Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

trkyzc

Öğrenci
5 Ağustos 2012
50
0
0
Gecen gun arkadasin bahsettigi ekran titremesini bende yasadim daha dogrusu yeni fark ettim. Ancak kilit ekraninda degil Dolphin tarayicida ya da facebook uygulamasindayken kisacasi ekranin buyuk bolumu beyazken gunes aktinda bariz bicimde titreme oluyor ekranda. Sizde de oluyomu merak ettim. Ne dersiniz yetkili servisi ariyimmi?

eziba

Öğrenci
14 Temmuz 2012
21
0
1
Valla olsa uğraşır bişeyler yapmaya çalışırdım ama hiç bilgim yok.

Öncelikle DLNA özelliğine sahip bir Tv olacak. Modemden tv ye bir ağ kablosu çekiyorsunuz. Tv de DLNA özelliğini aktif ediyorsunuz sonra s3 ün wifisini açıp AllShare Play yi çalıştır fotoları seçip tv simesine tıkla ve tvde gör. hepsi bu kadar

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Öncelikle DLNA özelliğine sahip bir Tv olacak. Modemden tv ye bir ağ kablosu çekiyorsunuz. Tv de DLNA özelliğini aktif ediyorsunuz sonra s3 ün wifisini açıp AllShare Play yi çalıştır fotoları seçip tv simesine tıkla ve tvde gör. hepsi bu kadar

Teşekkür ederim.TV yi internete bağlamak lazım yani :S Bu kötü oldu.

O zaman DLNA internet üzerinden çalışan bir sistem.Ben bluetooth gibi birşey sanıyordum.Çok saçma bir sistemmiş.O zaman mecburen MHL adaptörü alıcaz.

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
ben bilgisayarla bağlantı kurmaya çalıştım ama olmadı aynı wirellesi kullanıp internete giriyorum ikisiylede ama olmadı :S

Kablosuz olarak PC ile bağlantıyı Kies ile kurabilirsin.Önce telefonuna Kies Air yükleyip programı aç."Başlat" deyip ekranda telefonun kendi IP adresini göstericek sana.O IP adresini bilgisayarındaki internet tarayıcıya gir ve entera bas.Tarayıcı üzerinden bilgisayarında telefonun içindeki dosyalarda ve medyalarda gezebilirsin.Tabi bunları yapmak için telefon ve bilgisayarda internete bağlı olması gerekli.Ama aynı Wi-Fi ağına bağlı olmak gibi bir kural yok.Telefonunla ister başka bir Wi-Fi ağına bağlı ol ister mobil ağda olsun internete erişim mümkün olduğu sürece PC ve S3 arasında Kies üzerinden bağlantı kurabilirsin.

kulman

Öğrenci
10 Ağustos 2012
26
0
0
Beyler Android 4.1 Jelly Bean'de Flash yok. Yorumlarınız nelerdir ?
Yav flash olmaması kötü olmuş sanırım :S bugun hangı sıteye gırsen flash player istiyor. ama buna bi çözüm bulurlar sanırım. öyle umuyorum. yada baska bi formatı destekler. ama kötü olmus ya amacları ne.

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Yav flash olmaması kötü olmuş sanırım :S bugun hangı sıteye gırsen flash player istiyor. ama buna bi çözüm bulurlar sanırım. öyle umuyorum. yada baska bi formatı destekler. ama kötü olmus ya amacları ne.
Bende anlamadım herhalde Adobe ile Apple ortak oldu. İos'a Flash gelecek. Android İos'a dönüşecek. Birde beyler sabahleyin tam 1 saat 10 dakika Dead Trigger oynadım bir kasma olmadı. Sonra zombi vurmaktan sıkılıp çıktım :)

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Bugün bayağı bir uygulama yükledim.

Yalnız İBB'nin trafik durumunu anlık olarak öğrenebileceğim bir uygulaması bulunmuyor.Aslında var ama iOS, BB ve Java tabanlı uygulamaları var.Dışarı çıkacağım zaman hemen telefondan trafik durumuna bakmak iyi olurdu.E-5 tıkalıysa sahilden yardırmak vb. :)

Fortress

Öğrenci
15 Ağustos 2012
40
0
0
Merhaba arkadaşlar bi sorum olcaktı.. Galaxy s3 kullanıyorum ve telefonum kilitliyken menü tuşuna bastığımda ekran çok geç geliyor. Birde şu dokununca ekranın dalgalanması çok yavaş oluyor sanki takılıyormuş gibi. Sizce neden olabilir?

