Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Bu özellik güzelmiş.

3Q2Wj.png

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18
ya varda benim istediğim hani ekranı kapatıyosun ya sen de bilirsin note dan ekran daki kağıdı tutup atıyosun ama s3 teki çok güze markettekiler ana ekran için ama normal ekran kilidi için bakıyorum

Stizz

Asistan
19 Kasım 2008
387
4
0
yav teknoloji cahalı degilim bliyorum :) aktif zaten :) ona ragmen olmuyor.

Bunu bilmemek cahillik değil, kimse bunları doğuştan bilmiyor değil mi ? Eğer ki olmuyorsa olmama nedenlerinden birisini söyledim sadece size bu kadar.
Custom ROM yüklü ise ondan dolayı olmuyor olabilir. Bu da değilse başka nasıl bir sorun olabilir şuanda aklıma gelmiyor. Elinizi geçirirken hızlı bir şekilde geçirmeyin orta hızda geçirin.

kulman

Öğrenci
10 Ağustos 2012
26
0
0
rom falan yuklu degil. ama ynede cok tesekkurler bilgileriniz icin :)

ama ekrana degincede sayfa degisiyor yada baska birseye basiyorum anlamadim.s neyse deniyecem bidaha sagolasin.

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
beyler inanirmisiniz 22 agustos sabah 10 dan beri hala ayni sarji kullaniyorum.suan sarj %28.tek yaptigim sey kullanmadigim zaman inteerneti kapatmak.gayet aktif bir sekilde kullaniyorum telefonu.guc tasarrufu modunu hic acmadim.aksam hava kararinca parlakligi kisiyorum o kadar.

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
beyler inanirmisiniz 22 agustos sabah 10 dan beri hala ayni sarji kullaniyorum.suan sarj %28.tek yaptigim sey kullanmadigim zaman inteerneti kapatmak.gayet aktif bir sekilde kullaniyorum telefonu.guc tasarrufu modunu hic acmadim.aksam hava kararinca parlakligi kisiyorum o kadar.
Baba telefonu 1-2 defa şarjı %5-%10'a getirip şarj ettim telefon kendine geldi 10 saatte %3 şarj gitti. Ama 10 saat içinde telefonun ekranı güç tasarrufu açık Wi-fi kapalı GPS kapalı Bluetooth kapalı idi ondan %3 şarj gitti. Baba sizlere birkaç oyun daha söyleyeyim Defender ve Defender II oyunlar acayip zevkli ama ben ikinciyi oynuyorum tavsiye ederim. [MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] [MENTION=283958]kulman[/MENTION] [MENTION=274968]BlackShopAre[/MENTION]. Ama oyunda çok fazla reklam var. Bende Root olduğu için açtım GameSpector'u kapadım reklamları :)

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18
Baba telefonu 1-2 defa şarjı %5-%10'a getirip şarj ettim telefon kendine geldi 10 saatte %3 şarj gitti. Ama 10 saat içinde telefonun ekranı güç tasarrufu açık Wi-fi kapalı GPS kapalı Bluetooth kapalı idi ondan %3 şarj gitti. Baba sizlere birkaç oyun daha söyleyeyim Defender ve Defender II oyunlar acayip zevkli ama ben ikinciyi oynuyorum tavsiye ederim. @__kadıköyRAP__ @ReDo @kulman @BlackShopAre. Ama oyunda çok fazla reklam var. Bende Root olduğu için açtım GameSpector'u kapadım reklamları :)

benim telim öyle deil 10 satte %3 gitsin oyunu açar yüklerim 1 saat oynarım %30 sarj gider adalet mi şimdi bu:closedeyes: ve oyun ben de de yüklü çok zevkli tavsiye kesinlikle edilir root olmadığı için çok reklam var ama yinede oynamaya değer ama bağımlılık yaptığı için silinme yolunda :D ve genelde :lol:ReDo dan duymaya alışık olduğumuz sözle bitirelim adaletini dünya ... :D

ReDo

Rektör
8 Kasım 2008
13,389
92
228
benim telim öyle deil 10 satte %3 gitsin oyunu açar yüklerim 1 saat oynarım %30 sarj gider adalet mi şimdi bu ve oyun ben de de yüklü çok zevkli tavsiye kesinlikle edilir ve genelde ReDo dan duymaya alışık olduğumuz sözle bitirelim adaletini dünya ... :D

O değil de benim S3'ün net paketi bitti ya ne biçim telefon yapmışlar,S3 almayın :p

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18
O değil de benim S3'ün net paketi bitti ya ne biçim telefon yapmışlar,S3 almayın :p

kaderi büyük ekranlı telefonların büyük olunca daha çok yüklüyo daha çok yükleyince paket çabuk bitiyor:scared: paket çabuk bitince yenisin çabuk alıyosun sonuç olarak olan bize oluyor düz mantık :D ama ne olursa olsun alınır varsın internet olmasın be gülüm asaleti yeter :cool::devil:

goatronic

Öğrenci
24 Ağustos 2012
3
0
0
merhaba arkadaşlar . telefonu alalı 2 ay oldu ilk başta tefonu usb ile bağladığımda tanıyor ve dosyalara giriş yapamıyorum. yaklaşık 1 haftadır usb ile pc bağlantısı kuramıyorum şarj ediyor ancak usb aygıtı tanınmadı uyarısı veriyor. yardımcı olursanız sevinirim.

BrknEs

Dekan
4 Mayıs 2010
6,930
166
243
Beyler benim aradığım bir uygulama var cunku telefonda bu özellik yok fm radyo öZelliği yani telefondaki mp3'leri arabada dinlemek istiyorum nokialarda mevcut bu özellik ama S3 te maalesef biraz araştırdım yok bunu yapabileceğim bir uygulama var mi ??

goatronic

Öğrenci
24 Ağustos 2012
3
0
0
yalnış yazmışım önceden rahatlıkla dosyalara giriş yapabilyordum şimdi usb aygıtı tanınmadı uyarısı veriyor.

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
merhaba arkadaşlar . telefonu alalı 2 ay oldu ilk başta tefonu usb ile bağladığımda tanıyor ve dosyalara giriş yapamıyorum. yaklaşık 1 haftadır usb ile pc bağlantısı kuramıyorum şarj ediyor ancak usb aygıtı tanınmadı uyarısı veriyor. yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonu kapayıp açtın mı ? Birde öyle dene.

[MENTION=48615]ReDo[/MENTION]'cum hadi gidip İphone 4S alalım :p O daha iyi bir JailBreak çakıyorsun telefonun ekranı katlanıp 5 inç oluyor birde RAM'ı artıyor. :p