Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Türe

Asistan
30 Ağustos 2012
331
58
28
Merhabalar :) Ben S3 almayı düşünüyorum da bu telefonun + ve - özelliklerini kullanıcılar yazabilirler mi rica etsem ?

brcii

Öğrenci
14 Ağustos 2012
47
0
0
Merhabalar :) Ben S3 almayı düşünüyorum da bu telefonun + ve - özelliklerini kullanıcılar yazabilirler mi rica etsem ?

artısı çok saymakla bitmez bi telefondan istiyebilceğin herşeyi fazlasıyla karşılıyo aklına her ne gelirse artık eksilerine gelirsek uzerndeki ekran benm sıkntı yaşadıgm tek şey ekrann kalitesnden yana bi sıkntm yok ama detaycı kullanıcıları rahatsız edicek bazı fabriksyon hataları olabilio siyah ekranda leke beyaz ekranda soluk izler gbi tabi bunlar çok çok dikkatli bakınca belli oluo ve normal kullanımda görmüyosun düz beyaz düz gri acık mavi yada siyah ekranda falan filan tabi her s3 te olcak diye bişey yok teknoloji şans işi gelir seni bulur sorun ama şöle özetliym verdgn paraya değsn istiyosan sonuna kadar helal olsn demek istiosan kesinlikle al gercekten muhteşem bi deneyim ;)

Türe

Asistan
30 Ağustos 2012
331
58
28
artısı çok saymakla bitmez bi telefondan istiyebilceğin herşeyi fazlasıyla karşılıyo aklına her ne gelirse artık eksilerine gelirsek uzerndeki ekran benm sıkntı yaşadıgm tek şey ekrann kalitesnden yana bi sıkntm yok ama detaycı kullanıcıları rahatsız edicek bazı fabriksyon hataları olabilio siyah ekranda leke beyaz ekranda soluk izler gbi tabi bunlar çok çok dikkatli bakınca belli oluo ve normal kullanımda görmüyosun düz beyaz düz gri acık mavi yada siyah ekranda falan filan tabi her s3 te olcak diye bişey yok teknoloji şans işi gelir seni bulur sorun ama şöle özetliym verdgn paraya değsn istiyosan sonuna kadar helal olsn demek istiosan kesinlikle al gercekten muhteşem bi deneyim ;)

4s alacaktım ama sonra vazgeçtim çünkü boyut değişeceği için çok arkaplanda da kalabilir telefon ve aldığım zaman 2 yıl kullanacağım için de en azından güncel olsun istiyorum. S3 sıkıntısı ekran büyüklüğü benim için ama o da çok farketmiyor çünkü ekranı çok iyi.

Bir de ısınma sorunu var mıdır ve şarjı nasıl gidiyor günlük kullanımda ?

ReDo

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2008
13,389
92
228
Isınma problemi yok.
Şarj sıkıntılı tabi.
Hiç kullanma teli 2 gün gider belki.
Sürekli kullan hergün şarj etmek zorundasın.

Ben mesela sabah bi başlarım öğleden sonra şarj %30 olur.

brcii

Öğrenci
14 Ağustos 2012
47
0
0
4s alacaktım ama sonra vazgeçtim çünkü boyut değişeceği için çok arkaplanda da kalabilir telefon ve aldığım zaman 2 yıl kullanacağım için de en azından güncel olsun istiyorum. S3 sıkıntısı ekran büyüklüğü benim için ama o da çok farketmiyor çünkü ekranı çok iyi.

kardeşim s3 tamam büyük ama iphone dan daha hafif cihazı koruma kılıfsız falan kullanırsan gerçekten kendine aşık ediyo çok ince asil bi tasarımı var. ısınma konusunda şunu söyliym akllı telefonlar acısında belkide en az ısınanı s3 1 bucuk saat ded trigger oynuorm belli bi seviyede ısınıyo ılık denicek kadar daha fazlasına cıkmıyo guc tasarufu aık ve ekran parlaklıgı kısık oynarsan cok cok az ısnıo hissetmiosn bie hani bi cihazı elnde tutarsn elinin sıcaklıgı gecer ya onun kadar ısnıyo en fazla. . şarjı tasarflu kullanmda rahat 2 gun normal kullanımda senkronizasyon acık wifi yada 3g acıkken 1 gun rahat performanslı kullanırsan ise oyun full net ekran parlaklıgı yuksek falan 15 -16 saat gider gayet güzel zaten 32 nano metre teknoljsyle uretldigi içn hem ısnma hemde şarjda sıkntı yok ;)

