Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

faruk05

Öğrenci
25 Ağustos 2016
41
6
8
29
Arkadaşlar vatan computerdan s7 gold aldım pili eğer forumlarda dolaşırsam 3 saat içinde bitiyor bu normal mi ? G930F diye geçiyor seri numarası, pili kullandıkça düzelir dediler iadede edemiyorum.İphone se alsaydım keşke.Pil sorunu güncelleme alanlardan çok geliyormuş sizde böyle bir sıkıntı varmı 2 3 saat nedir ya benim eski telefon bile bundan uzun dayanıyordu. :( :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar vatan computerdan s7 gold aldım pili eğer forumlarda dolaşırsam 3 saat içinde bitiyor bu normal mi ? G930F diye geçiyor seri numarası, pili kullandıkça düzelir dediler iadede edemiyorum.İphone se alsaydım keşke.Pil sorunu güncelleme alanlardan çok geliyormuş sizde böyle bir sıkıntı varmı 2 3 saat nedir ya benim eski telefon bile bundan uzun dayanıyordu. :( :(
Ben wifi ile en az 4 saat aldım

faruk05

Öğrenci
25 Ağustos 2016
41
6
8
29
3-4 saat çok az değilmi kardeşim 3000 mah içinde pil var ben çok daha uzun 2-3 gün gider sanıyordum.Acaba seri numarasındanmı diyorum bu sonu f ile bitenler farklı bir işlemciye sahipmiş ya , teknosada satılanlar x ile bitiyordu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
3-4 saat çok az değilmi kardeşim 3000 mah içinde pil var ben çok daha uzun 2-3 gün gider sanıyordum.Acaba seri numarasındanmı diyorum bu sonu f ile bitenler farklı bir işlemciye sahipmiş ya , teknosada satılanlar x ile bitiyordu.
Nerdeyse tüm dünyada exynos kullanılıyor ben 4 saat ekran süresi aldım en az diyorum ayrıca düzelir ı batarya

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
SS atabilirmisin ben farklılık göremiyorum
20160825_185846.png

tunahanxx

Öğrenci
4 Temmuz 2014
81
8
8
Arkadaşlar 1 haftaya kadar s7 edgeyi alcam ama ilk üretim de sıkıntılar belli oldu şimdiki alacağım ürünün ikinci üretim olduğunu nasıl anlayabilirim veya ilk üretim kalmış mıdır sizce ?

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Arkadaşlar 1 haftaya kadar s7 edgeyi alcam ama ilk üretim de sıkıntılar belli oldu şimdiki alacağım ürünün ikinci üretim olduğunu nasıl anlayabilirim veya ilk üretim kalmış mıdır sizce ?
İlk üretimde ne sıkıntı var tuna burada ilk çıktığı hafta alan bir sürü arkadaş var

tunahanxx

Öğrenci
4 Temmuz 2014
81
8
8
İlk üretimde ne sıkıntı var tuna burada ilk çıktığı hafta alan bir sürü arkadaş var
Kardesim forumu takip ettim bir çok kişi şikayetçi oldu edge ekranından ince bi çizik felan var dediler daha bir çok şimdi eger ikinci üretim varsa piyasada bu hataların giderildigini düsünüyorum

tunahanxx

Öğrenci
4 Temmuz 2014
81
8
8
Bu forumda da var guncelelemeden sonra bi daha samsung almam diyeni de gördüm baska forumlarda da gördüm he bu biraz da şans meselesi ama benim sormak istediğim ikinci üretim mi var şuan piyasada