Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Kardeşlerim, bu konu neredeyse her 10-15 dakikada baktığım bir konu. S III ile alakalı her soruyu sorabileceğiniz bir yer iken ikide bir neden yeni konu açıyorsunuz ? Anlamadım yine etraf S III konusu doldu ? Bazı soruların cevaplarını bilmesem de diğer arkadaşlar biliyor. Yani buraya sorduğunuz soru daha hızlı cevaplanır gidip konu açıp "up up up" demenize gerek yok "up"ta olan konu zaten burası.

Saydım 9 tane konu var ! İki tanede benim 11 etti çok fazla değil mi 11 konu ?

Kesinlikle.Forum alemindeki en büyük S3 soru-cevap konusu.Bu konu tam bir S3 ansiklopedisi oldu.Samsung'un servisine bile bu kadar soru sorulmamıştır:biggrin:

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Kardeşlerim, bu konu neredeyse her 10-15 dakikada baktığım bir konu. S III ile alakalı her soruyu sorabileceğiniz bir yer iken ikide bir neden yeni konu açıyorsunuz ? Anlamadım yine etraf S III konusu doldu ? Bazı soruların cevaplarını bilmesem de diğer arkadaşlar biliyor. Yani buraya sorduğunuz soru daha hızlı cevaplanır gidip konu açıp "up up up" demenize gerek yok "up"ta olan konu zaten burası.

Saydım 9 tane konu var ! İki tanede benim 11 etti çok fazla değil mi 11 konu ?

tek konu olarak birleştirseler bari

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
s3 üm yok ama ben bile burayı takip ediyorum ne de olsa kardeş telefonlar :yes::lol:

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Bende Su konumun burayla birleştirilmesi için moderatöre bildirdim bakalim ne olacak :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
@lordarcual kardeşim facebook senkonize ettim telefon rehberi doldu taşti nasıl facebooktan gelenleri kaldiririm silmeden?

:) napim ya sıkıntı dan :P
İlk önce gir Rehbere sol alttaki tuş o beyaz renginde yanan :P sonra Görüntülenecek kişiler'den seç hangisinin görünmesini istediğini. İstersen Özelleştirilebilir listeden seç :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
İlk önce gir Rehbere sol alttaki tuş o beyaz renginde yanan :P sonra Görüntülenecek kişiler'den seç hangisinin görünmesini istediğini. İstersen Özelleştirilebilir listeden seç :)

büyüksün müdür

birşey daha sim karta kayıt yaptiğini nasıl görürüm

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Yeni bir numara kayit ederken sim kartami yoksa telefonami kayit edicegini ayarlayabiliyorsun.Sim karta kayitli numaralarin saginda ufak sim kart simgesi olur.Telefona kayitli olanlarin yaninda telefon simgesi olur.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Yeni bir numara kayit ederken sim kartami yoksa telefonami kayit edicegini ayarlayabiliyorsun.Sim karta kayitli numaralarin saginda ufak sim kart simgesi olur.Telefona kayitli olanlarin yaninda telefon simgesi olur.

Okey baba onda sorun yok sürekliliği için diyorum

omeraydo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cozumu buldum swype. com dan installeri indir calistir swype beta 1.4 inecek apk dosyasi onu kur mail isteyecek aktivasyon kodu gelecek mail adresine kayit ediyorsun sonra ayarlara gidip samsung klavye swype ozelligi etkinlesiyor ister orjinal swype klavyeyi kullan ister samsungun swype klavyesini kullan tercih senin kalici cozum bu.

okralbenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung Galaxy S III 4.1.2 Güncellemesini Attım Gayet Hoş Oldu ODİN ile Attım Fakat Bugün Bir Hata Aldım ve Cok Canımı Sıktı Gelen Aramayı Cevapladım Ne Ses Geliyor Nede Ses Gidiyor..:(( Lütfen yardımcı Olun Sadece Bi Defa Ses Geldi oda arama sırasında Bir Başkası Beni Aradı o Ara Karsı tarafın Sesini Duydum Lütfen yardım Arkadaşlar.... Nerdeyse Parcalayacam telefonu:hammer::hammer::crying:

okralbenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung Galaxy S III 4.1.2 Güncellemesini Attım Gayet Hoş Oldu ODİN ile Attım Fakat Bugün Bir Hata Aldım ve Cok Canımı Sıktı Gelen Aramayı Cevapladım Ne Ses Geliyor Nede Ses Gidiyor..:(( Lütfen yardımcı Olun Sadece Bi Defa Ses Geldi oda arama sırasında Bir Başkası Beni Aradı o Ara Karsı tarafın Sesini Duydum Lütfen yardım Arkadaşlar.... Nerdeyse Parcalayacam telefonu:hammer::hammer::crying:

Lütfen Aydınlatın...:(

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
[MENTION=328060]okralbenim[/MENTION] çok az daha açar mısın. Mesela Sim Ağda Kayıtlı değil gibi şeyler çıkıyor mu ? Açıldığında telefon. IMEI'n klon olabilir mi ?

Beyler 6 dosyayı aynı anda upload etme çalışmalarım sonucunda internet çökmüştür 15-20 dakikaya geri gelir :)

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
selam arkadaslar. telefondaki uygulamalarin oyunlarin klasorlerine nasil erisebilirim? yani bir oyunun icine internetten o oyunla alakali bir dosyayi kopyalayacagim/ bu data dosyasini nasil bulacagim ya. bunun icin bir program mi gerekiyor. veya bir yere adres yazar gibi yazip mi girecegiz. cvplar icin tesekkurler

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,148
bir explorer programı kur, x-plore örneğin, sdcard/android/data yolunda olur oyun data dosyaları falan

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bir explorer programı kur, x-plore örneğin, sdcard/android/data yolunda olur oyun data dosyaları falan

dun gece baya bi program yukledim buna benzer hicbiri ise yaramamisti, bu program ta kendisiymis. sagol varol :)
simdi ben oyunun data dosyasini buldum ancak netteki bir dosyayi nasil oraya kopyalayabilirim?