Samsung Galaxy S4 mü? HTC One mı?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
New York'ta tanıtılan ve dişli rakipleri olan Samsung Galaxy S4'ü merak ediyor musunuz? Bu videoda, Samsung Galaxy S4'ü denedik ve ilk izlenimlerimizi bu videoda paylaştık.

[video=youtube_share;4BNkEkzrpok]http://youtu.be/4BNkEkzrpok[/video]

Sizce Galaxy S4 mü yoksa HTC One mı?

Cevapları bekliyoruz ;)

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hep ayni terane ilk ciktiginda en cok laf edenlerin elinde goruyoruz o malum cihazlari :)

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
dış görünüşünün sIII ten hiç bi farkı yok gibi

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya anlamıyorum tasarım kötü naylon plastik diyorsunuz ben bir iphone kullanıcısı olarak acaba bu elestirenler iphone 5 kasasına baktımı ? **** kasa 2 aya soyuluyor , onu gectim 4s cam oldugu icin arka kasa filan düştügünde direk tuzla buz oluyor eeee ne anladım ben bu isten ? En azından samsung akılli kasa olarak kullandıgı plastik zaten sıradan plastik degil ve darbelere karşı daha dayanıkli . Biraz mantıklı yorum yapın daha cihazı elinize almadınız be !

Spy.94

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fiziksel olarak pek bi farkı yok S3'ten ama donanımsal olarak biraz daha güçlenmiş.

romeoseyes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne samsung galaxy s4 ne de htc one sadece sony xperia Z en iyisi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s2 nin malzemesini ve s3 ün tasarımını karıştırıp s4 diye piyasaya sundular. helam sana samsung. gerçekten tasarımda çığır açıyorsun!

BreAkerRoy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
valla bende tel alıcam s4 u bekliyordum ama s3 le aynı cıktı nerdeyse bu nedenle karamsar kaldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tasarım hiç güzel değil en iyi tasarım sony xperia z

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
HTC one tasarım olarak inanılmaz güzel. Tercihim HTC One

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy s2 var xperia z şekil olarak s2 aynı ilkçıktığında s2 ye iğrenç deniyordu şimdi xz süper oldu bu ne iştir

XyMoX

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tasarım hariç diğer özelliklerine varım tasarım da değişim bekledi çoğu kişi . İphone stayla tarzı gidiyorlar hadi hayırlısı. HTC One seçerdim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu özelliklerden gerçekten anladığın buysa, samsung kullanıyorsan da satmanı öneririm.

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu senenin telefonu htc one dodanım olarakta tasarım olarakta

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şu üstteki videoya s4 değilde s3 yazın başlığı felan s3 yapın.bakalım kaç kişi fark edebilecek bu telefonun s3 olmadığını???

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tasarım olarak hiç beğenmedim özellikleri iyi ama htc one ya da xpreia z yi tercih ederim

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
HTC One tasarım harikası bir telefon, S4 ise donanımsal olarak One'a kafa tutabilse de tasarım yönünden hiçbir şeyi yok. S4 ancak biraz daha ucuz olursa HTC'ye rakip olabilir.

MustafaCoskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende HTC konusunda alanların yorumlarını okumak lazım htc sene boyunca onunla gideceğini yazılım desteğini söyledi ama ne kadar inandırıcı olur o geçmişle bilemiyoruz.. Ben omnia g pro yu neden kimse konuşmuyor merak ediyorum en az htc one kadar iyi bence..

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Şu anda en iyi telefon Galaxy S4.. Kötü yorum yapanları anlamıyorum daha ne bekliyorsunuz ki? Kasası plastikmişmiş, sağlam olması çizilmemesi önemli, tasarım s3 ile aynı diyorsunuz, iphone yıllardır aynı tasarıma sahip, full hd ekranı işlemcisi ve ram'i gayet yeterli..

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Abi kesinlikle s4 ama one + olsa idi düşünürdüm

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Şu Videodan Sonra Kararımı Verdim

Kesinlikle Sony XPERIA Z ...

narthill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefon üreticileri hiç mi düşünmüyorlar yada düşünüyorlarda kar yapmak için yavaş yavaş mı teknolojiyi getiriyorlar anlamıyorum! arkadaş çerçeveleri küçültseler malzeme kalitesini biraz daha arttırsalar biraz da bataryaları geliştirseler bence çok iyi satışlar gerçekleştirirlerdir... zaten donanım olarak yeteri seviyelere ulaşıldı ama insanoğlu hep daha fazlasını istiyor işte... ama htc bu işi en iyi yapanlardan biri diye düşünmekteyim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç kusura bakmayın. Gayet güzel ve bugünden itibaren takır takır satmaya başlamıştır bile..

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kesinlikle HTC One. Samsung bu saatten sonra uzak olsun.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Pek detaylı bi inceleme olmamış

PPİ değeri?
Kamera diyaframı 2.0 mı ?
Kamerada kac tane mod var Panoromik çekim geliştirilmiş mi?
Bluetooth kac
Wifi Direct & Wifi abgn ileriye gidildimi
Jak girişi boyutu ne

En önemli Soru telefon hafızasından micro sd ye geçiş varmı bu sorulardan 1-2 sini veya bildigiği kadarıyla söyleyebilecek varsa alıntılasın almayı düşünüyorum da

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
özellik olarak ve pil s4 ama görünüm htc one

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Telefonun adı S3 HD olsa daha güzel olurmuş.:)