Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

ene49

Asistan
2 Temmuz 2016
283
61
28
44
bu milletin radyoya bu denli takmasına anlam veremiyorum yani (soğutacak kadar ! )
Zamanında 2000 tl'ye S4 almış ertesi gün radyosu olmadığını farkedip satmıştım.
S4 Mini çıkar çıkmaz radyosu var diye almıştım.
Bizde internet yok mecburiyetten dahili radyo istiyoruz işte ne yapalım.

ene49

Asistan
2 Temmuz 2016
283
61
28
44
Package disabler programından arama kısmına Radio yazınca bunu buluyor ama açılmıyor.
Normalde yazılımla radyo özelliğinin eklenebileceğine inanmıyordum ama bunu görünce inandım.
Yazılımla radyo özelliğinin gelebileceğine inanıyorum artık.
Tabi o yazılım ülkemize gelirse.

dX2Arp.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Package disabler programından arama kısmına Radio yazınca bunu buluyor ama açılmıyor.
Normalde yazılımla radyo özelliğinin eklenebileceğine inanmıyordum ama bunu görünce inandım.
Yazılımla radyo özelliğinin gelebileceğine inanıyorum artık.
Tabi o yazılım ülkemize gelirse.

dX2Arp.png
TRT vergisi yüzünden gelmez

Xdiag

Öğrenci
8 Mart 2016
43
1
8
27
Arkdaşlar Telefondan güncelleme Yap dedimde en son güncel sürüme sayhibsiniz diyor ama samart switc üzerinden kontol edince 2gb lık bir güncelleme söz konusu ekdeki resme bakabilirsiniz sizce smart üzerinden yapayımı ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    41.1 KB · Görüntüleme: 536
M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkdaşlar Telefondan güncelleme Yap dedimde en son güncel sürüme sayhibsiniz diyor ama samart switc üzerinden kontol edince 2gb lık bir güncelleme söz konusu ekdeki resme bakabilirsiniz sizce smart üzerinden yapayımı ?
smart switce daha çabuk geliyor o güncellemeler sanırım

mirai

Asistan
1 Nisan 2016
348
43
28
26
2 GB çok büyük android 7 falan mı

Noctivagant

Asistan
1 Eylül 2008
235
15
18
Wifi Arama Ayarı ile ilgili Herkese Uyarı:

Ufak bir araştırma yaptım. Bu Wifi üzerinden arama VoWifi miş meğer.

VoWifi teknolojisi VoLTE ve ViLTE ile aynı ses ve video codeclerini kullandığı için HD kalitesiyle iletişim kurmayı mümkün kılar. VoLTE'den farklı olarak Turkcell şebekesine Wifi üzerinden erişim sağlar.

Turkcell sayfasında böyle yazmakta.

Biraz daha detay;

VoWifi teknolojisi ile artık aşağıdaki senaryolarda yakınlarınızla iletişim kurabileceksiniz:
- Hücresel kapsamanın olmadığı koşullarda: Bodrum kat, bazı plazaların üst katlarında gökdelenlerin en üst katları, otoparklar gibi hücresel kapsama sorunu yaşanan mekanlarda Wifi üzerinden internet erişimi var ise HD kalitesinde Ses ve Video arama ile mesajlaşma yapabilirsiniz.
- Yurt dışında: Yurt dışındayken Wifi erişimi olan noktalarda internet üzerinden Turkcell şebekesine bağlanarak roaming ücreti ödemeden Turkiye’deki tarifelerinizle Turkell hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
- Uçak modunda: Uçakta Wifi erişiminiz var ise Turkcell şebekesine bağlı olacaksınız. HD kalitesinde arayıp aranabilirsiniz, mesajlaşmaya da devam edebilirsiniz.
- Ayrıca evinizde, iş yerinizde veya otoparkınızda iken VoWifi ile başlatığınız çağrınızı bu ortamdan dışarıya çıkarken VoLTE’ye transfer ediyoruz. Kesintisiz bir iletişim vaat eden handover senaryosunun tersi de mümkün. Yani dışarıdayken başlattığınız bir VoLTE çağrısı kapalı alana girdiğinizde VoWifi’ya transfer edilebiliyor. Böylece çağrı sürekliliğiniz sağlanmış oluyor.

Kısa lafın özü sakın nasılsa Wifi den bağlandım beleş konuşuyorum diye düşünmeyin.

Xyler

Asistan
16 Ekim 2010
132
19
18
160 mb lik guncellemeyi dun yukledim ama smart swich de oyle bir guncelleme yok.guncelleyen var mi neyin nesiymis ?

keremakan22

Öğrenci
23 Ağustos 2016
8
0
1
28
kamerası hızı falan aynı diyorlar ondan sorayım dedim. şuan 5s kullanıyorum iphone kasmaz diyorlar ama kasıyo aga.. androidden korkulan appleda da var yani. neyse ben bi bakayım note 7 olmazsa kesin s7edge :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
kamerası hızı falan aynı diyorlar ondan sorayım dedim. şuan 5s kullanıyorum iphone kasmaz diyorlar ama kasıyo aga.. androidden korkulan appleda da var yani. neyse ben bi bakayım note 7 olmazsa kesin s7edge :D
Note 7 ile s7 edge bazı özellikleri dışında denk cihazlar zaten