Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

FahriComert

Öğrenci
23 Ağustos 2016
10
0
1
49
Screenshot_20160823-194156.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
DİKKAT S7ye ekran koruyucu taktırmayin rezalet duruyor kenarlardan toplam 0.5cm boşluk kalıyor ovalilikten dolayı çok iğrenç bir görüntü ya ovalleri tamamen kaplayan ekran korucu alın yada hiç takmayın daha iyi benim adam direk taktı arkada kılıf bakıyorken

Anwos

Öğrenci
24 Ağustos 2016
10
0
1
Merhaba. Yeni konu açmayı bilmediğim için buraya yazma gereği duydum. Daha 18 günlük S7 cihazım video oynatırken sesi kapatıyor. Cumartesi günü servise gönderdim Pazartesi günü tamir edildi dediler ama sorun hala devam ediyor. Yatarken telefondan video açtığımda sesi kapatıyor sensörlerinde problem olduğunu düşünmeye başladım. Tam olarak tarif etmem gerekirse cihazı dikey konumdan 45 derece falan eğik tutarsam ses kapanıyor. Bu konuda bilgisi olan var ise mesaj atabilir mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam hangi rengi alırsanız alın. 3üde gerçekten çok güzel. Keşke onu alsaydım demezsiniz asla. Arkadaşımda Siyah S6 Edge+ bende Gold S7 Edge var. İkimizinkide harika duruyor.
Hocam size samsung cloud geldimi bana cloud gelmeden daha samsung tekrar güncelleme yayınlamış sende haber çıkmış note 7 özellikleri s7ye geldi diye

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba. Yeni konu açmayı bilmediğim için buraya yazma gereği duydum. Daha 18 günlük S7 cihazım video oynatırken sesi kapatıyor. Cumartesi günü servise gönderdim Pazartesi günü tamir edildi dediler ama sorun hala devam ediyor. Yatarken telefondan video açtığımda sesi kapatıyor sensörlerinde problem olduğunu düşünmeye başladım. Tam olarak tarif etmem gerekirse cihazı dikey konumdan 45 derece falan eğik tutarsam ses kapanıyor. Bu konuda bilgisi olan var ise mesaj atabilir mi?
Bir daha gönder olmazsa aynı renkten değişim aynı renk yoksa üst model işte tüketici haklarına başvur

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung cloud geldi mi size beyler?
Yada şöyle söyleyeyim en son hangi güncellemeler yüklü güncellemeleri kontrol et deyip sana atabilirmisiniz

ene49

Asistan
2 Temmuz 2016
283
61
28
44
24/08/2016 Saat 13:33'de kontrol ettim.
Yeni bir güncelleme yok.
Yaklaşık iki ay önceki bu güncelleme var.

7AbLaW.png

ene49

Asistan
2 Temmuz 2016
283
61
28
44
Arkadaşlar S7 edge de önce radyo yokmuş sonradan yazılımla eklenmiş diyorlar.
Bu gerçekten doğru mu?
İkincisi internetsiz çalışan radyo programları var diyorlar S7 için ama ben çok aradım bulamadım.
Varsa bildiğiniz böyle bir program banada verir misiniz lütfen.
S7'de radyo olmaması gerçekten cihazdan buz gibi soğutuyor insanı.

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
Arkadaşlar S7 edge de önce radyo yokmuş sonradan yazılımla eklenmiş diyorlar.
Bu gerçekten doğru mu?
İkincisi internetsiz çalışan radyo programları var diyorlar S7 için ama ben çok aradım bulamadım.
Varsa bildiğiniz böyle bir program banada verir misiniz lütfen.
S7'de radyo olmaması gerçekten cihazdan buz gibi soğutuyor insanı.
Root atmışlardır büyük ihtimalle

Anwos

Öğrenci
24 Ağustos 2016
10
0
1
Bir daha gönder olmazsa aynı renkten değişim aynı renk yoksa üst model işte tüketici haklarına başvur
Hocam değişim talep ettim zaten de tüm testlerden başarıyla geçti diye geri gönderdiler. Telefonu eğince sesi kapatıyor geri kaldırınca tekrar açılıyor anlam veremedim. Yine de teşekkür ederim.