Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

BLacK+

Profesör
25 Mayıs 2011
2,213
18
218
Tabi yüklenebilir ama öncelikle siz telin kaçak olup olmadığına bakın.Bide diğer s3 alan arkadaşlar teli aldıklarında yanında çıkan belgeleri söylerlerse karşılaştırma yaparsanız daha ii olur

Arkadaşlar ithalatçı garantili alan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.Garanti belgesi mavi iletişim ve nokia yazıyor.
imei nodan kaçak olup olmadığını öğreneceğim.
Eğer kaçak değilse, türkçe klavuz olmaması türkçe menü olmaması anormal değilmidir?

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Sevgili [MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] Airdroid ile kontrol edemiyordunuz. Sadece dosya alıp verebiliyordunuz. Teamviewer QuickSupport ile birlikte telefonun ekranı bilgisayarınızı geliyor ve mouse ile kontrol edebiliyorsunuz. Fruit ninja'da oynayabiliyorsunuz. Airdroid ile böyle bir şey mümkün mü ?

Gold Eagle

Profesör
4 Kasım 2010
1,479
4
218
Formatla ilgili bir sorun çıkmaz.Neo kullanıyorum ben(Android olduğu için fark yaratmaz S3'le) fabrika ayarlarına döndükten sonra sorun çıkarmıyor.Zaten fabrika ayarlarında telefonu ilk açtığın hale(kurduğun uygulamalar ve ayarlar olmadan) döndürüyor.
Sorun ayarlar ya da uygulamalardansa(arka plandaki fazla uygulamalardan olabilir belki) sorun çözülecektir.Olmazsa kies'ten(herhalde Samsung'un yazılımı buydu) format atarsın.Burda işletim sistemi dosyalarını indirip telefona tekrar kuruyor.(fabrika ayarları gibi ama bilgisayardan yapılıyor.(Bu da telefonda sana gelirken yazılımsal bir sorun varsa)
Artık olmazsa da bir servis yolu görünür.Piyasanın en iyi Android telefonu açılış ekranın da da kasmaz yani :)

zekiklnc

Öğrenci
13 Temmuz 2012
80
0
0
@lordarcual kardesim bu teamviewer programi iyi hos guzel de fruit ninja oynaniyo falan demissin ya mubalaga mi yaptin yoksa hakaten oynadin mi :D cunku bende kontroller cok yavas oluyo, daha dogrusu yaptgim slem telefonda cok hizli oluyo oluyo ama bilgisayarda cok gec geliyo goruntu, sorun bende mi ki

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Sorun sende değil bende :p Yok kardeşim teamviewer internet üzerinden görüntü aktaran bişey olduğu için anında tepki alamazsın, bilgisayardan bilgisayara kontrolde de böyledir.

BerkcanTaşan

Öğrenci
3 Ağustos 2012
92
0
6
bugün değişik sitelerde samsungun 29 ağustosta ki etkinlikte galaxy s3 için jely bean güncellemesini dağıtımına start vericeğini okudum doğruluk payı var mıdır? :D

Felix Dzerjinski

Profesör
2 Nisan 2012
1,901
5
218
[h=1]EISA'ya Göre En İyi Telefon Hangisi?[/h]
[h=2]Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3, EISA tarafından, 2012-2013 Avrupa'nın en iyi Mobil telefonu olarak seçildiğini açıkladı.[/h]16/08/2012 08:45

HTC One S'i en sosyal telefon olarak seçen EISA, Avrupa'nın en iyi mobil telefonu olarak da Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3'ü uygun gördü. HTC One S ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.
Samsung'un 2100 mAh bataryası, 32 nm ile üretilen 4 çekirdekli Exynos 4 Quad işlemcisinin düşük güç tüketimi ve başarılı performansı ayrıca 4.8 inç boyutundaki Super AMOLED HD ekran ile güç tüketim / performans değerleri açısından başarılı olan Galaxy S3, S-Voice, Smart Stay, Direct Call, Pop Up Play giibi ek yazılım özellikleriyle de EISA'nın beğenisini kazanmış.
galaxy-s31344602096.jpg
Geçtiğimiz sene de EISA, en iyi akıllı telefon olarak Samsung Galaxy S2'yi seçmişti. Bakalım önümüzdeki sene de Galaxy S4 çıkarsa o mu alacak yoksa başka rakip ödül alabilecek mi?

BrknEs

Dekan
4 Mayıs 2010
6,930
166
243
Kablosuz olarak PC ile bağlantıyı Kies ile kurabilirsin.Önce telefonuna Kies Air yükleyip programı aç."Başlat" deyip ekranda telefonun kendi IP adresini göstericek sana.O IP adresini bilgisayarındaki internet tarayıcıya gir ve entera bas.Tarayıcı üzerinden bilgisayarında telefonun içindeki dosyalarda ve medyalarda gezebilirsin.Tabi bunları yapmak için telefon ve bilgisayarda internete bağlı olması gerekli.Ama aynı Wi-Fi ağına bağlı olmak gibi bir kural yok.Telefonunla ister başka bir Wi-Fi ağına bağlı ol ister mobil ağda olsun internete erişim mümkün olduğu sürece PC ve S3 arasında Kies üzerinden bağlantı kurabilirsin.
teşekkürler açıklayıcı anlatım yapmışssınız ama zaten kies'le ilgili sıkıntım yok onu güzelce kullanıyorum ama allshare üzerinden anlık ekran hareketlerini,kamera görüntülerini paylaşmaya çalışıyorum da ben bunun bağlantısını kuramadım anlatabildim umarım ???

