Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

kolordu1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Samsung Galaxy S7 ile sürekli olarak kapanma açılmama sorunu yaşayan başka arkadaş varmı acaba sorunu nasıl çözdü servise veriyorum telefonsuz kaldığımamı yanayım her gün servise gittiğimemi verilerimin gittiğinemi birde olur arada diyerek dalga geçer gibi cevap aldığımamı cihazın videosunu youtubeda Samsung Galaxy S7 Açılış Problemi olarak paylaştım linki Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=TROmAqCjDa8
bir bilgisi olan varsa çok sevinirim.

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yok hocam 2017 mayis ayında aldım daha 1 sene bile olmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yani hocam en fazla zorldigim süre 4 saat alabildim dha fazla alamiyorum

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yok hocam 2017 mayis ayında aldım daha 1 sene bile olmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yani hocam en fazla zorldigim süre 4 saat alabildim dha fazla alamiyorum
Bende mayıs ayında s7 edge aldım 4 saat ekran süresini 20 21 saatlik kullanımda alıyorum servise ver istiyosan bataryayı değiştirsinler

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selam arkadaslar sammobiledan rom indirsem indirdigim ulkenin mi guncellemelerini alirim

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
selamı aleyküm ben bazı forumlardave samsung s7 facebook grubunda okuyorum genellikle su geçirmezlik olayını kaybediyor filan diyorlar
servisde doğru düzgün yapmadığı için sanırım ondan korkuyorum bi türlü gidemedim servise

Efur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam şuan s7 yada s7 edge alınır mı

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
S7 alacaksan hocam tavsiye ederim ama yok bütçem geniş yükseltin diyorsan 3500 lira daha koy s8 al

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
S7 edge seni vaya götürür kamerası mükemmel bi kere hocam 4-5 rahat kullanirsin eger hor kullanmazsan daha fazlad gider

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Hayir bende de düz s7 var çok şükür çıkmadı 10 aydır kullanıyorum hic bir sıkıntı yok elektronik işi şans işi

Yavuz Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar merhaba. s7 edge oreo güncellemesi ile yüz tanıma gelir mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Batarya sorunu yaşadığım S7'ye ikinci defa servise vermistim yarım saat önce aldım yine yazılım attık demişler aldiktan 5-10 dakika sonra müşteri memnuniyeti diye beni aradı Samsung dediler ki nereden verdiniz memnun musunuz ? Sorunu teyit etmek için servise verdikten sonra sizi aradılar mi diye (aramadilar ) cevapları verdim dedi cihazı kontrol edin biz sizi ne zaman arayalım. Ben de 6 saat sonra arayın derse gireceğim neyse efendim bu böyle gelişti bakalım cihazı deneyeceğim muhtemelen batarya sorunu devam edecek ve tekrar isteyecekler benden cihazı gelişmeleri unutmazsam buraya yazarım. Soran olursa da S7'yi artık kullanmıyorum OnePlus 5T'ye geçtim o yüzden bu kadar rahat servise veriyorum.

Muratcan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler S7 için s9 port rom kurduğumuzda navigation bar ekranda cikmaya devam edermi

aliry52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar bende s7 edge alarak araniza katildim telefonun performansindan cok memnunum fakat aksesuar destegi cok zayif bana kullandiginiz ekran jelatinini kaldirmayan arka silkon koruma onerirseniz cok memnun olurum

BlackLee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Samsung Galaxy S7 ile sürekli olarak kapanma açılmama sorunu yaşayan başka arkadaş varmı acaba sorunu nasıl çözdü servise veriyorum telefonsuz kaldığımamı yanayım her gün servise gittiğimemi verilerimin gittiğinemi birde olur arada diyerek dalga geçer gibi cevap aldığımamı cihazın videosunu youtubeda Samsung Galaxy S7 Açılış Problemi olarak paylaştım linki Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=TROmAqCjDa8
bir bilgisi olan varsa çok sevinirim.
Kardeşim Telefonu download moda almayı denedinmi ses kısma+güç tuşu+home tuşu orası

versino38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Ben Almanya dan geçen sene s7 almıştım. Bir sorum olacak. Bu Oreo güncellemesi bana Almanya da çıktığı zaman mı gelecek yoksa Türkiye de yayınlandığı zaman mı ?

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Selamlar arkadaşlar dün öğleden sonra saat 17.00 da şarz koydum telefonumu bugün saat 10 da şarz koydum az önce şarzdan çıkardım 14 saat kyllanimdan 5 saat ekran suresi aldim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180314-095113.png
    Screenshot_20180314-095113.png
    213 KB · Görüntüleme: 424
  • Screenshot_20180314-095107.png
    Screenshot_20180314-095107.png
    165.7 KB · Görüntüleme: 438

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hangi cihaz hocam durum vahim gibi gözüküyo 8 saatlik kullanımda 3 saat ekran süresi almak iç açıcı değil
S7 Edge cihazım malesef böyle servise vermeli miyim sizce ? hızlı şekilde yardımcı olurlar mı ? Babama mate 10 pro aldım 2 gün gidiyor arayüzü baya muazzam artık şakasına dalga geçiyor yine mi bitti pilin diye :)

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
S7 edge Türkiye rom'una 321 küsür mb'lik Şubat ayı güvenlik güncellemesi geldi arkadaşlar.

UtkuSonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar İngiltere romu kullanıyorum, ancak Volte özelliği kayboldu. Bunu nasıl yaparım tekrar Türkiye romu mu yüklemem gerek illa, güncelleme tarihleri için yüklemiştim İngiltere romu bu Volte çok çok önemli mi sizin fikriniz nedir?