Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Enes aciel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Samsung dağıtıma istanbul başta olmak üzere başlamış tüm çağrı merkezi note7 sahiplerini arıyormuş olağanüstü öncelik vermişler bizzat samsung merkezle görüştüm kesin bilgi.

Reaksiyon puanı
6
Samsung dağıtıma istanbul başta olmak üzere başlamış tüm çağrı merkezi note7 sahiplerini arıyormuş olağanüstü öncelik vermişler bizzat samsung merkezle görüştüm kesin bilgi.
Bakalım ben İzmir'de oturuyorum beni de ararlar umarım en kısa sürede. Teşekkürler bu arada bilgilendirme için.

Enes aciel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
** Note 7 nin yeni üretim olduğunu anlamak için :
1-) Telefonun imei yazam barkodların olduğu bir etiket var ya kutunun arkasında ? O etiketin sağ üstünde küçük siyah bir kare olacakmış.
2-) Pil ikonu beyaz değil yeşil renk olacakmış.
3-) samsung vereceği bir link ile imei kontrolü yapabilirmişiz

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
1-) Telefonun imei yazam barkodların olduğu bir etiket var ya kutunun arkasında ? O etiketin sağ üstünde küçük siyah bir kare olacakmış.

ben de sabırsızlıkla beklemeye başladım ancak Samsung un yeni bir güncellemeyle şarjı %60 ile sınırlandıracak olmasına kafam takıldı açıkçası:unamused:

Enes aciel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
ben de sabırsızlıkla beklemeye başladım ancak Samsung un yeni bir güncellemeyle şarjı %60 ile sınırlandıracak olmasına kafam takıldı açıkçası:unamused:
Evet değiştirmeyen eski telefonlar güncelleme ile kısıtlanacak fakat her fırsatta gelin telefonu değiştirin gibi uyarılar verecekmiş

ilhanergincan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
cihazlar gelmeye başlamış beni aradılar yarın alacağım gidip.
Yeni cihaz için mi yoksa yerine yedek cihaz için mi aradılar. Servise gittim ben dağıtım başlamadı dedi yedek cihazda yok diyince cihazı mı bırakmadım. Yeni cihaz aldım diyenler ne aldığını belirtebilir mı?

deneme1337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yeni üretimler %100 şarj olacak mı yani? ben Samsung un açıklamasından öyle anlamadım. tüm Note 7 ler için anladım

Hemen acikliim.

Eski, bataryasi bozuk Note 7 lerin sarji 60% la kisitlancak. Degistirdiginde, 100% sarjli, yesil batarya iconlu, sorunsuz yeni, kullanilmamis Note 7 vericekler.

seyitgumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bana gelen yeni cihazda ikon yeşil değil beyaz renkli şuanda.

seyitgumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
"gelen yeni cihazda" derken, aciklarmisin lutfen?

Yeni Note 7 mi aldin? Yoksa sorunlu bataryaliyi degistirdiginde, sana gonderdikleri yeni Note 7 mi?
Bütün süreci yazdım ben kaçırdınız heralde.
Sorunlu cihazı 24 ağustosda iade ettim tenisi geldi dün servisten teslim aldım.

yolcu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben bu gün yeni note7 mi aldım samsungtan. Dagitimlara öncelik sırasında göre başlandı. Kutunun üzerinde barkotta siyah bir kutucuk var ama anlatılan gibi yeşil pil ikonu yok. Imei numarasını yurtdışında kurulan kontrol sayfasından kontrol ettim. Cihazınız etkileşim olmamış geri çağırmaya tabi değildir diyor.

Cesur Doğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bide note 7 satislari ne zaman basliyor? yeni cihaz olup olmadigini nasil anlicaz?

yolcu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni cihazlarda değil eskilerinde öyle bir düşünceleri vardı yenileri zaten sorunsuz geliyor. Yeni cihazın kutusundaki barkotta siyah bir kare kutucuk var. Ayrıca ımei sorgulayınca da sorun yok yazıyor yeniler için

Cesur Doğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yeni cihazlarda değil eskilerinde öyle bir düşünceleri vardı yenileri zaten sorunsuz geliyor. Yeni cihazın kutusundaki barkotta siyah bir kare kutucuk var. Ayrıca ımei sorgulayınca da sorun yok yazıyor yeniler için
tesekkurler kardesim peki ne zaman satisa cikiyor bi bilgin varmi?

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Merhaba arkadaşlar ben bu gün yeni note7 mi aldım samsungtan. Dagitimlara öncelik sırasında göre başlandı. Kutunun üzerinde barkotta siyah bir kutucuk var ama anlatılan gibi yeşil pil ikonu yok. Imei numarasını yurtdışında kurulan kontrol sayfasından kontrol ettim. Cihazınız etkileşim olmamış geri çağırmaya tabi değildir diyor.

cihaz sorunsuz olsun da yeşil pil ikonu olmasın :)

Enes aciel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bana gelen yeni cihazda ikon yeşil değil beyaz renkli şuanda.
Güncelleme bi kaç gün veya hafta içinde gelir kafana takma bu bilgiyi samsung sitesinden aldım barkoddaki siyah kutu varsa sıkıntı yok ayrıca samsung sitesinden kontrol edebilirsin imei ile açıldı mı site henüz bakmadım ama açılacak dediler

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar ben daha önce 444 77 11 bu numaradan değişim talebinde bulunmuştum. Ayrıca yeni cihaz gelene kadar elimdekini kulluancağım dedim. Yeni cihaz geldiğinde sizi ararız dediler. Şimdi bazı arkdaşların yazıdğına göre cihazı teslim etmediğim için deiğişim olmayacak mı?

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Yeni cihazı hangi ilde aldın kardeş?

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Değişimden gelen Note 7 nin yeni batarya simgesi.

note 7 batarya.jpg

ilhanergincan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar günaydın Note 7 değişimi hala yapılmadı eski Note 7 için gece güncelleme geldi fakat bahsettikleri gibi pil ikonu yeşil olmadi. Sadece telefonu kapatıp açarsanız telefonu geri vermemiz için uyari geliyor o kadar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20160925-073845.png
    Screenshot_20160925-073845.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 541
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar günaydın Note 7 değişimi hala yapılmadı eski Note 7 için gece güncelleme geldi fakat bahsettikleri gibi pil ikonu yeşil olmadi. Sadece telefonu kapatıp açarsanız telefonu geri vermemiz için uyari geliyor o kadar.
Yeni telefonlar için geçerli o yeşil batarya ikonu, eski telefonlarda öyle bir olay yok.