Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Beyler benim aradığım bir uygulama var cunku telefonda bu özellik yok fm radyo öZelliği yani telefondaki mp3'leri arabada dinlemek istiyorum nokialarda mevcut bu özellik ama S3 te maalesef biraz araştırdım yok bunu yapabileceğim bir uygulama var mi ??

FM Transmitter'dan bahsediyorsun.S3'te FM Radyo var.

FM Transmitter yazılımsal bir özellik değil sanırsam.FM Transmitter kullanabilmek için telefonun donanımının desteklemesi lazım.S3'te bu özellik yok.

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Çok güzel özellik o gerçekten c7'de vardı.

Eskiden N78 im vardı.Ondada FM Transmitter özelliği mevcuttu.Arabada hep kullanırdım bu özelliği.Çok kullanışlı ama tam randımanlı çalışamıyor.Kalite kaybı oluyor genelde.

Bir anımda var bu konuyla ilgili.

Otobüsle şehirler arası yolculuk yapıyordum.Kaptan radyodan kendi kendine müzik dinliyordu.En ön koltukta kaptanın arkasında oturuyordum hemen.Eğildim radyo frekansına baktım.Telefondan ayarladım radyo frekansını.Ardından tünele girdik.O sırada benim telefondan açtım müziği."Love is gone" :D Kaptanın dinlediği radyoda türkü çalıyodu.Tünele girince bir anda "Love is gone" çalmaya başladı.Kaptanın yanında muavine soruyor:"bu ne oglum bu nerden çıktı lan?" :D Muavinle beraber radyoyu düzeltmeye çalışıyolar falan müzik durmuyor tabi :D Çok gülmüştüm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben 1 ay önce s3 aldım fakat telefon nedense acayip kasıyor hiç memnun kalmadım yaw. Sdn portalda agent dash oyunu var mesela onda feci kasma var bide facebook uygulamasını indirdim geçen gün konukumu paylaşayım dedim fakat orda arama yerine yazı yazınca örneğin a harfine basıyorum 4 saniye sonra takılarak yazıyor 1-2 oyunda daha kasma var. Önceku telim iphone 4s di ama aynı oyunlarda kesinlikle kasmalar yaşamıyordum. S3 alayım dedim çok iyi diye fakat samsungun kalitesinide görmüş oldum. Bu arada telefonda hiç bişeyde yüklü deyil 16 gbdab 2gb doldurdum daha. Sizce ne yapmam lazım?

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Ben 1 ay önce s3 aldım fakat telefon nedense acayip kasıyor hiç memnun kalmadım yaw. Sdn portalda agent dash oyunu var mesela onda feci kasma var bide facebook uygulamasını indirdim geçen gün konukumu paylaşayım dedim fakat orda arama yerine yazı yazınca örneğin a harfine basıyorum 4 saniye sonra takılarak yazıyor 1-2 oyunda daha kasma var. Önceku telim iphone 4s di ama aynı oyunlarda kesinlikle kasmalar yaşamıyordum. S3 alayım dedim çok iyi diye fakat samsungun kalitesinide görmüş oldum. Bu arada telefonda hiç bişeyde yüklü deyil 16 gbdab 2gb doldurdum daha. Sizce ne yapmam lazım?

Dostum S3'te kesinlikle ama kesinlikle en ufak bir kasma sorunu yok.Normal şartlarda olmasıda mümkün değil.Senin cihazında kesinlikle bir sorun var.Ya yazılımsal ya da donanımsal.Garantisi var ise hemen garantiye ver.Yoksa bir telefoncuya, servise veya aldığın yere götür.Cihazın sorunlu.Umarım donanımsal bir sorun yoktur.Yazılımsal sorunlar güncellemeyle düzelir.Ama donanımsal sorunlar fabrikasyon hatalardan kaynaklanır.Tek çözümü ise yenisiyle değişmektir...

Özellikle mesaj yazma sırasında kasma meydana gelmesi bırak S3'ü en dandik çin malı dokunmatik telefonlarda bile böyle bir sorun olmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum o mesaj yazma sorunu normal mesaj yazarken olmuyor normalde canavar gibi yazıyor sadece facede 1-2 kez karşılaştın o soru ile sonrada face uyg. Sildim zaten birde iphone umdan çok sevdiğim bir oyun vardı temple run diye ondada nadir kasmalar oluyor sizce götüreyimmi servise

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Dostum o mesaj yazma sorunu normal mesaj yazarken olmuyor normalde canavar gibi yazıyor sadece facede 1-2 kez karşılaştın o soru ile sonrada face uyg. Sildim zaten birde iphone umdan çok sevdiğim bir oyun vardı temple run diye ondada nadir kasmalar oluyor sizce götüreyimmi servise