BerkcanTaşan

Öğrenci
3 Ağustos 2012
92
0
6
önereceğiniz en iyi oyun ve uygulamalar hangileridir? bir de hawx oyununun .apk dosyası olan arkadaş varsa link verebilir mi? :D

FiReSHiNe

Asistan
11 Ağustos 2012
327
0
0
bende s3 kullanıyorum ilk zamanlarda su efekti bende de kasıyordu bazen ama şimdi hiç bi sorunum yok tıkır tıkır işliyo eğer yeni aldıysan böyle olması bence doğal

BLacK+

Profesör
25 Mayıs 2011
2,213
18
218
Arkadaşlar merhaba. Başka şehirde (istanbul) oturan bir arkadaşım sanalreyonum.com dan samsung galaxy s3 almıştı..(1500TL) Ürünü bugün gelmiş. Ama telefon menusu almancaymış.. Yanındaki garanti belgeleri ve kullanma klavuzuda tükçe yokmuş (tam emin değil, ama türkçe bir şey bulamamış)
Kendisi pek beceremiyeceği için hesabını alarak sanalreyonuma yazacağım durumu bildiren.Kendisinden iyice belgeleri kurcalamasını istedim. Ürünün alındığı sayfadaki yorumlara baktım 4-5 yorum vardı. herkez memnun. Kimse böyle bişey yazmamış. İthalatçı firma tarafından 2 yıl garantili yazıyor ürün sayfasında.
Doğal olarak bir türkçe garanti belgesinin olması gerekiyor değilmi?
Telefon kaçakmıdır acaba?
http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-galaxy-s3-i9300-16-gb_930843.aspx?CatId=27177

Edit: Garanti belgesini bulmuş mavi iletişimmiş. ve nokia yazıyormuş belgede.Samsungla ilgili bir yazı yokmuş.Bu normalmidir?
bu imei numarası ile kaçak olup olmadığı öğrenilebilirmi?

Telefon konusunda pek tecrübem yok yardımcı olursanız,aydınlatırsanız sevinirim

Oseyto

Asistan
25 Aralık 2011
224
1
18
Arkadaşlar merhaba. Başka şehirde (istanbul) oturan bir arkadaşım sanalreyonum.com dan samsung galaxy s3 almıştı..(1500TL) Ürünü bugün gelmiş. Ama telefon menusu almancaymış.. Yanındaki garanti belgeleri ve kullanma klavuzuda tükçe yokmuş (tam emin değil, ama türkçe bir şey bulamamış)
Kendisi pek beceremiyeceği için hesabını alarak sanalreyonuma yazacağım durumu bildiren.Kendisinden iyice belgeleri kurcalamasını istedim. Ürünün alındığı sayfadaki yorumlara baktım 4-5 yorum vardı. herkez memnun. Kimse böyle bişey yazmamış. İthalatçı firma tarafından 2 yıl garantili yazıyor ürün sayfasında.
Doğal olarak bir türkçe garanti belgesinin olması gerekiyor değilmi?
Telefon kaçakmıdır acaba?
http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-galaxy-s3-i9300-16-gb_930843.aspx?CatId=27177

Edit: Garanti belgesini bulmuş mavi iletişimmiş. ve nokia yazıyormuş belgede.Samsungla ilgili bir yazı yokmuş.Bu normalmidir?
bu imei numarası ile kaçak olup olmadığı öğrenilebilirmi?

Telefon konusunda pek tecrübem yok yardımcı olursanız,aydınlatırsanız sevinirim

Burdan imei sorgulatabilir telefon kaçak mı değil mi anlar.

Fortress

Öğrenci
15 Ağustos 2012
40
0
0
bende s3 kullanıyorum ilk zamanlarda su efekti bende de kasıyordu bazen ama şimdi hiç bi sorunum yok tıkır tıkır işliyo eğer yeni aldıysan böyle olması bence doğal
3 hafta falan oldu alalı.. Aldıktan sonra 1 hafta falan hiçbi sorun yoktu ama son 2 haftadır böyle çok araştırdım ama bi çözüm bulamadım :(

trkyzc

Öğrenci
5 Ağustos 2012
50
0
0
Uyarıyormuş zaten :D

yFxxX.png

Hocam senin yazı stili ne çok güzelmiş ?

Oseyto

Asistan
25 Aralık 2011
224
1
18
eyvallah hocam. daha netten incelemedim ama telefonun türkçe desteği yoksa bir şekilde yuklenebilirmi?
iade mi etsin hiç uğraşmadan

Tabi yüklenebilir ama öncelikle siz telin kaçak olup olmadığına bakın.Bide diğer s3 alan arkadaşlar teli aldıklarında yanında çıkan belgeleri söylerlerse karşılaştırma yaparsanız daha ii olur

Detected

Asistan
1 Ağustos 2012
343
0
0
Telefonu formatlamayı deneyebilirsin yani fabrika ayarlarına dönebilirsin.Denemekten zarar çıkmaz.