Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Smart switch de görünmüyor o güncelleme henüz düşmemiş sanırım

vega1977

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Telefon parlaklığını %100 kullanabilen var mı cidden merak ettim
O göz müzelik olmali bence
uploadfromtaptalk1464195061707.png

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Guncelleme Türkiye yazilimina mi geldi? 6.0.1?
Evet Note 4 Türkiye Varyasyonu için 6.0.1 mevcut. Bu ekran goruntusunu attigimda 6.0.1 ustune alan mayis guncellemesi ve performans vb iyilestirmesi iceren guncelleme. Biraz sorunluydu açıkçası ama bu guncelleme ile duzelttiler

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Evet Note 4 Türkiye Varyasyonu için 6.0.1 mevcut. Bu ekran goruntusunu attigimda 6.0.1 ustune alan mayis guncellemesi ve performans vb iyilestirmesi iceren guncelleme. Biraz sorunluydu açıkçası ama bu guncelleme ile duzelttiler

Teşekkürler bilgi icin. Haberim var guncellemeden de bir an cq icin sandim h serisiymis sizinki. Suan pil pek iyi degil bu guncelleme ile degismis olmasi lazim. Neyse burasi note 5 kulubu ayip olmasin arkadaslara. İsterseniz note 4 kulubune yazin.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Teşekkürler bilgi icin. Haberim var guncellemeden de bir an cq icin sandim h serisiymis sizinki. Suan pil pek iyi degil bu guncelleme ile degismis olmasi lazim. Neyse burasi note 5 kulubu ayip olmasin arkadaslara. İsterseniz note 4 kulubune yazin.
Sıkıntı yok burda her telefonun muhabbeti yapılıyor zaten :) CQ ile H aynı sanırım

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Merhaba arkadaslar bugun gear vr gozluk aldim. Ilk kullanimda oculus magazasinin kurulumunun baslamasi gerekiyordu ama gelmedi. Telefonum rootlu ve decent rom m6 kurulu.
Acaba custom rom dan kaynaklaniyor olabilir mi

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Merhaba arkadaslar bugun gear vr gozluk aldim. Ilk kullanimda oculus magazasinin kurulumunun baslamasi gerekiyordu ama gelmedi. Telefonum rootlu ve decent rom m6 kurulu.
Acaba custom rom dan kaynaklaniyor olabilir mi
Büyük ihtimalle Romdan kaynaklı. Xda da gezerken vr support lu rom gördüm sanırım öyle hatırlıyorum

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Dostum custom romu kendin yap xda daki romların çoğu bi işe yaramaz bi evren hocanın Romu vardı oda Dr ketan yüzünden moderator ler tarafından kaldırıldı stock yazılımı kur temiz bi şekilde sonra Rootla telefonu twpr yi kur stocky mod 1.4 twpr üzerinden aromalı bi şekilde kur bak keyfine sonra tak gear vr yi oyunlarını oyna al sana custom rom

shaber

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ana ekrana bile markafoni reklamı gelmeye başladı yaklaşık 15 gündür hiçbir uygulama yüklemedim. Bugün başladı reklam olayı. Neden olmuş olabilir

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Yüklü uygulamalardan birine reklam güncellemesi gelmiştir.
Mesela bana da touchpal böyle bir kelek atmıştı, anında kaldırdım.

emre7

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar note5 le 4k video kaydı çeken oldu mu ? Nasıl çekiliyor?

ByR0N

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Büyük ihtimalle Romdan kaynaklı. Xda da gezerken vr support lu rom gördüm sanırım öyle hatırlıyorum

Hocam Stock rom kullanıyorum . Cihazı uzun süre kullandıgımda bazı uygulamalara girerken geç tepki veriyor . Mesela nasıl Chrome açarken biraz bekleyip öyle giriyor . O kadar uzun beklemesemde milisaniyelik gecikme oluyor . Ama daha çok bu cihazı uzun süre kullandıgımda oluyor . Cihazı ilk elime aldıgımda şak diye giriyor 1-2 saat uygulamalar arası dolaştıgımda sanki aynı performansta olmuyor . Rootlu kullanıyordum acaba sorunmu oldu diye stock romu attım. Kaç defa wipelar sıfırdan kurmalar filan ama durum hala aynı. Lollipopta bu sıkıntı yoktu . Marshmallowdan sonra olmaya başladı.

Önerebileceginiz saglam custom rom varmı böyle sorun olmayan ? Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum yoksa ? Yoksa kimse kafaya takmıyor mu ?
Fps düşüşlerinin az oldugu , tabiri caizse animasyonların yag gibi aktıgı lagın olmadıgı önerdiginiz bi rom varmı ?

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Dostum custom romu kendin yap xda daki romların çoğu bi işe yaramaz bi evren hocanın Romu vardı oda Dr ketan yüzünden moderator ler tarafından kaldırıldı stock yazılımı kur temiz bi şekilde sonra Rootla telefonu twpr yi kur stocky mod 1.4 twpr üzerinden aromalı bi şekilde kur bak keyfine sonra tak gear vr yi oyunlarını oyna al sana custom rom
Kernel yuklesem sıkıntı olur mu acaba.

Hatemzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni gelen güncellemede çekim gücü sorunu düzeldimi. Güncelleyen arkadaşlar bilgi versin lütfen.

Hatemzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni gelen güncellemede çekim gücü sorunu düzeldimi. Güncelleyen arkadaşlar bilgi versin lütfen.

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ben googy kernel 1.3 yükledim telefon baya performanslı çalışıyordu sonra bug gördüm ve tekrar stock kernele döndüm pek tavsiye etmem
stock kernel de deep sleep problemi yok demi genelde ben süper su yüklüyorum. XPSED kurum greenf kuruyorum

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
kullanım sürelerinizi paylaşabilir misiniz 3000 mAh ile ne kadar kullanım ve bekleme süresi alıyorsunuz note 5 ile merak ettim tt de kampanya var da note 4 ve note 5 te batarya performansını merak ettim

Son mesajlar