Türe

Asistan
30 Ağustos 2012
331
58
28
Bana şarjı 15 saat gitse yeter :) Yatarken şarja koyarım :) Misal şu an S2 kullanıyorum , ama bekleme modunda bile şarj %10 gidiyor 8 saatte. Bu da canımı sıkmıyor değil. Bakalım bugün gidebilirsem almak istiyorum inş. :) Yardımlarınız için teşekkürler bu arada :)

brcii

Öğrenci
14 Ağustos 2012
47
0
0
Bana şarjı 15 saat gitse yeter :) Yatarken şarja koyarım :) Misal şu an S2 kullanıyorum , ama bekleme modunda bile şarj %10 gidiyor 8 saatte. Bu da canımı sıkmıyor değil. Bakalım bugün gidebilirsem almak istiyorum inş. :) Yardımlarınız için teşekkürler bu arada :)

o yeter diyosan kacırma direk al sarj konusu gercekten iyi =) rica ederim başka sorun olrsa cevaplarız :)

BerkcanTaşan

Öğrenci
3 Ağustos 2012
92
0
6
ben günlük 200-250 sms ve 5-10 dakika konuşma 30 dakika da wifi ile nette dolaşmayla 5 günü gördüm ekran parlakllığı otomatik güç tasarufu full açık buna ilaveten günlük 40-45 dakika oyun ekleyincede 3 günlük bir kullanımım oldu zaten daha hiç 3 günden aşşağı gitmedi şarjım

lordarcual

Müdavim
Müdavim
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Isınma problemi yok.
Şarj sıkıntılı tabi.
Hiç kullanma teli 2 gün gider belki.
Sürekli kullan hergün şarj etmek zorundasın.

Ben mesela sabah bi başlarım öğleden sonra şarj %30 olur.

Arada bir ısınıyor yaklaşık 1-2 saat yüksek çözünürlüklü oyun oynarsan. Şarjı iyi gidiyor diyebilirim. Birkaç foto koyim ondan anlarsın zaten.
P6rKp.png

http://i.imgur.com/P6rKp.png
Sadece şakaydı :p Wi-fi kapalı konumdaydı arada bir kullandım için %30 şarjını ben yedim.
P2HAa.png

http://i.imgur.com/P2HAa.png
bdKcI.png

http://i.imgur.com/bdKcI.png
Şarjı gayet iyi gidiyor yani. Ama ben sürekli kullanınca akşam saat 9-10 gibi bitiyor ama çok bir problem olmuyor. Telefon gerçekten güzel İphone 4S ile yan yana getirince farkı anlıyorsun yani :) Yani al 2 yıl kullan bir şey olmaz. Sonrada Samsung Galaxy S VI kullanırsın :p

El Padrino

Müdavim
Müdavim
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Beyler mobil veri sürekli açıkken şarj çok hızlı gidiyor.Mobil veriyi hiç kapatmadığım zaman akşamı zor ediyorum.Birde mobil verinin hep açık olması kullanmasam dahi kotayı ciddi şekilde götürür mü ? Mobil veri açıkken bakıyorum.Üstte sürekli "download" ve "upload" okları yanıp sönüyor.Sürekli bir hareket elinde telefon.Mesela blackberry im var.Ondada 3G hep açık ama şarjı neredeyse hiç etkilemiyor.Boştaykende hiç internet hareketi olmuyor cihazda.Ama whatsup, facebook, mail vs. iletileri olduğu zaman anında haber veriyor.S3 öyle değil ama.Zil çalıyor bir an.Açıp bakıyorum.Faceden ileti gelmiş.Zamanına bakıyorum 1 saat önce ! 1saattir neredesin birader.Sinirlendirdi bu durum beni !