Ben şuana dek bir kez bile en ufak bir kasmayla karşılaşmadım.Ne bir oyunda, ne bir uygulamada.Servise götürmelisin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bir eşşeklik ettimde samsung galaxy3 üme bi ayar yaptım şimdi nasıl eski hale getireceğimi bilemiyorum gelen mesajın kadının biri kimden geldğini söylüyor ayarlar bölümünü alt üst ettimde düzeltemedim ağlayacam nerdeyse az kaldı bi yardım edin mesela mesaj 2444 ten geldiyse kadın 2444 ü ingilizce olarak söylüyor çok sinirlendim valla susmuyorda ağzına çakamadımda içime dert oldu bi yardım edin teşekkür ediyorum şimdiden..

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Ben bir eşşeklik ettimde samsung galaxy3 üme bi ayar yaptım şimdi nasıl eski hale getireceğimi bilemiyorum gelen mesajın kadının biri kimden geldğini söylüyor ayarlar bölümünü alt üst ettimde düzeltemedim ağlayacam nerdeyse az kaldı bi yardım edin mesela mesaj 2444 ten geldiyse kadın 2444 ü ingilizce olarak söylüyor çok sinirlendim valla susmuyorda ağzına çakamadımda içime dert oldu bi yardım edin teşekkür ediyorum şimdiden..
Fabrika ayarlarına dön her şey gider :)

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18

kardeşim onun sebebi telefonundan sürüş modun açık kalmış onu kapat bulamassan 2 kere home tuşuna bas orada driving mode on yazıyor ordan kapat veya kendin sesli komutla driving mode of de

Kadir Sekme

Profesör
27 Mayıs 2012
1,234
2
0
c7nl8.png
[/URL][/IMG]

Pil ömrü işte budur.

Arkadaşımda kaldığımda şarj aletimi unutmuştum ve telefonu güç tasarrufuna aldım bir süre sonra ve bu kadar dayandı :) Sadece helal olsun samsung'a diyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkasdaslar merhaba
Sorum su olucak maıl adresıme maıl gelınce bılırsınız kutunun ustune gelen maıl kadar sayılar yazar bılırsınız aynı zamanda mesaj kutusunada oyle gel gelelımkı ıkısınınde ıcındekılerı sılmeme ragmen halen sayılar gözukmekte bunla ılgılı herhangıbı bır bılgısı olan bana yardımcı olabılırmı acaba

Tesekkurler

BrknEs

Dekan
4 Mayıs 2010
6,930
166
243
FM Transmitter'dan bahsediyorsun.S3'te FM Radyo var.

FM Transmitter yazılımsal bir özellik değil sanırsam.FM Transmitter kullanabilmek için telefonun donanımının desteklemesi lazım.S3'te bu özellik yok.
evet yok ama bunu sağlayan bir uygulama falan oda mı yok ? onu araştırıyorum ben

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
evet yok ama bunu sağlayan bir uygulama falan oda mı yok ? onu araştırıyorum ben

Uygulamayla olcak iş değil Fm Transmitter.Radyo sinyalini gönderebilecek donanıma sahip olması lazım.Nasıl ki radyo dinleyebilmek için radyo sinyal alıcısı varsa radyo sinyallerini gönderebilmek içinde tam tersi lazım.

Google a Galaxys S3 FM Transmitter yazınca S3 uyumlu aparatlar çıkıyor.Çok lazımsa o aparatlara bakabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkeze Kolay Gelsin Benım Pil Sornum Var Cidden Aşırı Pil Tüketiyor ve gps vifi hepsi kapalı 3g kapalımı açık mı bılmıorum onu daha bulamadım ama hala çok aşırı şarj tuketıyor ne yapmam gerek telefonu alalı daha 2 gun oldu?

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Çok pil tüketiyor derken bir süre belirtir misin?

Şarj kaç saatte bitiyor ? Kullanım durumun nedir ? Çok aktif mi kullanıyorsun ?

