Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

salihenes95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar arkadaşlar yurtdışında s7 edge getirdik. telefonda info uygulamasında üretim şubat 2017 si yer vietnam gösteriyor. benim aklıma pembe çizgi sorunu takıldı 1 aylık cihaz acaba bir sorun olur mu ?cevaplarınızı bekliyorum

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaslar bu apkmirror den indirdigim guncel apklar "Ayni adi tasiyan paket bulunmaktadir" hatasi verip duruyor. Bunu cozmenin bi yolu yok mu? Ornk telefonu yeniden baslatiyorum samsung servisleri devreye girmeden hemen apk yi kurayim diyorum onda da ayni sorun...

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Arkadaslar bu apkmirror den indirdigim guncel apklar "Ayni adi tasiyan paket bulunmaktadir" hatasi verip duruyor. Bunu cozmenin bi yolu yok mu? Ornk telefonu yeniden baslatiyorum samsung servisleri devreye girmeden hemen apk yi kurayim diyorum onda da ayni sorun...
Bu sorunu telefona güncelleme gelirse örneğin ağustos ayı güncellemesi bunu yükledikten sonra telefonu birdaha hic kapatma bütün apklari yükler sorunsuzca ama telefonu kapatirsan yüklemez beklemen lazim aklinda bulunsun

Berkecan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar lütfen yardım edin en sonunda deliricem telefoncuda yazılım attırdım önce alman romu attı ben türk orjinalini istedim türk romunu yani oda bana şimdi Türkiye romu attım dedi tamam telefon formattan sonra Türkçe açıldı ama 6.0 var ve üzerine üstlük temalar da silemediğim bir tema var batman temasi buna kendi romunu nasıl yüklerim garanti dişimi şu an cihazım yazılım bilgilerini atıyorum sizlere ss olarak yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170828-233101.png
    Screenshot_20170828-233101.png
    413.7 KB · Görüntüleme: 433
  • Screenshot_20170828-233406.png
    Screenshot_20170828-233406.png
    275.8 KB · Görüntüleme: 486

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar lütfen yardım edin en sonunda deliricem telefoncuda yazılım attırdım önce alman romu attı ben türk orjinalini istedim türk romunu yani oda bana şimdi Türkiye romu attım dedi tamam telefon formattan sonra Türkçe açıldı ama 6.0 var ve üzerine üstlük temalar da silemediğim bir tema var batman temasi buna kendi romunu nasıl yüklerim garanti dişimi şu an cihazım yazılım bilgilerini atıyorum sizlere ss olarak yardımcı olursanız sevinirim
Sorun yok.
Kendini telefoncu sanan kişi türkçe yazılımı yüklemiş ama marsmallow yani 6.0.1 yüklemiş.
Zaten otomatik olarak sana 7.0 yazılımı gelmiş yükle nougata geç.
O zaman büyük ihtimalle silemediğin tema gider orjinale döner.

Berkecan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorun yok.
Kendini telefoncu sanan kişi türkçe yazılımı yüklemiş ama marsmallow yani 6.0.1 yüklemiş.
7.0 güncelledim format attım ama yine batman temasıyla kuruldu sonra kendim geçirdim normal temaya ve su anda smart swch programına bağladığımda yeni güncelleme var diyor acaa su anki güncellemeyi smart swichten yapsam bu sorun kalkar mı birde ciha su an garanti kapmamı içindemi
--- Gönderi Güncellendi ---
Sorun yok.
7.0 güncelledim format attım ama yine batman temasıyla kuruldu sonra kendim geçirdim normal temaya ve su anda smart swch programına bağladığımda yeni güncelleme var diyor acaa su anki güncellemeyi smart swichten yapsam bu sorun kalkar mı birde ciha su an garanti kapmamı içindemi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170829-000323.png
    Screenshot_20170829-000323.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 511

Berkecan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şimdi ben bu güncellemeyi smart siwchten yaparsam o tema kalkarmı telefon garanti kapsamında mı olur

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170829-004440.png
    Screenshot_20170829-004440.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 427

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61

Temayı temalara girip silebilirsin önce başka bir temayı telefona uygula sonra batman temasını sil.
Ayrıca telefonun garanti kapsamında merak etme niye garanti kapsamı dışına çıksınki.
Gatantiyi bitirecek bir durum yok telefonunda gayet normal.
Güncellemeyide istersen yükle sen bilirsin.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaslar apkmirror den samsung camera apk sini guncelledim ama pro mod slow motion hepsi gitti :(( napcam simdi uygulamalardan kamerayi bulup guncellemeleri kaldir mi diyeyim?

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
32mb ile acaba neyi ''yeni ve geliştirilmiş özellikler'' derken neyi kastediyor ?

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Sizde ki kamera uygulamasının versiyonunu bana söyleyebilir misiniz aynısını yaptim.ama.olmadi. o sürümde ki apk yi indireyim bari
Bu sürümü indirmiştim sorun çıkarttı.

Ekli dosyalar

• 20170829_154517.png
    20170829_154517.png
    95.7 KB · Görüntüleme: 461

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaslar bugun gudubet bi gundu 1 defa wipe/data attim 1 defa da rok yukledim. Rom olarak almanya romi yukledim. Daha stabildir diye iyi mi ettim kotu mu :) ?????
O degil de ben bu Alman Romunu yuklemekle.iyi mi yaptim kotumu yaptim bilemedim daha agustos guncellemesi yok piyasada:sweatsmile::sweatsmile::D

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
5,171
Arkadaslar bugun gudubet bi gundu 1 defa wipe/data attim 1 defa da rok yukledim. Rom olarak almanya romi yukledim. Daha stabildir diye iyi mi ettim kotu mu :) ?????
O degil de ben bu Alman Romunu yuklemekle.iyi mi yaptim kotumu yaptim bilemedim daha agustos guncellemesi yok piyasada:sweatsmile::sweatsmile::D
Romlar arasındaki tek fark csc

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Yani şöyle diyeyim eğer güncellemeyi erken alan bir ülkenin rımubu yüklerseniz erken alır.

Onun dışında tek fark. 4.5G yerine LTE yazar.

Giga4.5g ayarı çıkmaz vs vs
Yani ben kisacasi bedavaya alman romu kurdum tuhhh be....

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bana gelen giden güncelleme yok geçen ay gelen güncellemesi de almadım bilmiyorum nasıl olacak

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Beyler S7 'ye s8 romu aticam nas8l yaparım yada garanti dışı kalırmı
Bence deneme makine elinde kalabilir. Rom yuklemek yerine sammobile gibi sitelerden Touchwiz kur. Rom olayi bambaska bisey garanti disini birak oyun disi kalir cihaz :) heycan arama derim
Bana gelen giden güncelleme yok geçen ay gelen güncellemesi de almadım bilmiyorum nasıl olacak
Smart Swich ile kontrol ettin mi
Yani şöyle diyeyim eğer güncellemeyi erken alan bir ülkenin rımubu yüklerseniz erken alır.

Onun dışında tek fark. 4.5G yerine LTE yazar.

Giga4.5g ayarı çıkmaz vs vs
4G yazio. Sıkıntı yok :)