Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Telefon baya bi hızlandı benim görüşüm hissediliyor kamera olarak fark yok google cameranin oreo için güzel bir sürümü varsa indirilebilir portre öyle halledilebilir ama bulamadım bulan olursa link falan atarsa ıyi olur bizim icinde

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
performans arayüz geçişleri artmış.
multitask tuşuna iki kere basında önceki uygulamaya direkt geçiş amimasyonu çok iyi olmuş. aod ye seçenekler gelmiş ve edge bildirimi özelleştirilme seçenekleri artmış kalınlaştırıp rengarenk yapılabiliyor.
çokluekran görünümü isteğe bağlı eskisi gibi önizlemeli yada liste halinde yapılabiliyor.
iphone daki 3d ile yapılan uygulamaya basılı tutunca farklı seçenekler eklenmiş(bazı uygulamalarda)
finder uygulaması geliştirilmiş hem arayüz hem telefon içi arama genişletilmiş.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bide iris tarayıcı baya hızlı çalışıyor bu kadarını beklemiyordum iris tarayıcı kullanmayan varsa denesin derim çok fena

S8plusahibibiri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Guncellemeyi yukledim ama telefon loopa girdi surekli acilip kapaniyor uygulamalar optimize ediliyor diyor ve tekrar kapaniyor ve ayni sey tekrarlaniyor ne yapmam lazim yardim edin

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
gunaydinlar gece guncellemeyi yaptim bende
farkettiklerim
iris tarayici gercekten cok hizli
kilit ekranindaki saat ozellestirmeleri de hosuma gitti acikcasi
bildirimlerin de kilit ekranindaki durusu da daha hos
arayuzde biraz daha hizlanma var
3d touch daha iyi seviyede
samsung pass daha aktif sosyal medya hesaplarini bile otomatik giriyor
klavye de de iyilestirme var
edge ekrani aydinlatmasi da guzel olmus
ozellestirmeler daha fazla simdilik bu kadar farkettim sanirim
hayirlii olsunnn ;)))

Equick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar s8 için wrapsol tam kaplama mı spigen curved koruyucu + rugged kılıf mı önerirsiniz? Veya başka bir koruyucu (dokunmatiği etkilenmeyen ve ince olan ) öneriniz var mı şimdiden teşekkürler:)

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba arkadaşlar s8 için wrapsol tam kaplama mı spigen curved koruyucu + rugged kılıf mı önerirsiniz? Veya başka bir koruyucu (dokunmatiği etkilenmeyen ve ince olan ) öneriniz var mı şimdiden teşekkürler:)

Wrapsol kullandım ben kılıfla kullanamazsın kenarlari kalkıyor hatta cebine sert koyarsan bile kalkabiliyor spigen kırılmaz cam kullandim oda on kamera toz aldı şuan diamond protect + spigen kılıf kullanıyorum memnunum sıkıntı yok

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Benim kullandığım ikili var. Telefon 10 kere düşmüştür çizik bile yok. Ama tasarım bakımından aynı şeyi söyleyemem. Spigen ToughArmor ile Spigen Full Cover Glass. Ekran kalkma yapmıyor ve dokunmatikte hassaslığı tam.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim telefon aldığımdan beri hiç ısınmazdı. Dün oreo yükledim ve ondan sonra aşırı ısınmaya başladı. 10 dakika internette gezeyim telefon yanıyor. Sizde de böyle mi?

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
iyii geceler
benim guncellemeden sonra ekran dondurme de problem oluyor soyle ki ekrani dondurme acik ve yatayda iken dondurmeyi kapatirsam telefon hep ana ekran haric yatayda kaliyor butun uygulamalari yatayda aciyor deneyen ya da yasayan oldu mu ???

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Çok yatayda video izledim guncellemeden sonra kapatınca yatay kısmı uygulamalar hiç yatay acilmadi

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ekran yatayda iken kapatirsam oluyor sadece video degilde
watsapp ta denermisiniz yatay acin yatay halde iken ekran dondurmeyi kapatin

---- Mesajlar birleştirildi ----

birde cevapsiz cagriyi bildirim olarak simge ustunde gostermiyor galiba :(((

Son düzenleme:

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25

birde cevapsiz cagriyi bildirim olarak simge ustunde gostermiyor galiba :(((
Bildirimlere yeni ayar geldi onu kapatırsan gözüküyor. Fakat benim o ayar kapalı olmasına rağmen e posta uygulamasının üzerinde bildirim gözükmüyor diğerlerinde gözüküyor. Bu arada şarj da su gibi akıyor berbat oldu şarj durumu sizde nasıl?

hakan-kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bildirimlere yeni ayar geldi onu kapatırsan gözüküyor. Fakat benim o ayar kapalı olmasına rağmen e posta uygulamasının üzerinde bildirim gözükmüyor diğerlerinde gözüküyor. Bu arada şarj da su gibi akıyor berbat oldu şarj durumu sizde nasıl?
Bende de su gibi akıyor şarj önceden daha iyiydi. Umarım düzelir bir güncellemeyle falan.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Video çekiminde de sıkıntı var video çekerken nesnelere odaklamıyor ve video kalitesi aşırı kötü

