Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Galaxy Note 5 Reset atma (2.Yöntem)

1. Note 5’i kapatın.
  2. Aynı anda Samsung logosu çıkana kadar Ses Açma + Ana Ekran Düğmesi + Güç Güğmesi‘ne basın.
  3. Ses tuşlarını kullanarak “wipe data / factory reset” basın ve Power (Güç düğmesi) ile onaylayın.
  4. Yes–delete all user data” (Tüm kullanıcı bilgilerini temizle) ‘yi onaylayın. bu şekilde yaptım

Reaksiyon puanı
5,171
Galaxy Note 5 Reset atma (2.Yöntem)

1. Note 5’i kapatın.
  2. Aynı anda Samsung logosu çıkana kadar Ses Açma + Ana Ekran Düğmesi + Güç Güğmesi‘ne basın.
  3. Ses tuşlarını kullanarak “wipe data / factory reset” basın ve Power (Güç düğmesi) ile onaylayın.
  4. Yes–delete all user data” (Tüm kullanıcı bilgilerini temizle) ‘yi onaylayın. bu şekilde yaptım
Iide bu sadece format hard formatta 4 parcali flashlanir

snysnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben de whatsapptan bildirim çoğu zaman alamıyorum arada çalıyor çoğu zaman çalmıyor yanımda duran telefonda whatsapp ta 13 bildirim gelmiş oluyor mesela bir de youtube arada donuyor video açınca ilk tıklamada sürekli beyaz yuvarlak dönüyor kapatıp tekrar açınca youtube komple donuyor telefonu yeniden başlat yapınca düzeliyor telefonun içinden sıfırlama yaptım bi değişiklik olmadı aynı

fyznrky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba benim sarjım su gibi gidiyor. gunde net 2 kez sart ediyorum hicbir şekilde yetiremiyorum. hic kullanmadan sarjim %5 kadar iniyor ve yüzde üçü gordugum an kapanıyor. hic yüzde bir kalmadi mesela. garantiside 15 gun sonra bitiyor. yardimcu olur musunuuuzz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170814-194205.png
    Screenshot_20170814-194205.png
    126 KB · Görüntüleme: 506

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
merhaba benim sarjım su gibi gidiyor. gunde net 2 kez sart ediyorum hicbir şekilde yetiremiyorum. hic kullanmadan sarjim %5 kadar iniyor ve yüzde üçü gordugum an kapanıyor. hic yüzde bir kalmadi mesela. garantiside 15 gun sonra bitiyor. yardimcu olur musunuuuzz
Sana tavsiyem garanti bitmeden hemen pili değiştirsinler götür ver servise acilen değişsin pil

OttO-Tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum at bi temiz format kurtul ne uğraşıyorsun yada uygulama verilerini temizle yada varsayılan sistem ayarlarına geri dön
beyler ben servise verdim yine düzelmedi. 7.0 güncellemesinden sonra telefon sapıttı. 6.01 e geri dönmek istiyorum, bu işlerden anlayan arkadaş varsa bana yardımcı olabilirmi.

fyznrky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler ben servise verdim yine düzelmedi. 7.0 güncellemesinden sonra telefon sapıttı. 6.01 e geri dönmek istiyorum, bu işlerden anlayan arkadaş varsa bana yardımcı olabilirmi.

servise verdiginiz halde sarj probleminiz mi duzelmedii? yada batarya degistirmediler mi

OttO-Tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
servise verdiginiz halde sarj probleminiz mi duzelmedii? yada batarya degistirmediler mi
Yanlış yere yazdım galiba. Benim sorunum 7.0 güncellemesinden sonra bildirim sesleri gidiyor uygulamalar çöküyor, videolar takılıyor, yeniden başlatınca düzeliyor. İyice saçmaladı anlayacağız. 6.01 e geri dönmek istiyorum.

snysnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yanlış yere yazdım galiba. Benim sorunum 7.0 güncellemesinden sonra bildirim sesleri gidiyor uygulamalar çöküyor, videolar takılıyor, yeniden başlatınca düzeliyor. İyice saçmaladı anlayacağız. 6.01 e geri dönmek istiyorum.
Aynısı bende de olmuştu 6 ya döndüm uzun süredir kullanıyordum dedim düzeltmişlerdir 7 yi tekrar deneyeyim klavye düzelmiş gerisi aynı sürekli donma video izleyememe filan aslında daha güzel fakat olmamış 6 ile yola devam bundan sonra bilgisayara odin yüklüyorsunuz marsmallowun son sürümü olanı sammobile den indirin odin ile telefona kuracaksınız tam talimatlar sammobilede firmware indirdiğiniz sayfanın altında var tek sıkıntı yüklemenin hemen ardındañ telefon açılmıyor samsung yazısı kocaman oluyor sürekli bir döngü başlıyor kapatma tuşuna basık tutup kapat yazısını denk getirip kapatmalısınız biraz cafcaflı oluyor orası biraz uğraştırıyor kapatırsanız gerisi hard reset yapma işlemi hard reset yapınca düzelip normal başlıyor bende bu şekilde oldu