Pili %2-3 e kadar indir.Sonra gece yatarken telefonu kapatıp şarja tak.Sabaha kadar yaklaşık 10 saat kalsın şarjda.Sonra çıkar şarjı ve telefonu aç.İlk zamanlar batarya tam performans çalışamıyor.Pili %5 lere inene kadar kullan ve sonra şarja tak.Daha verimli olur pil için.Birde eğer mümkünse telefonu kapatıp şarj et bir kaç gün.

blackbatuhan

Asistan
28 Mayıs 2012
308
0
16
Arkadaşlar s3 üme ekran koruyucu almaya karar verdim. Daha önce ekran koruyucam vardı fakat çıkartmıştım çünkü çok dandikti ve ekranın görüntüsünü bozuyordu. Şimdi ise iyi bişey almaya karar verdim. Sizce hangi marka iyidir? benim aklında media markt de gördüğüm ttec ultra şeffaf ekran koruyucu var. Sizce bunu alsam ekranın görüntüsü gene bozulurmu? birde dokunmatiği çok fazla etkilermi? saolun

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Bende ekran koruyucu aldım.10 liraya.Hiç beğenmedim.Normalde S3'ün ekranında parmak akıp gidiyor.Ekran camı asla parmağı tutmuyor.Leke ve yağ tutmuyor.Mesela ekrana bakıyorum.Parmak izleri ve elimdeki nem bulaşmış ekrana.1 saat sonra bakıyorum ekran tertemiz.Kendi kendinimi temizliyor anlamadım.

Ekran koruyucu takınca bu özelliklerin hepsi devre dışı kaldı.Jelatinin üstü lekeden, izden gözükmüyor.Parmağım yapışıyor.Akıcı bir şekilde kaydıramıyorum parmağımı.Hiç kullanışlı değil beğenmedim :S

blackbatuhan

Asistan
28 Mayıs 2012
308
0
16
Bende çıkardığım filmi 10 tl ye almıştım ondan kötüydü fakat kalitelilerde böyle bir sorun olacağını sanmıyorum. Bu arada benim alacağım ekran filmi büyük mağazalarda olmalı yani ben internetten felan almayaçağım teknosa vb. Mağazalarsan alacağım birde acaba bu mağazalar ekrab filmini bana kaplarlarmı çünkü ben kaplamayı hiç beceremem. Yorumlarınızı bekliyorum hanginden almalıyım??

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Bende çıkardığım filmi 10 tl ye almıştım ondan kötüydü fakat kalitelilerde böyle bir sorun olacağını sanmıyorum. Bu arada benim alacağım ekran filmi büyük mağazalarda olmalı yani ben internetten felan almayaçağım teknosa vb. Mağazalarsan alacağım birde acaba bu mağazalar ekrab filmini bana kaplarlarmı çünkü ben kaplamayı hiç beceremem. Yorumlarınızı bekliyorum hanginden almalıyım??
Kardeşim internet üzerinden IPG veya Clear-Coat alabilirsin. Ama sen internet üzerinden alamam diyorsun. Büyük mağazalarda öyle şeyler olmaz :) Ne yazık ki internetten almalısın. Ve sen takamıyorsan bir tane (Turkcell-Vodafone-Avea) mağazasına gidersin onlar takarlar. Mobilcadde'de kapıda ödeme seçeneğide mevcut ben eski telefonuma bir şeyler almıştım 2 gün sonra geliyor :) Ama bunlar tam gövde koruyucu ona göre :)

finisterre

Öğrenci
30 Temmuz 2012
96
0
6
beyler ben mat bir ekran koruyucu aldim lakin goruntu kalitesini bozdu malesef. sanirim degistiricem ama bunu cikarmak istesem sorun olmaz di mi? ekranin icine etmek istemem. saygilar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir konuda yardımınız lazım; mail adresini ekledikten sonra bloğumda ne kadar resim varsa hepsi telefona yüklendi, yıllar önce sildiklerim de dahil, şimdi bu resimleri silemiyorum, sadece istemediğim resimleri silmek istiyorum, yardım ederseniz sevinirim...

blackbatuhan

Asistan
28 Mayıs 2012
308
0
16
arkadaşlar az önce teknosaya gittim oradan cellular line diye bir ekran koruyucu aldım 25 tl ye. parmak izi felan bırakmıyormuş. şimdi kendim kaplayacağım bakalım nasıl olacak :D

blackbatuhan

Asistan
28 Mayıs 2012
308
0
16
kapladım şu anda neredeyse hiç mi hiç kabarcık kalmadı fakat kaplaması çook zor vede ekranın görüntüsünü aşırı bozdu ama parmak izi kesinlikle bırakmıyor.

KARAKANUN

Öğrenci
26 Ağustos 2012
7
0
0
Arkadaşlar merhaba bir sıkıntım var, gmail ekledim telefona ve bu maile bağlı blogumda bulunan yıllar önce ekleyip sildiğim tüm resimler telefonda gözüküyor, bloğumda olmadığı halde, bu resimleri silmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..