Samsung Galaxy S3 Mini Sorun

Bu konuyu okuyanlar

İmzasız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim bir sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim öncelikle söyleyeyim telefon kaçak kore malıdır.Root veya rom lu değildir.Neyse konuya geçeyim. 1)Benim telefonumun ilk başlaarda hafızasını 16GB zannediodum ama bilgisayara bağlayınca 16 MB olduğunu gördüm fakat telefonda 16GB dio bu nedendir? 2)Ben bu telefona google play storeden bir uygulama yüklüyorum indirdiğim uygulama 16 MB nin üstünde ise Yeterli Depolama Alanı Yok! diyor.Bu yüzden telefona 4 GB lik SD kart taktırdım fakat telefon indirilenleri telefon hafızasına atmaya çalışıo.Biliyorum indirilenleri SD karta taşı die bi seçenek var ama 16 MB nin üstündeki uygulamaları hiç indiremiom ben bunları direk hafıza kartına nasıl indirebilirim telefon hafızasına değil.Yardımcı olursanız sevinirim eğer telefon böyle giderse kafayı yiycem,lütfen yardım edin.
:cursing:

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kaçak dediğin orjinal olmayabilir belki ondandır ilk defa duydum böyle bi sorun 16 mb nedir arkadaş :D

İmzasız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla kardeş bende kafayı yiycem hiçbişi inmio:cursing:

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Telefon orjinal S3 Mini'nin kaçağı mı yoksa bildiğimiz şu çakma telefonlardan mı? :D