Kablosuz olarak PC ile bağlantıyı Kies ile kurabilirsin.Önce telefonuna Kies Air yükleyip programı aç."Başlat" deyip ekranda telefonun kendi IP adresini göstericek sana.O IP adresini bilgisayarındaki internet tarayıcıya gir ve entera bas.Tarayıcı üzerinden bilgisayarında telefonun içindeki dosyalarda ve medyalarda gezebilirsin.Tabi bunları yapmak için telefon ve bilgisayarda internete bağlı olması gerekli.Ama aynı Wi-Fi ağına bağlı olmak gibi bir kural yok.Telefonunla ister başka bir Wi-Fi ağına bağlı ol ister mobil ağda olsun internete erişim mümkün olduğu sürece PC ve S3 arasında Kies üzerinden bağlantı kurabilirsin.
teşekkürler açıklayıcı anlatım yapmışssınız ama zaten kies'le ilgili sıkıntım yok onu güzelce kullanıyorum ama allshare üzerinden anlık ekran hareketlerini,kamera görüntülerini paylaşmaya çalışıyorum da ben bunun bağlantısını kuramadım anlatabildim umarım ???

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
@lordarcual kardesim bu teamviewer programi iyi hos guzel de fruit ninja oynaniyo falan demissin ya mubalaga mi yaptin yoksa hakaten oynadin mi :D cunku bende kontroller cok yavas oluyo, daha dogrusu yaptgim slem telefonda cok hizli oluyo oluyo ama bilgisayarda cok gec geliyo goruntu, sorun bende mi ki
Doğru biraz kasıyor :) Telefonu modemin yanına koydum kasması biraz azaldı :) Sonra Fruit ninja oynadım biraz kasıyordu ama oynanıyor az çok :) Dead Trigger'i denemedim daha :)

ReDo

Rektör
8 Kasım 2008
13,389
92
228
Doğru biraz kasıyor :) Telefonu modemin yanına koydum kasması biraz azaldı :) Sonra Fruit ninja oynadım biraz kasıyordu ama oynanıyor az çok :) Dead Trigger'i denemedim daha :)

Dead Trigger'de gram kasma yok ben de.
Oyunda güzel.

Bir de "Chaos" adın da süper bi oyun var.
Helikopter yönetiyorsunuz.
Online'da oynanıyor.
Tavsiye ederim.

minstally

Öğrenci
15 Temmuz 2009
68
0
6
Açılır açılır telefon en yakın zamanda açılır. Kendine gelir :) Akıllı telefon bu ya yorulmuş olabilir o kadar yoldan geldi

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
Açılır açılır telefon en yakın zamanda açılır. Kendine gelir :) Akıllı telefon bu ya yorulmuş olabilir o kadar yoldan geldi
Canım bir arkadaşımız heryerde Temple Run kasıyor diyo ondan dedim "..." ondan var :D Yoksa 3 saat N.O.V.A III oynadığımı hatırlıyorum acayip çok yaratık gelince çok az kasıyordu. Bazı kişiler farketmeyebilir bile. :)

luris

Öğrenci
16 Ağustos 2012
9
0
0
arkadaşlar sizce android 4.1 güncellemesi geldiğinde yüklenmelimi(flash kalkacağı için soruyorum)

By Fixed

Öğrenci
17 Aralık 2009
94
0
6
arkadaşlar telefonun sesi sanki az çıkıyor müziği açtığım zaman yüksek bir ses aldığımı düşünmüyorum ve equalizer ayarlarında mesela tiz'i arttırdığımda ses azalıyor kulaklığı taktığımda da bu oluyor. acaba sizde de aynı sorun var mı ? sorun mu gerçi bilmiyorum ama :D real racing oyununu belli bir süre oynadıktan sonra oyundan çıktığımda hareketli duvar kağıdı var o kalkıyor siyah oluyor duvar resmi ve telefon 5-10 saniyede kendıne gelıyor uygulamaların simgeleri falan anca geliyor. bir de fruit ninja oyununu ilk açtığımda 5-6 sanıye oyunu oynayamıyorum mecburi meyveler kaçınca yeniliyorum oyunu :D yenileyince sorun düzeliyor her oyunu ilk açışımda oluyor ama bu sorun. kusura bakmayın uzun oldu biraz :)

lordarcual

Profesör
28 Mayıs 2012
3,166
6
218
arkadaşlar telefonun sesi sanki az çıkıyor müziği açtığım zaman yüksek bir ses aldığımı düşünmüyorum ve equalizer ayarlarında mesela tiz'i arttırdığımda ses azalıyor kulaklığı taktığımda da bu oluyor. acaba sizde de aynı sorun var mı ? sorun mu gerçi bilmiyorum ama :D real racing oyununu belli bir süre oynadıktan sonra oyundan çıktığımda hareketli duvar kağıdı var o kalkıyor siyah oluyor duvar resmi ve telefon 5-10 saniyede kendıne gelıyor uygulamaların simgeleri falan anca geliyor. bir de fruit ninja oyununu ilk açtığımda 5-6 sanıye oyunu oynayamıyorum mecburi meyveler kaçınca yeniliyorum oyunu :D yenileyince sorun düzeliyor her oyunu ilk açışımda oluyor ama bu sorun. kusura bakmayın uzun oldu biraz :)
Onlar bendede bazen oluyor. Yalnız benim anlamadığım kısım sesin sizde nasıl az çıktığı ? Ben kulaklıkta son ses açınca kulağımı parçalıyor. Radyodan açtığımda ses 1'de oluyor bilmem ama sizde biraz sorun olabilir :)