Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Sımsıkı durmasını bekleme zaten az biraz oynar bu tuşlar. Kaç forumda gördüm bu konuyu hepsi sensin sanırım. :)
Abartılı bi oynamaysa çek bi video bakalım ne kadar oynuyormuş.

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Hocam için rahat etmiyorsa garantin varsa ver yeni tuş mu takarlar sıkarlar mı artık hallederler onlar. Benim de oynuyor da öyle çıkacak gibi değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim bi sorunum var s3de mesajlaşma simgesinin üstende okunmamış mesajlarda verilen bildiri kırmızı baloncuk içinde bir şeklinde devamlı öyle duruyor sinir olmaya başladım bu sorunun bi çözümü var mı ???

Androıdx

Asistan
10 Şubat 2013
477
70
28
arkadaşlar benim bi sorunum var s3de mesajlaşma simgesinin üstende okunmamış mesajlarda verilen bildiri kırmızı baloncuk içinde bir şeklinde devamlı öyle duruyor sinir olmaya başladım bu sorunun bi çözümü var mı ???

geliştirici seçeneklerinden arka plandaki işlemlerle ilgili bir yar yabtıysan onu kapat sonrada uygulama ayarları bölümünden mesaj verilerini temizle

barbunyaza

Asistan
25 Mayıs 2012
211
0
0
arkadaşlar samsung tr nin türkiyedeki satışları arttırmak için yurt dışından getirilen telefonlara güncelleme vermeyeceği söyleniyor doğrumu?

12 Mart 2011
35,206
10,327
293
benim de jb 4.1.2'den sonra mesajlar kutuya düşmüyor, bazen bir uyarı penceresinde okuyabiliyoruz, o gidince mesajda gidiyor, mesajlar kutusunda yer almıyor. bunun bir çözümü var mı acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim s3 donuyor fabrıka ayarlarına döneceğim de fotolar ve rehber silinir mi teşekkürler :)

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
:D Razr Droid'inkinimi yaptın :D

Yok o eskisi. :D
Şimdiki bu biraz küçük geliyor ama s3'e;
color-animate-preview.gif

barbunyaza

Asistan
25 Mayıs 2012
211
0
0
mesele sırayla gondermek degıl mesele tr dekı satısları artırmak yurt dısından ucuza getırılmesını engellemek yoksa dıgerlerıne update verılıcek ama dısardan gelenlere yok. bence bı arast konuyu.