Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

metalciyiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ilgilinz için çok teşekkür ederim ama ne başka bir s3 olsun nede fotograf makinası olsun çiziği çektiğimde belli olmuyo.bunların yüzeyinde ekran koruyucu yok bildiğim kadarıyla gorilla olduğundan dolayı bende almayı düşünmedim ama yanılmısım alıcaz artık.
bi çözüm önerebilecek olan warmı alternatif olarak başka bi çözüm önerebilecek varmı peki ??

brcii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sevgili s3 sahipleri bişey istiycem düz gri yada düz beyaz bi sayfa açın ekrana çok dikkatli bakın.. telefonu oynatın hafifçe bazı izler varmı çok soluk soluk sadece düz beyaz düz açık mavi yada gri sayfalarda belli oluo ve çok dikkatli bakmak gerekio bu amoled ekranlarda olan bişey sanrm başka s3 tede gördüm. . örneğin goggle play e girerken ilk bi kaç sn cıkan gri sayfa intet baglantısız google play acın o sayfa öyle kalıo zaten gri ;)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ilgilinz için çok teşekkür ederim ama ne başka bir s3 olsun nede fotograf makinası olsun çiziği çektiğimde belli olmuyo.bunların yüzeyinde ekran koruyucu yok bildiğim kadarıyla gorilla olduğundan dolayı bende almayı düşünmedim ama yanılmısım alıcaz artık.
bi çözüm önerebilecek olan warmı alternatif olarak başka bi çözüm önerebilecek varmı peki ??
IPG alabilirsin kardeşim. IPG minik çizikleri içini doldurarak görünmez yapıyormuş. Büyük olan çizikleride %90 oranında görünmez yapıyormuş IPG alabilirsin. Hemde bütün gövdesini korur. Arkası Karbon Fiber olanıda var. Gri ve Siyah.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Beyler Galaxy S III için 2850 mAH pil buldum. Yine aynı boyutta acaba doğru mudur ? Alsak mı acaba. Link

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Beyler Galaxy S III için 2850 mAH pil buldum. Yine aynı boyutta acaba doğru mudur ? Alsak mı acaba. Link

Japon üretimi olduğunu sanmıyorum.Bence çin malı.Resimde görüldüğü kadarıyla bataryanın etiketi falan çok dandik, çok basit.Cihazı bozar falan Allah muhafaza.Bence alma.Hiç gerek yok yiğenim...

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Japon üretimi olduğunu sanmıyorum.Bence çin malı.Resimde görüldüğü kadarıyla bataryanın etiketi falan çok dandik, çok basit.Cihazı bozar falan Allah muhafaza.Bence alma.Hiç gerek yok yiğenim...
Baba öyle bir sorayım dedim belki ilerde batarya filan eskirse güzelinden alırım. Bakır piller çıkar 1-2 yıla onlardan almayı düşünüyorum. Teşekkürler Beyler.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pardon s3 için duyurulmamış j.b güncellemesi. fakat eylül-ekim gibi duyurulacağı haberi aldım şimdi ne kadar doğru bliemem ama :(

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tekrarda düzeltiyorum yanlış duymamışım s3 içi jelly bean güncellesi bu akşamki konferanstavduyurulmuş yakın zamansa gelicekmiş

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Herkese günaydınlar,

Telefonum için micro sd kart almayı düşünüyorum 32 gb. Tavsiye ve önerisi olan var mı? Eğer fiyat ve kalitede uygunluk olursa 64 gb de olabilir. Şimdiden teşekkürler

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sabah wifi açtığımda yazılım günceleştirme devreye girdi indirdim ama yüklememdim daha yg yaklaşık 27 mb boyutunda ve en altta cihaz stabilite yazıyor hadi bakalım şarjım dolsun yükliyeceğim

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
az önce şarj olsun yüklicem demiştim ama beklemedim direk yükledim XXLH1 sürümüne güncelledi şuan gözle görülü bir değişiklik göremedim eğer görürsem bilgilendiririm yada siz de güncelledikten sonra bilgilendiirirseninz sevinirim

efkan77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar ben almanyadaki halamdayım samsung galaxy s3 aldım türkiyeye geliş fiyatı ve yapıcağım işlemleri yazarsanız sevinirim

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bildiğiniz üzere s3 ün kulaklıkları çok az bass veriyor ve benim dinlediğim şarkılarda hep basslı olduğu için bana bi kulak için kulaklık lazım süper bass veren bi kulaklık önerecek ulan varmı?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6