Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Abow bardaktan boşanırcasına yağıyor. Çok korkuyorum ikide bir gök gürlüyor. İnternetin kesilmemesi ayrı bir mesele abow bi daha kükredi gök.

Yağmur yağmaya başladığı sırada S3 ile internette takılıyodum.Bir anda şimşek, yıldırım, yağmur falan derken telefonun interneti kesildi.Hatta sinyalde gitti telefonun komple.2-3 dakka devam etti.Sonra yağmur yavaşlayınca tam gaz geri döndü :D

(Operatörüm AVEA)

Valla bugün de ben bi tane s3 aldım. İki gün sonra gelicek. İnşallah güzel bir şey olur..

Hayırlı olsun.Emin ol verdiğin paranın kuruşu kuruşuna hakkını veriyor.Pişman olmucaksın...

BlackShopAre

Doçent
9 Haziran 2012
684
1
18
zengin olmakta başka bi şey canım ya :D
az önce sdagowgun adını yazamadım işte anladınız siz onu oyun hata üstüne hata verdi :mad: ya ben de sildim ve çok rahatım :D

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Beyler size bir soru soracağım, her yerde AMOLED ekran beyaz rengi veremiyor diyorlar inceledim inceledim bembeyaz bir türlü anlamadım nasıl beyaz rengi veremiyor AMOLED.

El Padrino

Dekan
15 Şubat 2007
6,045
70
228
Beyler size bir soru soracağım, her yerde AMOLED ekran beyaz rengi veremiyor diyorlar inceledim inceledim bembeyaz bir türlü anlamadım nasıl beyaz rengi veremiyor AMOLED.

Yiğenim hikaye onlar ya.Mikroskopla bakınca görülen ayrıntıları kanun yapıyorlar.Beyaz renkli resimler açıp bende inceledim.Ekranın beyazı beyaz değil "KAR BEYAZ" :D

Çok samimi söylüyorum ekran kusursuz.Full HD filmler attım.Güç tasarrufundayken izliyorum.İleri-geri sarıyorum, pop-up play e basıp bir yandan HD video oynatırken bir yandan internette geziniyorum vs. telefon "BANA MISIN ?" demiyor.Güç tasarrufu modunda olmasına rağmen.Oyun haricinde güç tasarrufu modunda kullanmak gözle görülür bir performans kaybına neden olmuyor.S3 çok iyi beyler.Bugün ikinci günüm.Hala doyamadım telefona :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir soru. Samsung telefonlar için veya bizim Galaxy S3 telefonlarımız için harici batarya var mı, Iphone'larda olduğu gibi ? Nasıl bir şey olduğuna dair pek bilgim yok ama telefonun şarjı bittiği zaman o cihazı takıp kullanmaya devam ediyormuşsun.

trkyzc

Öğrenci
5 Ağustos 2012
50
0
0
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] hocam oyunlar icin bi pm de biz alsak hic fena olmaz,dua alirsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonun internetini bilgisayarda nasıl kullanıyoruz bilen detaylı bir şekilde anlatabilir mi acaba ? Denedim fakat bir türlü beceremedim, kullanıcı ismi ve şifre istiyor.

trkyzc

Öğrenci
5 Ağustos 2012
50
0
0
Telefonun internetini bilgisayarda nasıl kullanıyoruz bilen detaylı bir şekilde anlatabilir mi acaba ? Denedim fakat bir türlü beceremedim, kullanıcı ismi ve şifre istiyor.

Hocam Ayarlar-Diger Ayarlardan tasinabilir wifi ac pc gorunce baglan sonra telefonda tasinabilir wifi yazisina tikla alt tarafta android sifresi yaziyo onu pcden gir eslesince tamam olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyi günler diliyorum arkadaşlar siparişimi vermiş bulunmaktayım 2 gün sonra telefon elimde fakat bu batarya problemine çok takıldım ben acaba piyasada s3 için 5000 lik batarya bulabilirmiyim bir bilginiz varmıdır? Şimdiden teşekkür ediyorum..