OttO-Tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben başka bir siteden indirdim bakalım yapabilecek miyim. Akşam deneyeceğim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Aynısı bende de olmuştu 6 ya döndüm uzun süredir kullanıyordum dedim düzeltmişlerdir 7 yi tekrar deneyeyim klavye düzelmiş gerisi aynı sürekli donma video izleyememe filan aslında daha güzel fakat olmamış 6 ile yola devam bundan sonra bilgisayara odin yüklüyorsunuz marsmallowun son sürümü olanı sammobile den indirin odin ile telefona kuracaksınız tam talimatlar sammobilede firmware indirdiğiniz sayfanın altında var tek sıkıntı yüklemenin hemen ardındañ telefon açılmıyor samsung yazısı kocaman oluyor sürekli bir döngü başlıyor kapatma tuşuna basık tutup kapat yazısını denk getirip kapatmalısınız biraz cafcaflı oluyor orası biraz uğraştırıyor kapatırsanız gerisi hard reset yapma işlemi hard reset yapınca düzelip normal başlıyor bende bu şekilde oldu
Hocam peki samsung un driveri ne işe yarıyor. Onu kurmalımıyım. Sammobilden indiremedim. Çok uğraştım free download a tıkladığımda siteye yönlendiriyor. Bende başka bir siteden indirdim en güncel 6.01
1.ayda çıkmış galiba en son. Bu akşam cihazı kurucam bi terslik olmaz umarım. Gözüm gibi baktım bugüne kadar 7.0 dan sonra cihazdan soğdum. İnşallah düzelir yoksa android devri bende bitecek.

snysnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Hocam peki samsung un driveri ne işe yarıyor. Onu kurmalımıyım. Sammobilden indiremedim. Çok uğraştım free download a tıkladığımda siteye yönlendiriyor. Bende başka bir siteden indirdim en güncel 6.01
1.ayda çıkmış galiba en son. Bu akşam cihazı kurucam bi terslik olmaz umarım. Gözüm gibi baktım bugüne kadar 7.0 dan sonra cihazdan soğdum. İnşallah düzelir yoksa android devri bende bitecek.

1.ayda çıkmış galiba en son. Bu akşam cihazı kurucam bi terslik olmaz umarım. Gözüm gibi baktım bugüne kadar 7.0 dan sonra cihazdan soğdum. İnşallah düzelir yoksa android devri bende bitecek.[/QUOTE]
Hocam windows driverı zaten telefonu usb ı ile bağlayınca otomatik kuruyor dikkat etmişsinizdir usbyi takınca pc de alt görev çubuğunda yeşil ilerleme çubuğu çıkar işlem bitince aygıt yüklendi der o samsung driver oluyor zaten siz odini açıp usb yı bağlayınca odin telefonu görüyorsa zaten driverler kurulmuş demektir. Başka siteden indirmeye gelince bir şey diyemem bir bilgim yok çünkü sammobile e üye olmadıysanız sizi üye olma sayfasına yönlendiriyordur. Join yazar üye olun sonra güncel firmware i bulup regular download a tıklayın. Başka siteler güvenli olur mu bilmiyorum. Benim united arap emirates en son 24.01.2017 tarihli rom var. Odinle yükleme bitince döngü başlar kapanır açılır sürekli siz o esnada açıldığı an kapat tuşuna basık tutup kırmızı kapat yazısına tıklayın kapansın biraz hızlı olmak gerekiyor. Tek sıkıntı burası sonra hard reset ile wipe yapınca sıkıntı kalmıyor. Kolay gelsin

OttO-Tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sammobile de üye oldum. Ne yaptıysam olmadı. Dediğin gibi yaptım siteye yönlendiriyor. Bende buradan indirdim. Link paylaşmak yasakmı bilmiyorum.
Samsung-Firmware.org: Samsung Firmwares Database | Model : SM-N920C - Galaxy Note 5 en güncel 6.01 galiba 1. Ayda çıkmış. En güncel olanı indirdim. Bu akşam eve geçim oldu oldu. Benim cihaz yerli belki dediğin gibi sıkıntı yapmaz. Hayırlısı bakalım :)

OttO-Tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Hocam Aynen senin dediğin gibi oldu yazı büyüdü falan. bir türlü kapattım cihazı hard reset attım düzeldi. şuan normal gibi. umarım bir sorun çıkmaz.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Arkadaşlar samfirm adında bi program var yazılım indirmek için bunu kullanın uğraşmayın farklı farklı sitelerle Google yazın samfirm 3.6 diye bulursunuz

Aykutok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben Gmail sorunu yaşadım diye telefona yazılım attırdım ama telefon 6.0 oldu nasıl düzeltecem yardımcı olabilecek var mı

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Slm arkadaşlar .telefonda güvenli klasör programı çalışmıyor. Root lu olduğu için ..knox engelliyormuş. Bunun bir çözümü varmı?.rootlu kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız. Saygılar

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Slm arkadaşlar .telefonda güvenli klasör programı çalışmıyor. Root lu olduğu için ..knox engelliyormuş. Bunun bir çözümü varmı?.rootlu kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız. Saygılar
Custom rom kurarak cozebilirsiniz

verb1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar aniden wifi ile bağlantıyı kesip kısa süre sonra yine bağlanıyo.Bu veya buna benzer şekilde sorun yaşayan oldu mu?7 ye yeni geçtim ondan sanıyorum