Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Reaksiyon puanı
2,146
Alinir mi sizce ayrica o aletin tam islevi nedir

Boş bataryayı şarj ediyor işte :) sen normal telefonunu kullanırken yedek bataryan da o alette şarj oluyor böylece şarjın bitince direk diğerini takıp devam edebiliyorsun.
Amazondan gelmiyor sanırım aynısını ebay de falan bulabilirsen alırsın.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
2-3 sorundan bahsedeyim ... s3 umde ram 720 lerde geziyor bazi dosyalar apk olduğu icin zoner antivirüs yüklü bazen tek oyun acinca bile ram sorunu var buna cagre rootmu sadece? Ikinco sorun mesajlar bazen bildirim olarak gelmiyor gelen mesajlar kutusuna bir giriyorum mesaj gelmis megerse var mi bu sorunla karsilasan?

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
2-3 sorundan bahsedeyim ... s3 umde ram 720 lerde geziyor bazi dosyalar apk olduğu icin zoner antivirüs yüklü bazen tek oyun acinca bile ram sorunu var buna cagre rootmu sadece? Ikinco sorun mesajlar bazen bildirim olarak gelmiyor gelen mesajlar kutusuna bir giriyorum mesaj gelmis megerse var mi bu sorunla karsilasan?

Antivirüs kaldır derim en azından ram yemez boşuna.Telefonlarda çok gereksiz.Düzgün sitelere gir,bilinen şeyler indir bişey olmaz.Ram 720 lerde gezer uygulamaları kapatırsın ama gene açılırlar.Rootlayınca gerekli programları indirip o uygulamaları mesela uykuya geçirirsin (Greenify diye program) bir daha kendi başlarına çalışmazlar telefon yeniden başlayıncaya kadar.

Senkronizasyon sanırım bildirimleri gösteriyordu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim sorunum da güzel.Ne zaman custom rom yüklesem ya İMEİ ya da şebeke sorunu ortaya çıkıyor. JellyBean 4.1.2 resmi sürüm yüklü şuan ve rom yükleme niyetindeyim ama korkuyorum.Neden bu sorunlar oluşuyor?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bugün lumia 925 incelemesinde gordum ekran amoled ve ekran kapaninca saat gözüküyor bizim s3 lerde amoled bizimkilerde olmaz mi hemen hemen hic sarj yemiyormus

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaksı s 3 mını almak ıstıyorum ama vıberde konusma yaparken ses kesılmesı oluyormu . gayet guzel gelıyor mu ona gore alıcam

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
TuneIn Radio uygulamasını açtıktan sonra kapatamıyorum. Programın içindeyken seçenekler kısmından exit'ı seçmem veya geri tuşuyla çıkmakta işe yaramıyor. Ancak telefonu açıp kapattıktan sonra uygulama kapanıyor. Var mıdır bir yolu acaba?
[MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] [MENTION=130683]android3[/MENTION]

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ev tuşuna basınca kapanmıyor mu?

Yanlış anladın hocam :) Programdan çıkabiliyorum, ana ekrana gelebiliyorum ancak, çıktıktan sonra bile program çalışmaya devam ediyor. Yukarıdaki bildirim panelinde simgesi kalıyor ve bildirim panelini aşağı çekince orada devam ediyor şeklinde yazıyor. ta ki telefonu kapayıp açana kadar.

Çok güzel uygulama ama gıcık etti bu özelliği.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yanlış anladın hocam :) Programdan çıkabiliyorum, ana ekrana gelebiliyorum ancak, çıktıktan sonra bile program çalışmaya devam ediyor. Yukarıdaki bildirim panelinde simgesi kalıyor ve bildirim panelini aşağı çekince orada devam ediyor şeklinde yazıyor. ta ki telefonu kapayıp açana kadar.

Uygulamayi durdurup geri tusuyla cikmayi denedin mi abi? Ttnet mobil muzikde de ayni sey vardi da

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

hocam uygulamayı yükledim şimdi ve exit diyip kapatmayı onaylayınca sorunsuz kapandı :) güncel versiyonu yüklü değil mi şuan? birde eğer [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] ın dediği gibi çalmayı durdurup öyle de çıkabilirsin :)

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçen hafta içinde telefona 74.85 mb lık bir güncelleme geldi ama ben bu güncellemeyi ne kies üzerinden nede telefon üzerinden yapabiliyorum. Telefon üzerinden güncelleme yapmaya çalıştığımda %25 te durup telefonu baştan başlatıyor. Bunun sebebi ne olabilir ? Ayrıca şunuda belirteyim telefonda orjinal rom yüklü...