ReDo

Rektör
8 Kasım 2008
13,389
92
228
Ne anladım ben bu işten yav,Telin şarjı bitince kılıfı takcaz bu seferde kılıf bitince ssap gibi kalcaz :p

Peki kılıfı şarj ettikten sonra telin şarjı bitmeden direk taksak olmuyor mu :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam Ayarlar-Diger Ayarlardan tasinabilir wifi ac pc gorunce baglan sonra telefonda tasinabilir wifi yazisina tikla alt tarafta android sifresi yaziyo onu pcden gir eslesince tamam olur

Detaylı anlatmana rağmen yapamadım : / Wi-Fi açtığımda pc'yi görmüyor (zatem o kısmı pek anlayamadım). Avea kullanıyorum ve bildiğiniz gibi şebeke sorunu yaşanıyor çok, ondan dolayı bu işlemi yapamıyor olabilir miyim ?

SamsungGalaxyS3

Profesör
29 Haziran 2012
1,021
0
0
Niye arkadaş parasıyla değil mi alırım valla :p
yok be [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] can sen işi yanlış anladın :D
şimdi ilk önce sarjlı kılıfı sarj edeceksin sonra uzun yola vs giderken o sarjlı kılıfı yanına alacaksan cihazdaki arka kapağı cıkartacaksın.
bu sarjlı kılıfı takacaksın sen işini hallerderken o sarjını dolduracak

trkyzc

Öğrenci
5 Ağustos 2012
50
0
0
Detaylı anlatmana rağmen yapamadım : / Wi-Fi açtığımda pc'yi görmüyor (zatem o kısmı pek anlayamadım). Avea kullanıyorum ve bildiğiniz gibi şebeke sorunu yaşanıyor çok, ondan dolayı bu işlemi yapamıyor olabilir miyim ?

Biraz daha detayli anlatayim belki yarari olur. Simdi telefonda tasinabilir wifi actiktan sonra pc nin de wifi acik olduguna dikkat et. Daha sonra tasinabilir wifi yazisina dokun orada hangi cihazlarin gorecegini ayarliycaksin. Butun cihazlara gozuksun diye bise olmasi lazim onu isaretle sonra Pc nin mutlaka gormesi lazim ancak baglanirken sifre ister, nasi komsunun wifi sine baglaninca ister ayni oyle :) daha sonra telefonda ayarlardan tasinabilir wifi kismina gel ve tasinabilir wifi yazisinin ustune dokun orada gorursun sifreyi. So ra pcden sifreyi gir tamamdir.

NOT: bunlari yapmadan once su iki islemi yapman lazim.

1- Ayarlar-Diger Ayarlar-Mobil Aglar-Sebeke Modu-Sadece WCDMA yi isaretle
2-ayni menude paket veri kullan i isaretle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Biraz daha detayli anlatayim belki yarari olur. Simdi telefonda tasinabilir wifi actiktan sonra pc nin de wifi acik olduguna dikkat et. Daha sonra tasinabilir wifi yazisina dokun orada hangi cihazlarin gorecegini ayarliycaksin. Butun cihazlara gozuksun diye bise olmasi lazim onu isaretle sonra Pc nin mutlaka gormesi lazim ancak baglanirken sifre ister, nasi komsunun wifi sine baglaninca ister ayni oyle :) daha sonra telefonda ayarlardan tasinabilir wifi kismina gel ve tasinabilir wifi yazisinin ustune dokun orada gorursun sifreyi. So ra pcden sifreyi gir tamamdir.

NOT: bunlari yapmadan once su iki islemi yapman lazim.

1- Ayarlar-Diger Ayarlar-Mobil Aglar-Sebeke Modu-Sadece WCDMA yi isaretle
2-ayni menude paket veri kullan i isaretle

Çok güzel anlatmışsın teşekkürler, ama bende ufak bir sorun var, benim pc masaüstü ve wireless yok : /

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla hocam o zaman olmaz diye dusunuyorum wireless takman lazim pc ye

En azından sorunu anlamış olduk. Ben USB kablosuyla olur diye düşünüyordum, o şekilde denemedim ama bir sonuç alamadım. Dediğini uygulayabilmek için wireless almak lazım evet : )