Samsung Galaxy S2 Mini klavye sorunu

muchdeneskara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
https://imageshack.com/i/eu8vdfp
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz üzere klavyemde sık sık meydana gelen 3-4 dakika süren bu sorun mevcut. Ama çok sıkılmaya başladım artık. Twitter olsun Line olsun Whatsapp olsun Not Defteri olsun resimde de gördüğünüz normal mesaj ekranı olsun naparsam yapayım tuşlar işlemiyor. Basıyorum ama yazmıyor. Line Whatsapp gibi uygulamalarda, uygulamaların kendine ait yüz ifadeleri işaretleri oluyor ama kendim yazmak istersem yazmıyor. Görevleri sonlandırıyorum arka planda çalışan uygulamaları temizliyorum, sanki kendi kafasına esince düzelecekmiş gibi oluyor. Hatta play store dan arka planda çalışan uygulamaları temizleyen bir sürü program yükledim daha kötü oldu. Ne denediysem olmadı. Bu sorunun nedenini ve çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Telefonu fabrika ayarlarına dönder olmaSa servise ver ama s2 mini derken böyle telefonmu var s3 mini olmasın o

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung'un S2 Mini telefonu olduğunuda sizden öğrenmiş olduk. :clap: :biggrin:

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
O cihaz s2 mini degil galaxy mini 2 bu arada sorunn donanımsal ekran dokunmatiginin değişmesi gerek

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1. Telefonun galaxy mini 2 2. Sorunun buyuk ihtimal donanimsal

muchdeneskara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki bu donanımsal sorunun çözümü var mıdır? Varsa nedir ?

muchdeneskara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama bu sadece yazı yazarken oluyor ve gördüğünüz gibi aslında tuşlara basınca cihaz algılıyor ama gözükmüyor. Yine çözüm aynı diyosanız bu garanti kapsamında mıdır ? Öyle değilse maliyeti ne kadar olur ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, aynı sorunu şu sıralar ben de yaşıyorum. Sizin sanırım bayağı bi zaman geçmiş. Nasıl düzeltebildiniz bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler