Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Pil öldü işte bir kaç sıkıntısı daha var. Hala iyi hoştu ama özellikle pil noktasında çözmeliler. Ben zaten uğraşacağım.
Not olarak o pil meselesini Apple'da yapmaz merak etmeyin
Benim ekranda amoled yanmasi ve ölü pixel sorunu var. Ben o zaman hic ugrasmadan gideyim hakem heyetine degisim talep edeyim eger oluyorsa servise gidip elimiz bos doneceksek hic gerek yok. Hakem heyeti cozsun olayi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim ekranda amoled yanmasi ve ölü pixel sorunu var. Ben o zaman hic ugrasmadan gideyim hakem heyetine degisim talep edeyim eger oluyorsa servise gidip elimiz bos doneceksek hic gerek yok. Hakem heyeti cozsun olayi.
Tek cizik ve darbe yok. Cok sukur temiz kullandim ama bu sorunlar baş gosterdi. Eger uyuzluk yapacaklarsa hakem heyetine gidecegim.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru

Tek cizik ve darbe yok. Cok sukur temiz kullandim ama bu sorunlar baş gosterdi. Eger uyuzluk yapacaklarsa hakem heyetine gidecegim.
Bunun için sorun çıkacağını sanmıyorum. Servise vermeden önce videosunu çekin ekrana IMEI'sını seri nosunu açarak bir nevi telefonun durumunu kayıt almak amacıyla.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bunun için sorun çıkacağını sanmıyorum. Servise vermeden önce videosunu çekin ekrana IMEI'sını seri nosunu açarak bir nevi telefonun durumunu kayıt almak amacıyla.
Acikcasi Samsung servisinin ekran degisimlerinde ki uyuzlugunu okudum gece ve sogudum telefondan.. apple deneyimlemenin vakti geldi sanirim. :) ama alirsam 7plus tercih edicem. 8plus da amoled ekran ve oda samsungun kaderini yasayacak. Yani yanmaya baslayacak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Acikcasi Samsung servisinin ekran degisimlerinde ki uyuzlugunu okudum gece ve sogudum telefondan.. apple deneyimlemenin vakti geldi sanirim. :) ama alirsam 7plus tercih edicem. 8plus da amoled ekran ve oda samsungun kaderini yasayacak. Yani yanmaya baslayacak.
8 Plus İPS yalnız X AMOLED

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
iyiymiş nasıl hocam stabil mi cihaz bende iyi gözüküyor biraz daha iyi oldu sanki

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Anladım o zman bekleyip görecez hocam şu oreo güncellemesi geleydi ağaç ettiler milleti hocam

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
ewt aynen hocam 27 nisan inşallah bu sefer ertelemezler hocam

27 nisan diyor hala hocam güncelmiyiz.com da

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar 6 Nisan'da servise verdiğim cihazı bugün yani 7 gün sonra aldım. Kulaklık fiziksel hasar olmamasına rağmen teki çalışmıyor ve batarya çöp demiştim ikisi de değişmiş. Yalnız servis verdikten sonra Samsung canlı destege servis takip kodunu verip detaylı incelenebilir mi demiştim ki bundan önce 2 defa servise verdiğini daha öncelerden söyleyince servise verip servis takip kodunu bize gönderin demişlerdi

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Ben de 13 gün sonra aldım cihazı. Pil şişmişti hafiften. Şarjı çok az gidiyordu. Batarya değişmiş. İlk aldığım gibi olmuş cihaz. Mis gibi şimdi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yalnız cihaz ve özellikle animasyonlar bana çok yavaş geliyor. Ya gelistirici seçeneklerinden animasyon hızı ayarı yapılmalı ya da Oreo güncellemesi gelip arayüz elden geçirilmeli. Cihaz yavaş değil gayet hızlı ama 5T kullanınca diğer herkes yavaş oluyor. :D :D

Nemelazim68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende araniza yeni katildim telefonu 2. Defa şarj ettim phone info ile baktigmda batarya sagligi %97 gosteriyor normal mi? Batarya cok hizli bitiyor sanki ilk baslarda boyle mi olur yoksa hep mi boyle bataryanin sağlığı % kac olunca ölmuş oluyor

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar bende araniza yeni katildim telefonu 2. Defa şarj ettim phone info ile baktigmda batarya sagligi %97 gosteriyor normal mi? Batarya cok hizli bitiyor sanki ilk baslarda boyle mi olur yoksa hep mi boyle bataryanin sağlığı % kac olunca ölmuş oluyor
Allah aşkına kim nerden çıkardı phone info ile batarya sağlığına bakma saçmalığını.
Yok öyle bir saçmalık inanmayın.
Kafadan birşeyler yazar orda millet'de inanıyor.
Sinir oluyorum böyle saçmalıklara yaw öfff.