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
çok yanlış olmuş o :p

Samsung'un bölgesel sim kilidi diye bir uygulaması varmış, artık neyse o. Android 4.4 güncellemesi ile beraber bu kilit s4 ve note2'ye de uygulanabilirmiş.

Evet bende arastirmistim acaba paralel ithalatli teller sıkıntıya girer mi?

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Evet bende arastirmistim acaba paralel ithalatli teller sıkıntıya girer mi?

Valla özellik hakkında hiç bir bilgim yok ama bana da paralel ithalat ürünleri ilgilendiren bir konu gibi geldi. Hatta cihaz ilk olarak ithal edildiği ülkenin sim card'ı ile açılmızsa sorun yok gibi bir şeyler yazmışlar ama konu hakkında fikrim olmadığından yanlış yönlendirip, gerilim yaratmakta istemem. :)

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
va3upyge.jpg
Arkadaslar merhaba, ben telefonu gece 1 gibi sarja takmistim, sabahta annem 8.5 gibi sarjdan cikarip kendi telefonuna takmis. Ben sabah telefonuma bakmak istedigimde telefon kapaliydi. Telefonu actigimda kilit ekrani geldi ve pli kritik derecede dusuk yazisi geldi ve tel kapandi. Ama bu mumkun degil cunku 7.5 saat sarjdaydi -ki bu telefon 2 saatte sarj oluyor-. Sonra telefonu sarja taktim hemen ve pil ayarlarindan yukarida ne kadar harcadigina bakayim dedim ama birsey cikaramadim. Acil cevap yazabilirmisiniz ne olmus telefona? Tesekkurler.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
va3upyge.jpg
Arkadaslar merhaba, ben telefonu gece 1 gibi sarja takmistim, sabahta annem 8.5 gibi sarjdan cikarip kendi telefonuna takmis. Ben sabah telefonuma bakmak istedigimde telefon kapaliydi. Telefonu actigimda kilit ekrani geldi ve pli kritik derecede dusuk yazisi geldi ve tel kapandi. Ama bu mumkun degil cunku 7.5 saat sarjdaydi -ki bu telefon 2 saatte sarj oluyor-. Sonra telefonu sarja taktim hemen ve pil ayarlarindan yukarida ne kadar harcadigina bakayim dedim ama birsey cikaramadim. Acil cevap yazabilirmisiniz ne olmus telefona? Tesekkurler.
şarj adaptöründedir bence sorun başka adaptörlerle dene tabi telefonun da usb giriş yerini bir firca yardımıyla temizle

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Suan sorunsuzca oluyor sarj yine ayni sorun olursa denerim sagol [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION]

brk134

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Selam Ben geçen hafta telefonuma cyanogenmod 10.1.3 yükledim.Telefonun hızından çok memnunun normale göre çok hızlandı ama bu seferde şarjı acayip derecede çabuk bitiyor 5 dk whatsapp kullanıyorum şarj 10-15 birim düşüyor.
Bu rom u başka yükleyen var mı? veya tavsiye edebileceğiniz rom var mı?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar Selam Ben geçen hafta telefonuma cyanogenmod 10.1.3 yükledim.Telefonun hızından çok memnunun normale göre çok hızlandı ama bu seferde şarjı acayip derecede çabuk bitiyor 5 dk whatsapp kullanıyorum şarj 10-15 birim düşüyor.
Bu rom u başka yükleyen var mı? veya tavsiye edebileceğiniz rom var mı?

Cok fazla dusuyormus hayret halbuki cynogenmod daha senkronize diye biliyorum... 10.2 cikti diye biliyorum onu yuklesen

yoldash48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 yıldır kullanıyorum telefonu ve hiç rom yüklemedim yada root yapmadim. şimdi rom yada root yapmak istiyorum. şuana kadar gördüğüm kadarıyla en çok cynogenmod kullanılıyor galiba. bende baktım biraz kullananlar iyi diyor. peki cynogenmod mu yüklim diyorum yoksa 4.2.2 yi mi??

yada önerebileceğiniz başka bişey varmı??

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
1 yıldır kullanıyorum telefonu ve hiç rom yüklemedim yada root yapmadim. şimdi rom yada root yapmak istiyorum. şuana kadar gördüğüm kadarıyla en çok cynogenmod kullanılıyor galiba. bende baktım biraz kullananlar iyi diyor. peki cynogenmod mu yüklim diyorum yoksa 4.2.2 yi mi??

yada önerebileceğiniz başka bişey varmı??

Az sabret resmi olarak Android 4.3 yayinlanacak.

Suan ulke ulke sistem iyilestirme guncellemesi yayinlanmaya basladi, S3 icin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy s3 broadcom mem service durduruldu diyor yardımcı olurmusunuz