Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Touchwiz guncellemesi geldi playstore uzerinden guncelleme sonrasinda uygulama uzerine basili tutunca acilan kucuk menu kayboldu. Ana sayfada olan uygulamayi kaldiramiyoruz. Yine ana sayfada bi uygulamaya basili tutuncs biraz uzerinde siyah ucgen bir ok beliriyor. Anlam veremedim iyilestirme mi oldu kotulestirme mi :D bi yolunu bulan olursa bunlarin etiketlerse sevinirim

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ekran çok parlıyor bende güneşin altında kendimi ayna gibi görüyorum siz dede varmı bu durum

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Touchwiz guncellemesinde sorun bendeymis bu arada. Gelistirici seceneklerindeki animator sure olcegi kapali oldugunda dediklerimin hic biri gozukmuyormus. 0.5 yaptigimda duzeldi.

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33

Ufuk.avcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Videoları tam boyutta izleyemiyorum. Youtube da köşede çıkan simgeye basınca tam ekran oluyordu ama artık o da işe yaramıyor.

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
masaustunde yukarida asagiya kaydirinca bildirim aciliyor sanki yavas yavas nova launcher a benziyor touchwiz
ekran daha parlakk oluyor bende de

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Hocam nisanda elime para geçiçek nisanda alicam ozaman 3500 tl bir telefon alıp 3 sene kullancam iphone 8 aşar beni u11 düşünüyorum suan
Al al s8 kullaniyorum ana menude kasma yok gecti onlar. Guncelleniyor zaten surekli. Telefon seni tatmin eder şu 0.1 saniyeye takilmayin.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Ne 0.1 i ya benimki hiç kasmıyor. Bilgisayarda 60 FPS den 50 FPS ye düşünce farkeden birisi olarak son güncellemeden sonra zerre takılma olmuyor.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bende oyun acıkken müzik dinleyince arada müzik playere geçerken, anaekrana dönerken kasılmalar oluyor. İphone gibi stabil beklemeyin.

estremofb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende s8 var televizyonuma bağlayıp aktarmak istiyorum fakat televizyonumun markası lg smart view özelliği ile denedim fakat görmüyor? çözümü bilen yada başka bir yöntemle yapabilen var mı?

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar bende s8 var televizyonuma bağlayıp aktarmak istiyorum fakat televizyonumun markası lg smart view özelliği ile denedim fakat görmüyor? çözümü bilen yada başka bir yöntemle yapabilen var mı?
Önce
  • Smart TV’niz üzerinden Ayarlar (Setting) menüsüne gelin.
  • Ayarlar menüsünde bulunan Ağ Bağlantısı(Network) sekmesini seçin.
  • Açılan ekranda Miracast / Intel’s WIDI seçeneğini seçin ve Miracast özelliğini aktif hale getirin. Sonra s8 cihazından smart view i açın televizyonun adı görünecek tir tıklayınız ve bağlanmış olcaksınız
--- Gönderi Güncellendi ---
Her marka tv nin bu özellikli gi farklı isimle isimlendirilir

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
S8'de always on display sarji cok fazla bitiriyor mu acaba gozlemleyen var mi ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Yemiyor , kısacası açıklayayım .

Samsung AMOLED ekran kullanıyor bu da demek oluyor ki siyah renklerde daha az enerji harcıyor telefon , çünkü siyah renklerde zaten o siyah olan kısımlar siyah rengini vermek için sönüyor yani karanlık oluyor . E ekranın % kaçı bilgi veriyor ekran kapandığında orta kısımları falan fialn geri kalan her yer siyah olduğu için çok batarya yemiyor . Hem ekranı kapattıktan birkaç saniye sonra o efektli olan mavi yıldızlar beyaza dönüyor ve duruyor yani renkli bir şey seçmediysen siyah beyaz ekran :)

Kısacası çok yemiyor ben kapatmayı düşünmüştüm kapatmadım ha istersen kapatadabilirsin . Sadece ana ekran tuşu kalmasınıda ayarlayabiliyorsun .

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Her marka tv nin bu özellikli gi farklı isimle işlemi
Normalde akşamdan sabaha kadar yüzde 1 jarzı giderken dün akşam on display açtım akşam yüzde 20 iken sabah yüzde10 a indiği gördüm

elvin007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar bende S8 almak istiyorum. Amma forumda okudum ki bazi sorunlari varmis. Almaga degermi? Cok sorun cikartirmi? Bir sorum daha olucakdi.. Vietnamda uretilen telefon iyimidir?

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Selam arkadaslar bende S8 almak istiyorum. Amma forumda okudum ki bazi sorunlari varmis. Almaga degermi? Cok sorun cikartirmi? Bir sorum daha olucakdi.. Vietnamda uretilen telefon iyimidir?
Bence alma ben htc u11 veya v30 düşünüyorum sanada tavsiye ederim

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bence alma ben htc u11 veya v30 düşünüyorum sanada tavsiye ederim
S8, u11 den daha iyi bir telefon. V30 da ise kronik sorun var mı diye beklenmesi gerekli hemen karar verilmemeli.
Ben hiç sorun yaşamadım. Yaşansa bile garanti sorun çıkarabilsede halledilebiliyor. Yani telefon elinde kalmıyacak. Iphone Amerikada mı üretiliyor sanıyorsun?

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
S8, u11 den daha iyi bir telefon. V30 da ise kronik sorun var mı diye beklenmesi gerekli hemen karar verilmemeli.

Ben hiç sorun yaşamadım. Yaşansa bile garanti sorun çıkarabilsede halledilebiliyor. Yani telefon elinde kalmıyacak. Iphone Amerikada mı üretiliyor sanıyorsun?
Ya geç bunları fan boy s8 in tek iyi yani ekranı kötü yani arayüzü htc u11 daha iyi arayüzü daha iyi kamerası daha iyi kulaklığı daha iyi sesi daha iyi Bataryalar esit

elvin007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mi6 ve ya oneplus5 de dusunuyorum.. Bu arada yorumlariniz icin cok tsk ederim

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
U11-in hangi kotu yanlari var ? neden begenmiyorsun?
U11 kötü değil. S8 varken alınmaz neden mi? 1. Fiyat farkı, 2. Kalas tasarımı.( Tasarım dediğin amiral gemisi ile düşük modelleri ayırmalı) 3. Arayüz. U11 in tek iyi yanı sesi.

estremofb123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önce
  • Smart TV’niz üzerinden Ayarlar (Setting) menüsüne gelin.
  • Ayarlar menüsünde bulunan Ağ Bağlantısı(Network) sekmesini seçin.
  • Açılan ekranda Miracast / Intel’s WIDI seçeneğini seçin ve Miracast özelliğini aktif hale getirin. Sonra s8 cihazından smart view i açın televizyonun adı görünecek tir tıklayınız ve bağlanmış olcaksınız
Her marka tv nin bu özellikli gi farklı isimle isimlendirilir
Televizyonda denedim başta tamam bağlanıyor diyor televizyonda onay istiyor onuda veriyorum sonra intel widi yi desteklemiyor gibi birşey diyor yani sonuçta olmuyor
televizyondada intel widi desteği var burdaki sorun ne olabilir ?

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Televizyonda denedim başta tamam bağlanıyor diyor televizyonda onay istiyor onuda veriyorum sonra intel widi yi desteklemiyor gibi birşey diyor yani sonuçta olmuyor
televizyondada intel widi desteği var burdaki sorun ne olabilir ?
Ekran resmi atabilirmisin