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
selam Nemelazim68 hocam pil bir kaç kez doldur boşalt yapın yani kullanın batarya bitene kadar % 2-5 arasında sonra tam doldurun ondan sonra aynı bir daha yapın ondan sonra düzelir ben bu şekilde yaptım batarya sağlığına gelince %97 çok iyi bndeki batarya sağlığı durumu %85 hocam gayet çok iyi kesinlikle düzelecek hocam

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Rica ederim hocam ondan sonra rhat bir şekilde %40 ile %80 arasında şarz arasında şarja takabilirsiniz hocam

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772

Hikaye onlar hocam takılma.

digital_pars01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
o zaman bu bağlantı verecem buda hikaye o zaman link : evrimagaci.org/photo/tr/telefon-sarj-etmeyle-ilgili-6-mit-1-gercek

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bende s7 edge kullanıyorum cihaz her güncellemeyi almıyor güncelmiyiz.com daki sürüm ile bendeki sürüm aynı değil sorunu çözemedim yardımcı olurmusunuz ? smart switch ile de denedim yine aynı durum söz konusu

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
13 Nisandan 27 nisana ertelenen S7 oreo güncellemesi bu kez 18 mayısa ertelenmiş.
Anlaşılan daha çok bekleyecez.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
J7 Duo'ya 9 Nisan da Oreo vermiş Samsung.

J7

evet J7

M

Murat Burç

SDN Okuru
13 Nisandan 27 nisana ertelenen S7 oreo güncellemesi bu kez 18 mayısa ertelenmiş.
Anlaşılan daha çok bekleyecez.
Xioami de Android güncellemelerini biraz yavaş veriyor ama en azından Miui sürümünü ve arayüzü güncel tutuyor. Samsung'un yeni arayüzü ile S7nin suanki arayüzü arasında ciddi fark var. (şuan pilini test etmek için S7 kullanıyorum ) en azından güncellemelerle arayüzü duzelteseler özellikle animasyonları çok iyi olacak. Valla ben OnePlus 5T'yw geçtim. 5T'yi S7'den daha çok kullanırım gibime geliyor. İmkanı olanlar için tavsiye ederim. Güncelleme meraklısı değilim ama J7ye verilip bu cihaza verilmemesi saçmalık OnePlus 3 ve 3t aldı HTC 10 aldı XZ aldı X Compact aldı. Aldı da aldı.

Arkadaşlar ısınma durumu nasıl sizde ?

Son düzenleyen moderatör:

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Xioami de Android güncellemelerini biraz yavaş veriyor ama en azından Miui sürümünü ve arayüzü güncel tutuyor. Samsung'un yeni arayüzü ile S7nin suanki arayüzü arasında ciddi fark var. (şuan pilini test etmek için S7 kullanıyorum ) en azından güncellemelerle arayüzü duzelteseler özellikle animasyonları çok iyi olacak. Valla ben OnePlus 5T'yw geçtim. 5T'yi S7'den daha çok kullanırım gibime geliyor. İmkanı olanlar için tavsiye ederim. Güncelleme meraklısı değilim ama J7ye verilip bu cihaza verilmemesi saçmalık OnePlus 3 ve 3t aldı HTC 10 aldı XZ aldı X Compact aldı. Aldı da aldı.

Arkadaşlar ısınma durumu nasıl sizde ?

Xiaomi konusunda katiliyorum. Yakin zaman mi6 alarak deneyimleme firsati buldum. Ama tekrar S7 Edge gecis yaptim. Oreo ile simdiki arayuz arasindaki ciddi farklardan bahseder misiniz? Merak ettigim bir konudur detaylarini bilmek isterim. Edge'de isinma yok, bazi zorlanma durumunda ise bu isi olmasi gerektigi kadar. Duz S7'leri bilemem.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xiaomi konusunda katiliyorum. Yakin zaman mi6 alarak deneyimleme firsati buldum. Ama tekrar S7 Edge gecis yaptim. Oreo ile simdiki arayuz arasindaki ciddi farklardan bahseder misiniz? Merak ettigim bir konudur detaylarini bilmek isterim. Edge'de isinma yok, bazi zorlanma durumunda ise bu isi olmasi gerektigi kadar. Duz S7'leri bilemem.
Hangi cihazın Oreosunu mu soruyorsunuz 5T'nin mi Note 8 ve S7nin arasındaki farkı mi?

Isınma konusunda S7'de benim hafif sapıtıyor ısınma olarak bazen. 1 dış ceken 4.5G'ye yoruyorum

Son düzenleyen moderatör:

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Hangi cihazın Oreosunu mu soruyorsunuz 5T'nin mi Note 8 ve S7nin arasındaki farkı mi?

Isınma konusunda S7'de benim hafif sapıtıyor ısınma olarak bazen. 1 dış ceken 4.5G'ye yoruyorum

Samsung'un S7'ler icin verecegi yeni arayuz ile suanki arayuz arasindaki ciddi farklari soruyorum. Daha dogrusu ciddi dediginiz detaylari merak ediyorum.

Dediginiz gibi olabilir aslinda son guncellemeden sonra sanki guc tusunun biraz asagilarinda isinma yapiyor gibi. Ufak bir zorlanmada.