiki kilifin amaci sadece arkayi korumak. Sert ve esnek plastik sararmadi henuz ve cam gibi duruyor slikondan ziyade. Koruma amacli onermem
Kenar kisimlari cikintili falan olmadigi icin bumper görevi de gormuyor yani ekrani korumuyo
1 aydan fazla olmustur bu arada kilifi alali
Alsam mı diye düşünüyorum yoksa diğer modelleremi baksam kararsız kaldım

despotango

Asistan
10 Haziran 2015
252
34
28
Ben kasko yaptirdigim icin cokda onemli degil siz daha korumali biseylere bakin

Çok kabalaştırıyormu telefonu edgeleri yok ediyor mu
Edge kisimlari cok rahat kullaniyorsunuz ..ben elde tutusunu da seviyorum ..cihazi ekran uzerine koydugunuzda dahi koruyor ...

Transistor

Profesör
5 Ağustos 2016
4,261
1,085
293
Samsung'un Facebook sayfasında paylaştığı resimlerdeki gibi tam ekran kamera nasıl yapabilir bilen var mı? (18.5/9 alınca ayarlar simgesi ve alttaki bar gözüküyor)

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
Samsung'un Facebook sayfasında paylaştığı resimlerdeki gibi tam ekran kamera nasıl yapabilir bilen var mı? (18.5/9 alınca ayarlar simgesi ve alttaki bar gözüküyor)
Tam ekran kamera değil aslında o. 18.5:9 ile fotoyu çektikten sonra galeriyi açıp o fotoyu açıyor o kadar.

lowegame

Öğrenci
16 Mart 2016
22
10
3
37
Bixby ingilizce olarak kullanmaya basladim ama cogu zaman hata veriyo ve donmalar yasaniyo sizdede bu boylemi arkadaslar

Herhangi bir sorun yaşamadım ben şahsen, İngilizce kelimeleri düzgün kullanıncada şu anlık bana göre stabil çalışıyor donma ya da kasma yaşamadım henüz.

Atsizdoki01

Öğrenci
7 Mayıs 2017
46
1
8
27
Samsung s8plus kullanıyorum bir sorunum var arayan kimse ulaşamıyor sms atıyorum gitmiyor bana atılanda gelmiyor hattımı başka telefona taktım bir sıkıntı olmadı neden böyledir?ne yapmalıyım?

lowegame

Öğrenci
16 Mart 2016
22
10
3
37
Telefonda sim kilidi gibi birşey yapmış olaiblirmisiniz? Ek olarka telefona birde başka bir sim kart takıp denediniz mi?

Samsung s8plus kullanıyorum bir sorunum var arayan kimse ulaşamıyor sms atıyorum gitmiyor bana atılanda gelmiyor hattımı başka telefona taktım bir sıkıntı olmadı neden böyledir?ne yapmalıyım?

cmlsn

Asistan
27 Temmuz 2012
133
12
18
son guncellemeden sonra basladi o durumlar servise gittigimde sahit olmustum servise gotur bence yazilimi yuklesinler onlar

Transistor

Profesör
5 Ağustos 2016
4,261
1,085
293
Arkadaşlar bu tarz sorunları ilk buraya sorun, cevabını bulamazsanız garantiye göndermek yerine Samsung sitesindeki Canlı Desteğe başvurun. Bilgisayardaki Team Viewer gibi bir programla bir çok sorunu hallediyorlar.

Death Mark

Guru
Emektar
16 Ocak 2017
23,429
15,465
8,958
--- Gönderi Güncellendi -

Kilifla birlikte kullaniyorsunuz degil mi ? Case friendly ise ben de alabilirim

Ah keşke s8 im olsa :D ama parladığını biliyorum normaline göre Nano kağıt bence en iyisi takması çıkarması kolay ve daha ucuz normal koruyucu cama göre

fidan03

Öğrenci
15 Ağustos 2017
16
2
3
29
telefonda sadece play müzik programı var pek kullanışlı bulmadım.önceki telefonlarda olan müzik programını nerden indiririm?

Emre Kux351

Asistan
8 Temmuz 2016
204
20
18
telefonda sadece play müzik programı var pek kullanışlı bulmadım.önceki telefonlarda olan müzik programını nerden indiririm?
Samsung un kendi müzik uygulaması var onu indir çok güzel müzik çalınca edge ekranının oralardan ışık falan dönüyor arka planda o sarkinin resmi oluyor vb. Ugulama adı: Samsung Music

fidan03

Öğrenci
15 Ağustos 2017
16
2
3
29
Samsung un kendi müzik uygulaması var onu indir çok güzel müzik çalınca edge ekranının oralardan ışık falan dönüyor arka planda o sarkinin resmi oluyor vb. Ugulama adı: Samsung Music
çok teşekkür ederim dediğiniz gibi ışıklar dönüyor çok hoş gözüküyor.
birde ekran koruması önerisi olan varmı_kılıfı takınca çıkmasın

MelodyPond

Öğrenci
24 Ağustos 2017
41
8
8
28
Bugün s8 i çok kısa bir süre içerisinde inceleme fırsatı buldum. Tasarımına ele oturuşuna ekran çözünürlüğüne falan diyecek yok. Ön kamerada yüz her zamanki gibi renksiz hayalet gibi sarı tonlu. Mağazanın ışığından mı ya da samsungun özelliğinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bu hep rahatsız olduğum bir şeydi. Başka bir dikkatimi çeken şey kamerayı kullanırken ekranın bir kısmının boş kalması çok orantısız olmuş o düzeltilebilir mi acaba.

semih61

Profesör
26 Ekim 2011
1,456
43
228
Bugün s8 i çok kısa bir süre içerisinde inceleme fırsatı buldum. Tasarımına ele oturuşuna ekran çözünürlüğüne falan diyecek yok. Ön kamerada yüz her zamanki gibi renksiz hayalet gibi sarı tonlu. Mağazanın ışığından mı ya da samsungun özelliğinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bu hep rahatsız olduğum bir şeydi. Başka bir dikkatimi çeken şey kamerayı kullanırken ekranın bir kısmının boş kalması çok orantısız olmuş o düzeltilebilir mi acaba.
ön kamerası en iyi telefon s8 şuanda,renkler ortam ışığından veya yüz güzelleştirmeden kaynaklanıyor olabilir.
tam ekran önizleme fotograf çözünürlüğüyle alakalı uygun formatı seçersen tam ekrana yakın önizleme yapabilrsin ama çözünürlükten kaybedersin

Transistor

Profesör
5 Ağustos 2016
4,261
1,085
293
Sadece bizim ses tonumuzu algılasa ya da konuştukça bizim ne demek istediğimizi anlasa (öğrense ) çok iyi olur. Mesela Notları aç demek yerine defteri aç desek de anlasın.

Royal99

Asistan
17 Haziran 2017
312
25
28
27
Arkadaşlaeir az önce wifiye bağlandım ve instagram, facebook ve messenger uygulamalarını otomatik olarak güncelledi. Fakat sadece facebook un uygulamalarını güncelledi. İlginç yanı ise play store ve samsung apps de otomatik uygulama güncellemesi wifi dahil olmak üzere kapalı. Bu güncellemeleri yaptıktan sonra şuanda instagram açılmıyor. Açılsada donuyor kendini kapatıyor. Hiçbirşekilde instagrama giremiyorum bu kadar saçma birşey görmedim ne yapmam gerekli?