Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

mstfarln48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 8.0 oreo dan sonra telefonumun şarjı çok hızlı tükenmeye başladı. Güncelleme ile düzeltecekler mi acaba?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bu oreo daki bildirim sistemi çok farklı geldi bana. Mesela benim normalde 4 bin adet okunmamış mailim var ve mail uygulaması üzerinde gözükmüyor şuan. Çözümünü bilen var mı?

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ayarlar Bildirimler Uygulama Simge İşaretleri nde Numarayla göster seçersen numaralı gözükür

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Güncelleme den sonra en çok hoşuma giden olay kilit ekranında şifreyi girdikten sonra ok tuşuna basmadan direk açılması olayı çok iyi olmuş iris taraması iyileşmiş dahada hızlanmış tek eksiği şarj yemesi de artmış daha çabuk bitiyor ayarlar bölümünden bütün uygulamarı uyku moduna almak mantıklı olur s8plus u kullandıkça daha çok seviyorum

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Güncelleme den sonra en çok hoşuma giden olay kilit ekranında şifreyi girdikten sonra ok tuşuna basmadan direk açılması olayı çok iyi olmuş iris taraması iyileşmiş dahada hızlanmış tek eksiği şarj yemesi de artmış daha çabuk bitiyor ayarlar bölümünden bütün uygulamarı uyku moduna almak mantıklı olur s8plus u kullandıkça daha çok seviyorum
Bende oka basmadan açılmıyor

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bende oka basmadan açılmıyor
Screenshot_20180218-234242_Settings.jpg

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
aslında detaylarda güzel iyileştirmeler mevcut
bildirim panelini beğenmedim mesela ama bildirimlerin özelleştirmeleri çok güzel whatsapp bildirimlerinin önemini azalttım ve sadece yukarıda bildirim görünüyor ön izlemenin kapatılabilir olması güzel
mesajları okuyup o sayfada silerken seçme işlemi vardı şimdi tek mesaj var ise otomatik seçiyor
ekran görüntüsü aldığınızda kırpma yaparsanız üzerinde hem ilk hali hemde kırpılmış hali kaydediliyordu şimdi kırparsanız sadece kırptığınız kısım kaydediliyor
samsung pass çok daha iyi olmuş bütün şifreler otomatik ve hızlı bir şekilde ilgili kutucuklara doluyor
en kötü durumu pil malesef hafta içi yeni güncellemenin geleceğini düşünüyorum ondan sonra umarım çok daha stabil olacaktır

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Arkadaşlar cihazınızda amoled yanığı varmı?

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Oreoyla alakasi yok ok tusunun zaten vardi siz seceneklerden acmamissiniz demekki

M124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben yurt dışındayım, çift hatlı s8+ kullanıyorum. Ne zaman gelir güncelleme arkadaşlar...

Sezer.39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8 plus on koruma cami taktirdim fakat ekranda sanki su varmis gibi bir sikintin var bana bunun norml oldugu s8 plus on koruma camlarinin orta kisminda yapiskan olmadigi icin boyle oldugu soylendi cozumu olan varsa soylebilir mi

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ekran resmi aldığımda resimden kırpma yaparsam ve resmin orjinalini silersem kırptığım resimde siliniyor. Oreo dan önce böyle bişey yoktu. Varmı çözümü?

@BayGodin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar şöyle bi sorum olacak S8Plus cihazlarında Spen kullanılabiliyormu

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Oreo da ekran resmi alıp kırparsanız Sadece kırptığınız resmi kaydediyor diğerini kaydetmiyor ki Nasıl siliyorsunuz

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Merhabalar arkadaşlar şöyle bi sorum olacak S8Plus cihazlarında Spen kullanılabiliyormu

bildiğim kadari ile spen'i kullanamiyoruz fakat baska markalarin ürünlerini kullanabiliyoruz.

yurt disinda yasayan bir arkadas oreo'yu sormus..ben Hamburg'ta yasiyorum guncelleme geldi fakat sonra geri cekildi..belki bundan dolayi goremiyorsunuzdur guncellemeyi ...

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
bildiğim kadari ile spen'i kullanamiyoruz fakat baska markalarin ürünlerini kullanabiliyoruz.

yurt disinda yasayan bir arkadas oreo'yu sormus..ben Hamburg'ta yasiyorum guncelleme geldi fakat sonra geri cekildi..belki bundan dolayi goremiyorsunuzdur guncellemeyi ...
Türkiye'de de aynen durum bu. Global durdurmuşlar zaten. Umarım yeni güncelleme 1 2 haftaya gelir.

nako11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana bir güncelleme geldi 1 hafta önce güncelleme yaptım lakin telefon hakkında geldiğimde yazılım bilgilerinde Android 8.0.0 gözüküyor bu durumda areo güncellemesine sahip değilim doğru mu ? Samsung Experience Sürümü 9.0.0 olmuş sadece !

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Arkadaşlar bana bir güncelleme geldi 1 hafta önce güncelleme yaptım lakin telefon hakkında geldiğimde yazılım bilgilerinde Android 8.0.0 gözüküyor bu durumda areo güncellemesine sahip değilim doğru mu ? Samsung Experience Sürümü 9.0.0 olmuş sadece !
Android 8.0.0, Oreo oluyor zaten.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Hadi ya hiç bir fark yok hemen hemen o kadar bekledik hayal kırıklığı oldu resmen :)
Iris tarayıcı hızlandı. Arayüz de hafif stabilite artmış. Bir kaç güzel özellik geldi. Pil daha iyi gidiyor(bende). Ama bu saydıklarımda hafif bir artış var.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Iris tarayıcı hızlandı. Arayüz de hafif stabilite artmış. Bir kaç güzel özellik geldi. Pil daha iyi gidiyor(bende). Ama bu saydıklarımda hafif bir artış var.
pil sorunu bendede hep var.burada söylenenler kadar hiç ekran süresi alamıyorum ben,en fazla 5 saattir aldığım süre.
sizdede sanırım durum böyleydi.umarım oreoyla dediğiniz gibi benimde biraz daha pil süresi düzelir.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Oreo da ekran resmi alıp kırparsanız Sadece kırptığınız resmi kaydediyor diğerini kaydetmiyor ki Nasıl siliyorsunuz
Bende orjinal halinide kaydediyor, kırpılmış halinide. Orjinali silersem kırpılmışıda siliyor otomatik olarak.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
pil sorunu bendede hep var.burada söylenenler kadar hiç ekran süresi alamıyorum ben,en fazla 5 saattir aldığım süre.
sizdede sanırım durum böyleydi.umarım oreoyla dediğiniz gibi benimde biraz daha pil süresi düzelir.
Oreoda daha kötü oldu pil su gibi gidiyor 7 saat alıyordum ben önceden şimdi 4 saat çıkarsa şükür oreo geçtikten sonra güncelleme ile düzelir inşallah

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
oreodan önce 4,5 saat ekran alırdım kimdi 6 saate varıyor,hız arttı birkaç özellik eklendi umduğumu buldum güzel bir güncelleme oldu bence

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
benim ki de cok hizli bitiyor malesef birkac sikinti da var en gec haftaya yeni guncelleme gelir diye dusunuyorum