Samsung Galaxy S2 mi S3 mü?

Bu konuyu okuyanlar

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi arkadaşlar ben iki telefondan birini almayı düşünüyorum.Ancak hangisini alacağıma karar veremedim.Ve sizlere danışmak istedim.S2 nin fiyatı şu anda 1500 1300 arası S3 çıktığında tahminen 2 küsür olucak.Ve s3 çıktıktan sonra s2 nin fiyatında da az da olsa gerileme olucak.Yani aradaki 700 800 tl lik fark için s3 değer mi yoksa s2 mi alayım?

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tavsiyem S 2 Al derim 3 Okadar Aham Şahım Birşey Olmadı Bence s2 al idare et 4 dü bekle Bu Bnm görüşümdür

runo2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradaki fark 500 TL den fazlaysa bence değmez 1300 civarı samsung garantili bulursam ben alacağım şahsen

boradon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Galaxy S2 çıktığından beri hayalini kuruyordum 3 ay önce sonunda aldım. İnanılmaz memnnunum. Telefonda hayal ettiğim her şeyi yapabiliyorum. Aynı zamanda S3 ü de dört gözle bekledim. Çıktığı zaman hemen bunu satar onu alırım diyordum. Ancak çıktığında tam bir hayal kırıklığına uğradım. Benim için özellik bakımından çok şey koymayacaktı S3 , S2 nin üzerine . Malum S2 zaten baba bir telefon. Ancak S3 tasarımı tam bir şoktu benim için. S2 nin o asaleti gidip yerine kıvrımlı hatlı bir bayan telefonu yapmışlar resmen. Ben de S4 bekleyenlerdenim artık. Sonuç olarak S2 al derim tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır emin ol...

GALAXYS2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu ne sacma konu, burda ne istedigin degil, ne kadar bütce ayırabilecegin onemli, lütfen gereksiz konular acmayın, eger paran varsa s3, yoksa s2 takılacaksın mantık bu....

Özgür Çetin

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bu sorunun cevabı biraz da ihtiyaç ve beklentilerle ilgili. Ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama günlük kullanım için S2 fazlasıyla iyi bir telefon. S3 üst düzey bir model ve yeni olduğundan çıkış fiyatı epey yüksek olacaktır. AYrıca S3 çıktığı için S2'nin fiyatında kademeli bir düşüş de bekleniyor. Bence şu aralar en mantıklı telefon S2. S3 alacaksan bile biraz beklemekte fayda var derim. Çünkü çıkış fiyatı yüksek.

Galaxy S3 ile ilgili detaylı haberlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsin:

http://shiftdelete.net/avea/samsung-galaxy-s3-hakkinda-hersey-36895.html

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için çok saolun.Sayenizde kararımı verdim.S2 alıyorum teşekkürler.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ben s3 alıyorum 10 gün sonra fiyatı 640 Euro
s2 nin fiyatıda 400 euro burada avrupada

GALAXYS2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sorunun cevabı biraz da ihtiyaç ve beklentilerle ilgili. Ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama günlük kullanım için s2 fazlasıyla iyi bir telefon. S3 üst düzey bir model ve yeni olduğundan çıkış fiyatı epey yüksek olacaktır. Ayrıca s3 çıktığı için s2'nin fiyatında kademeli bir düşüş de bekleniyor. Bence şu aralar en mantıklı telefon s2. S3 alacaksan bile biraz beklemekte fayda var derim. çünkü çıkış fiyatı yüksek.

Galaxy s3 ile ilgili detaylı haberlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsin:

http://shiftdelete.net/avea/samsung-galaxy-s3-hakkinda-hersey-36895.html

sayin ozgur bey, dikkatimi ceken bir nokta var ve onu sizinle paylasmak istiyorum, bu forumda ev elektronigi kismini goremedim, yeni bir tv aldim ve bu konuda bu tvye sahip kisilerle fikir alisverisinde bulunmak istiyorum, tv nin resimlerini ekleyip bazi seyler hakkinda soru soracagim, eger normal degilse tvyi iade edecegim, ama bunun icin ev elektronigi kismini acmaniz ve benim veya bir baskasinin orda tv baslikli bir konu acmasi lazim, lutfen bu eksikligi giderirmisiniz, yeni aldigim tv bu, philips 55pfl7606h/12,
goruntu kalitesi bulutlanma vs benzeri ve bilinen konular hakkinda bilgi paylasiminda bulunmak istiyorum....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[bence bayanlara göre s2 erkeklere gore s3 hele bide kızsan güzel bir beyaz s2 arkasında fuşya rengi bir kapak işte kullanmada yanında yat...

edmond_dantes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım iki telefonuda kullanan biri olarak kesinlikle S3 al derim. S2 yi 1 yıl kullandım. S3 ü de çıktığı andan itibaren kullanıyorum. Farkı bayağı var. Hiç kimse yoktur dese dahi telefonun 480*800 yerine 720*1280 özellik bile bu paraya değer. Tabi birazda profesyonel kullanacaksan. İşin işlemci boyutuna girmiyorum bile.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle s3 s2 diyenleri anlamıyorum s3 tam bir hayal telfondu ve becerdiler artık bunun üstünde bişey çıkmaz ancak işlemci yükseltebilerler harika bir tasarım ve telfon mükemmel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1:diyelim fiyatları ucuz s2 yerine s3 almaya değer mi acaba,:confused1: çok fazla bi farka varmı