brcii

Öğrenci
14 Ağustos 2012
47
0
0
Beyler mobil veri sürekli açıkken şarj çok hızlı gidiyor.Mobil veriyi hiç kapatmadığım zaman akşamı zor ediyorum.Birde mobil verinin hep açık olması kullanmasam dahi kotayı ciddi şekilde götürür mü ? Mobil veri açıkken bakıyorum.Üstte sürekli "download" ve "upload" okları yanıp sönüyor.Sürekli bir hareket elinde telefon.Mesela blackberry im var.Ondada 3G hep açık ama şarjı neredeyse hiç etkilemiyor.Boştaykende hiç internet hareketi olmuyor cihazda.Ama whatsup, facebook, mail vs. iletileri olduğu zaman anında haber veriyor.S3 öyle değil ama.Zil çalıyor bir an.Açıp bakıyorum.Faceden ileti gelmiş.Zamanına bakıyorum 1 saat önce ! 1saattir neredesin birader.Sinirlendirdi bu durum beni !

sinirlendiğin şeye bak arkadaş böle yazılımsal şeyleri sorun etmiyomusnz deliriyorum donanımsal sorun yoksa cihaznda şükret günlerdr ekran canımı sıkıyo zaten .. neyse senkronizasyon acıksa yani face twitter gmail vs. mobil veri açk oldgu surece sürekli iletişm halnde olr ve şarjı yer ayrıca facebook uygulamasnda yenile die bi seçenek var ayarlarda onu daha kısa bi süre yaprsan mesajlar anlık olarak gelir ha şuda var kullandıgın operator bile etkiler bu facebook iletilernin zmannda gelmesni kullandgn operator heryerden 3g ile baglanabilmeli kesintisiz olarak uygulamaları guncellemyide untma bunlark afaya taklcak şeler degl yazılımsal sıkntı olsn canm feda

blackbatuhan

Asistan
28 Mayıs 2012
308
0
16
Facebook un android uygulamasında bir bozukluk var galiba çünkü banada facebokta mesaj geldiğinde bakıyorum 20 dk. Önce geldi yazıyor fakat ben geldiGi gibi bakıyorum. Sil onu bence tarayıcıda gir daha iyi .d

brcii

Öğrenci
14 Ağustos 2012
47
0
0
Facebook un android uygulamasında bir bozukluk var galiba çünkü banada facebokta mesaj geldiğinde bakıyorum 20 dk. Önce geldi yazıyor fakat ben geldiGi gibi bakıyorum. Sil onu bence tarayıcıda gir daha iyi .d

tarayıcı uygulaması kadar pratik degil sorunlar var bazen durduruldu facebook falan dio ama guncellenio surekli teli aldgmdan beri rahat bi 10 facebook guncellemesi yapmısmdr duzelio gittikce face mace bunlar takılcak şeler degl abi uygulama en nihayetnde

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358

Yok pek fazla harcamaz. Mobil veriden takip et gün boyu birşey yapmazsan anca 1 mb gider.

tsozcelik

Öğrenci
9 Ocak 2012
3
0
0
Merhaba arkadaşlar,
10 temmuzda Berlin Media Markt'tan aldığım mavi S3'üm üç gün önceye kadar maşallahı var çok iyiydi. Fakat ne olduysa şuan arama yapamıyorum. karşı taraf aradığında ya da ben aradığımda birbirimizin sesini duyamıyoruz. Yani Galaxy S3telefon işlevini görmemekte. İşin garip yanı oparetör ve ses sistemi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü mesaj atım mobil veri ile internette gezebiliyorsam operatörde bir sorun yok diye düşünüyorum. Ses sisteminde bir sorun olsamüzikçalardan dinlediğim mp3'ler vaya izlediğim videolarda (sd card'taki veya youtube'daki) bir problem yok. Samsung'un ve Media Markt'ın servislerinemail attım Samsung yetkili servise getirmemi söyledi. Şuan da Bolu'da olduğumdan yetkili servismalesef yok. Pazartesi Ankara'da Media Markt ve ya Samsung yetkili servise götüreceğim. Bu arada fabrika ayarlarına dönmek, ya da güncelleştirmeleri tamamlamak bu sorunu çözmedi. Güncelleştirmeleri zaten geldikçe yapıyordum. Sizce sorun nedir, bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Arama halindeyken ses iletimi hiç yok? Kulaklık, ahize ve hoparlörde denedim. Fakat müzik çalar, video falan her türlü ses var. Biri aradğında da ses çıkıyor ama telefonu açınça ses iletimi ya da ses gelişi hiç yok.

Czmi

Doçent
10 Kasım 2011
951
2
18
35
Merhaba arkadaşlar,
10 temmuzda Berlin Media Markt'tan aldığım mavi S3'üm üç gün önceye kadar maşallahı var çok iyiydi. Fakat ne olduysa şuan arama yapamıyorum. karşı taraf aradığında ya da ben aradığımda birbirimizin sesini duyamıyoruz. Yani Galaxy S3telefon işlevini görmemekte. İşin garip yanı oparetör ve ses sistemi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü mesaj atım mobil veri ile internette gezebiliyorsam operatörde bir sorun yok diye düşünüyorum. Ses sisteminde bir sorun olsamüzikçalardan dinlediğim mp3'ler vaya izlediğim videolarda (sd card'taki veya youtube'daki) bir problem yok. Samsung'un ve Media Markt'ın servislerinemail attım Samsung yetkili servise getirmemi söyledi. Şuan da Bolu'da olduğumdan yetkili servismalesef yok. Pazartesi Ankara'da Media Markt ve ya Samsung yetkili servise götüreceğim. Bu arada fabrika ayarlarına dönmek, ya da güncelleştirmeleri tamamlamak bu sorunu çözmedi. Güncelleştirmeleri zaten geldikçe yapıyordum. Sizce sorun nedir, bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Arama halindeyken ses iletimi hiç yok? Kulaklık, ahize ve hoparlörde denedim. Fakat müzik çalar, video falan her türlü ses var. Biri aradğında da ses çıkıyor ama telefonu açınça ses iletimi ya da ses gelişi hiç yok.

hemen cevap veriyorumm
cihaz kayıtlı olmayabilir mi acaba

blackbatuhan

Asistan
28 Mayıs 2012
308
0
16
Merhaba arkadaşlar,

[/QUOTE
Güncellemeleri kontrol et ve güncelleme varsa hemen güncelle sorunun muhtemelen sorunun düzelecektir.

Florida45

Öğrenci
31 Ağustos 2012
1
0
0
Samsung Galaxy s3 almayı düşünüyorumda aklıma takılan bir soru oldu yardımcı olursanız sevinirim. Samsung Iphone ile girdiği patent davasını kaybettikten sonra Galaxy s3 serisinde özelliğini kaybetme gibi bir durum olucak mı ? Galaxy s3 serisinde bir değişim olacak mı üretimi devam edecek mi ?

blackbatuhan

Asistan
28 Mayıs 2012
308
0
16
Ya arkadaşlar şu s3 de sdn forumda konuya yorum atarken canım çıkıyor resmen ya. Tam yazı yazıyorum kendi kendini ortalıyor ve ne yazdığımı göremiyorum buda veni deli ediyor. Farklı tarayıcılar denedim fakat hepsinde aynı sizdede varmı bu napmam lazım??

gazozkapagi37

Öğrenci
13 Temmuz 2012
38
0
0
Ya arkadaşlar şu s3 de sdn forumda konuya yorum atarken canım çıkıyor resmen ya. Tam yazı yazıyorum kendi kendini ortalıyor ve ne yazdığımı göremiyorum buda veni deli ediyor. Farklı tarayıcılar denedim fakat hepsinde aynı sizdede varmı bu napmam lazım??

Tarayıcının ayarlarından 'Metin Sığdırma'yı kapatırsanız sorununuz hallolur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hemen cevap veriyorumm
cihaz kayıtlı olmayabilir mi acaba

cihaz kayıtlı ve güncelleştirmelerini aksatmadan yapıyorum. Sürekli wi-fi veya veri açık takip ediyorum. Dediğim gibi telefon sadece aramalardayken hiç ses iletmiyor ve ses gelmiyor.

atakan1679

Öğrenci
4 Ağustos 2012
35
0
6
Arkadaşlar bundan yaklasık 2ay once galaxy s3 aldim ve hicbir sorun yaşamadan kullandim simdiye kadar.Okudugum pek cok yazida galaxy s3 hakkinda sorun yasayan cok kisi oldugunu gordum ve bir problem cikmadigi icin mutluydum ancak dun aksam ortaya cikan ve beni uyutmayan sorun ise telefonu kilitledikten en fazla 5dakika sonra kendi kendine acilip 3-5saniye sonra tekrar kilitlenmesi.ve sonra tekar aciliyor yani bazen uzun suruyor bazen ust uste oluyor internettede arastirdim ancak hicbir yanit bulamadim sdn okurlarina guvenim sonsuz lutfen yardim edin sorun yazılımsalmıdır yoksa bendenmi kaynaklaniyordur ve cozumu olabilirmi :(