Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

zekiklnc

Öğrenci
13 Temmuz 2012
80
0
0
Beyler 2 sorum var, birincisi uzun bir mesaj yazdigim zaman mesela 3 4 mesaj uzunlugunda yazinca MMS olarak gonderiyo faturama giriyo, neden bu boyledir varmidir bir cozumu? ikincisi de telefon bu aralar asiri yavasladi.. arkaplan hareketsiz olsa bile yavasliyor. kapatip aciyorum kullanilan ram 500mb ile basliyo sonra 680e kadar cikabiliyor. calisan uygulamalarda da benim yukledigim fazladan calisan kaspersky, kik MSN, whatssapp ve saat widget i var baska birsey yok, ona ragmen bazen uygulamalara bastigimda yada bi menuden ana sayfaya doncegim zaman 6 7 saniyeyi bulabiliyor ekranin gelmesi,,neden olablir? ne yapilabilir?

Beyler birde telefonu arada şarjda unutuyorum 8-10 saat şarjda kalıyor bir sorun olur mu ?

Bi forumda okuduguma gore sikinti olmazmis, isinir sadece falan diyor. bende yatarken takiyorum 12 saat bile duruyor bazen, bazen de pc ye bagliyorum isim oluyo sarj fullken bile takili durmak zorunda kaliyo, sikinti olcagini sanmiyorum.

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
beyler bugün pilim çok gidiyor diye pil kullanımına baktım hücre askıda %35-%40larda geziniyor eskiden %20 filan oluyordu en fazla. Birde telefon kapalıyken şarjı gidiyor telefonun. Bir yerde okuduğuma göre çok sıcaktan ve çok soğuktan batarya hem çabuk tükeniyormuş hemde ömrü kısalıyormuş bunu yazarken %3 şarjı gitti

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Sabah 10 da şarjdan aldım.Ekran parlaklığı en sonda.Bu saate kadar 7-8 kere menü tuşuna basıp saate baktım.2 tanede uzun uzun çaldırılan cevapsız aramam vardı.Wi-fi, moil verisi, bluetooth, gps falan kapalı.Yanı sadece telefon modunda şu anda şarj %98.

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18
beyler bugün pilim çok gidiyor diye pil kullanımına baktım hücre askıda %35-%40larda geziniyor eskiden %20 filan oluyordu en fazla. Birde telefon kapalıyken şarjı gidiyor telefonun. Bir yerde okuduğuma göre çok sıcaktan ve çok soğuktan batarya hem çabuk tükeniyormuş hemde ömrü kısalıyormuş bunu yazarken %3 şarjı gitti

kardeşim benimde aynı öyle bi bataryam vardı sebebi pil kaybımıymış neymiş ama benim 2-3 ay kullandım öyle oldu ama batarya orjinal olduğu halde ama öyleydi çözümü ben de bulamadım geri sayar gibi gidiyordu:cursing::mad:

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Sabah 10 da şarjdan aldım.Ekran parlaklığı en sonda.Bu saate kadar 7-8 kere menü tuşuna basıp saate baktım.2 tanede uzun uzun çaldırılan cevapsız aramam vardı.Wi-fi, moil verisi, bluetooth, gps falan kapalı.Yanı sadece telefon modunda şu anda şarj %98.
Baba benim telefonda öyleydi sonra ne oldu anlamadım telefon kapalıyken şarj gidiyor. Açınca 3 kat gidiyor ??? Vay arkadaş. 35-37 dereceydi Çanakkale ondan mı dicem bilmiyorum 2 gün önce yoktu bir şey. Bilgisayar'da internete bağlanmıyor :) sinirden gülüyorum artık. Vay arkadaş %3 şarj daha gitti bak.

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Baba benim telefonda öyleydi sonra ne oldu anlamadım telefon kapalıyken şarj gidiyor. Açınca 3 kat gidiyor ??? Vay arkadaş. 35-37 dereceydi Çanakkale ondan mı dicem bilmiyorum 2 gün önce yoktu bir şey. Bilgisayar'da internete bağlanmıyor :) sinirden gülüyorum artık. Vay arkadaş %3 şarj daha gitti bak.

Son mesajımdan beri 20 dakikaya yakın telefon görüşmesi yaptım.İnterneti açıp 5 dakıka falan dolaştım.1 saatten fazla kulaklıkla son ses müzik dinledim.Şuan şarj %85 :)

(Aldığım günden beri hoyratça kurcalayıp, son limitlerine kadar kullandım telefonu.Bugün sakin bir günlük kullanımda ne kadar süre şarjı dayanıcak diye merak ettim.O yüzden buraya yazıyorum.Şarj bitene kadar gelişmeleri aktarmaya devam edicem.)

brcii

Öğrenci
14 Ağustos 2012
47
0
0
Eveeet güzeller güzeli S3 ümde bir ekran sorunu daha ne amoledmiş arkadaş ya :) şimdi sizde bir bakın istiyorum ekran parlaklıgını en düşüğe al açık gri yada beyaz bir sayfa açın tarayıcıda boş sayfa acarsanız daha iyi olur böyle ekranda ince cizgi gbi izler var. .bakarsanız sevinirim bu arada parlaklık artınca belli olmuyo yada başka renkler girnce devreye sadce acık gri yada beyaz ekranda belli oluyo .. bende bidaha telefon alırken direk ekran testleri yapıcam ne S3 müş arkadas siyah leke ayrı yok beyaz iz , ekranda titreme :) hayır işin komik kısmı canavar gbi çalışıyor kamerası olsun cpu su olsun müzik çaları olsn böle ufak tefek şeylern insann canını sıkması kötü hayır kararsızda kalıosun garantiye verip değişim istesemmi beklesemmi okadar diye :)

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Eveeet güzeller güzeli S3 ümde bir ekran sorunu daha ne amoledmiş arkadaş ya :) şimdi sizde bir bakın istiyorum ekran parlaklıgını en düşüğe al açık gri yada beyaz bir sayfa açın tarayıcıda boş sayfa acarsanız daha iyi olur böyle ekranda ince cizgi gbi izler var. .bakarsanız sevinirim bu arada parlaklık artınca belli olmuyo yada başka renkler girnce devreye sadce acık gri yada beyaz ekranda belli oluyo .. bende bidaha telefon alırken direk ekran testleri yapıcam ne S3 müş arkadas siyah leke ayrı yok beyaz iz , ekranda titreme :) hayır işin komik kısmı canavar gbi çalışıyor kamerası olsun cpu su olsun müzik çaları olsn böle ufak tefek şeylern insann canını sıkması kötü hayır kararsızda kalıosun garantiye verip değişim istesemmi beklesemmi okadar diye :)
Eskiden bir arkadaş "...Telefonun ekranına attırmışlar gibi..." yazmıştı kim o gelsin buraya :)

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Kardeş 1 aydır bizde tek sorun olarak onu söylüyoruz sen çok geridesin. @ReDo bile S III aldı :)

Aynen.Tek sorun bu.Ama zifiri karanlıkta ekran tamamen siyah olduğunda belli oluyor.Ekran yine siyah ama ortasında veya herhangi bir yerınde ufacıkta olsa bir yazı falan olsa beyaz renk o zaman hiç göze çarpmıyor.Sadece gece zifiri karanlıkta ekran kapkarayken bu lekeler belli oluyor.Hiç kafaya takılcak birşey değil...