Samsung Galaxy S6 İade

kadirbabacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,

Elimde kullandığım 15 günlük Galaxy S6 var telefonda ısınma problemi var ve bu durum beni rahatsız ediyor. (Android 5.1.1) Cihaza formatta attım. Fatura kesim tarihinden itibaren 30 gün geçmedi ürünü koşulsuz iade hakkım var mı?

Sıfır urun veya ücret talep edebilir miyim?

Konu hakkında bilgilerinizi rica ediyorum.

Teşekkürler,
İyi çalışmalar

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Galiba cihazda kesin bi sorun olduğu takdirde değiştirebiliyosunuz onlar alıp inceliyorlar cihazı bi problem varsa ona göre karar veriyorlar

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Telefonun ısınmasından rahatsız oluyorsanız ürün değişimi istemeyin çünkü alacağınız diğer cihaz da aynı olacak. Anlattığınız duruma göre en mantıklısı para iadesi istemek ya da başka bir ürün ile değiştirmek.

Bunları "rahatsız edici" ısınma konusunda farklı görüşler olduğu için yazıyorum çünkü "cihaz ısınıyor sorun var" diyerek gönderdiğiniz cihaz yüzde 99 sorunsuz çalışan bir cihazdır. Bu konuda çok yazıldı çizildi ve s6 ve s6 edge'de kronik bir ısınma sorunu bulunmuyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba,

Elimde kullandığım 15 günlük Galaxy S6 var telefonda ısınma problemi var ve bu durum beni rahatsız ediyor. (Android 5.1.1) Cihaza formatta attım. Fatura kesim tarihinden itibaren 30 gün geçmedi ürünü koşulsuz iade hakkım var mı?

Sıfır urun veya ücret talep edebilir miyim?

Konu hakkında bilgilerinizi rica ediyorum.

Teşekkürler,
İyi çalışmalar
cihaza 5.1.1 den sonra 200 mb küsürlük bir güncelleme geldi ısınma sorunu kalmadı sende hala var mı ?
eğer varsa 30 gün olmadıgından dolayı değişim hakkın var ilk 14 gün iade hakkın var ama zorlarsan iade edebilirsin hakkını sonuna kadar kullan..

YupPieE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bende başta ısınma konusunda endişe etmiştim fakat cihazın işlemcisi güçlü olduğundan,arka kasada metal ve cam kullanıldığından daha fazla ısınmış gibi iletiyor dert etmeyin

kadirbabacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dert etmiyorum ama kullanırken rahatsız oluyorum. Anlamadığım mühendisler bunu tasarlarken düşünmemiş olması ne kadar komik ya cam olmasaydı keşke demir olsaydı yani hissedilir sıcaklık var gerçekten ve telefon iletiyor. Güncelleme de sonra telefon kendine geldi şarj problemi ve ram (hız) sorunu kalmadı fakat ısınma halen daha devam ediyor.