Samsung s2 mi s3 mü ekran büyüklüğü olarak?

Bu konuyu okuyanlar

TheSehzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 telefondan birini almayı düşünüyorum. s2 mi s3 mü videosu izledim ancak genede tam karar veremedim. s3 almaya daha yakınım ancak ekranın büyüklüğü konusunda kafamda soru işaretleri var. s2 den s3e geçmiş olan yada 2 telefonuda inceleme fırsatı görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
One x al Ekranları s3 le aynı ama hem Tam Hd Ekranı Vap Super Ips Panel le birlikte s3 tekı gıbı pental tabanlı ekranı yok s3 ekranı hd degıl anlıcagın ve kıvrımlardan dolayı htc one x ın ekranının her yerıne rahatlıkla tıklaya bılıyosun vede androıd 4.0.4 gelıcek yakında ve s3 le esıtlenıcek guclerı One x dahada one cıkmaya baslıcak ... Ama ılla 2 sınden bırı dersen s3 al cok fark var s2 le ...

TheSehzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One x i sarjından dolayı düşünmüyorum.s2 yi az çok inceleme fırsatım oldu.Ancak s3e video incelemeler dışında bakamadım şimdiye kadar birazda ondan kararsız kaldım.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hemen hemen 500 tl gibi bi fark var yanlış bilmiyosam aralarında eğer o farkı karşılayacak durumdaysan tüm özellikleri aktif şeklide bana yarar diyosan

S3 al derim.. saygılar..

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
teredfutsuz s3 al derim guzel alet 20 gundur kullaniyorum super otesi manyak bir canavar