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
merhaba bugun dayanamayip emaar samsunga gittim ordaki yetkili ile gorustum guncellemenin sikintili oldugunu soyledi 1 hafta icerisinde yama gonderecklermis hatalari gidermek icin daha stabil olacak suan durdurmuslar bazi ulkelerde hatta bunu da söyledi
size yazdigim ekran sabitleme olayi ise touchwiz 9.0 özelliği konustugum kiside yeni A serisi vardi ondan kontrol ettim oreo yok ama arayuz 9.0 ayni ozellik onda da vardi..
bilginiz olsun 1 hafta falan cekicez bu sikintilari malesef :(

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
S8 kulakligim bozuldu o ayarda kulaklik tavsiye edebilicek varmi birde s8 hd ses teknolojisini destekliyor mu

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
merhaba bugun dayanamayip emaar samsunga gittim ordaki yetkili ile gorustum guncellemenin sikintili oldugunu soyledi 1 hafta icerisinde yama gonderecklermis hatalari gidermek icin daha stabil olacak suan durdurmuslar bazi ulkelerde hatta bunu da söyledi
size yazdigim ekran sabitleme olayi ise touchwiz 9.0 özelliği konustugum kiside yeni A serisi vardi ondan kontrol ettim oreo yok ama arayuz 9.0 ayni ozellik onda da vardi..
bilginiz olsun 1 hafta falan cekicez bu sikintilari malesef :(
Doğru düzgün iş yapmıyorlar maalesef. Her güncellemede başka bir sorun oluyor. Telefonun kendi kamera uygulamasıyla video çekince kalite berbat. Retricanın kamera uygulamasıyla çekince çok iyi. Bunun nasıl çözücem

Son düzenleme:

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
samsung güncellemeyi geri çekecek zamanı buldu iş güç derken sular çekilmiş kuraklıkta kalan balık olduk :eek:

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Oreo'ya geçtikten sonra yaşadığım ilk sorunu belirteyim beni aradıklarında karşı tarafa sesim bir türlü gitmedi tekrar tekrar arandım ama aynı sorunla karşılaştım çözüm telefonu yeniden başlatmak oldu.

Oreo'ya geçtikten sonra yaşadığım ilk sorunu belirteyim beni aradıklarında karşı tarafa sesim bir türlü gitmedi tekrar tekrar arandım ama aynı sorunla karşılaştım çözüm telefonu yeniden başlatmak oldu.
Ama onun dışında bir sorunum olmadı telefon baya hızlandı performansı arttı daha akıcı bir arayüze sahip oldu iris mükemmel oldu bir tek batarya su gibi gitmeye başladı.

Son düzenleme:

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25

Ama onun dışında bir sorunum olmadı telefon baya hızlandı performansı arttı daha akıcı bir arayüze sahip oldu iris mükemmel oldu bir tek batarya su gibi gitmeye başladı.
Telefonun kendi kamera uygulamasıyla FHD 60FPS video çekmeyi denermisiniz benimki berbat çekiyor sonucu yazarsanız sevinirim bendemi sorun var.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar s8 için oreo güncellemesi durdurulmuş bilginize.

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Telefonun kendi kamera uygulamasıyla FHD 60FPS video çekmeyi denermisiniz benimki berbat çekiyor sonucu yazarsanız sevinirim bendemi sorun var.
Kalite olarak bir düşüş yok ama performans kötü gerçekten, sürekli bir takılma söz konusu.

Ayrıca oreo nun bildirim sistemini hiç beğenmedim beni biraz pişman etmeye başladı bu oreo.

Geri bildirim yolladım eğer tatmin edici bir cevap gelmezse Samsung'u arayacağım.

Cevap hiç iç açıcı değil aramanın yolu gözüktü.

Cevap hiç iç açıcı değil aramanın yolu

Kalite olarak bir düşüş yok ama performans kötü gerçekten, sürekli bir takılma söz konusu.

Ayrıca oreo nun bildirim sistemini hiç beğenmedim beni biraz pişman etmeye başladı bu oreo.

Geri bildirim yolladım eğer tatmin edici bir cevap gelmezse Samsung'u arayacağım.

Düzenle çıkmadı bir türlü mesajlar üst üste gelmiş :D

Son düzenleme:

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bildirim sistemi benimde hosuma gitmedi acikcasi yukaridan silince uygulamadaki bildirim de siliniyor

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Google portre modunu yazılımsal yapıyor tek kemera insan portre modu falanda koyar yok edge renk koymuşlar yok bildirim ekranı farklılık gelmiş bi güncelleme yapsında samsung vay be diyelim yine yanıltmadı..