Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

onemoretime

Asistan
30 Aralık 2015
392
58
28
Kesin alır ama bence cok gec alacak.
Note 4 bu sene ne durumdaysa note 5 de o duruma düşecek ama bu aslında bizim iyiliğimiz için yapılıyor :)
Mesela her sene en çok iphone satışı yeni ios çıktığında veya yeni telefon çıktığında oluyormuş. Bu da her yeni güncelleme belli bir telefon kuşağını kullanılamaz hale getiriyor anlamı taşıyor. Bu durumda sürekli güncel telefon değilde sahip olduğu sistemi en dengeli kullanan telefon daha değerli benim gözümde.
Samsung da böyle düşünüyor bence :D yoksa niye vermesin güncellemeyi yauv

cengover05

Profesör
13 Eylül 2015
3,486
447
263
Note 4 bu sene ne durumdaysa note 5 de o duruma düşecek ama bu aslında bizim iyiliğimiz için yapılıyor :)
Mesela her sene en çok iphone satışı yeni ios çıktığında veya yeni telefon çıktığında oluyormuş. Bu da her yeni güncelleme belli bir telefon kuşağını kullanılamaz hale getiriyor anlamı taşıyor. Bu durumda sürekli güncel telefon değilde sahip olduğu sistemi en dengeli kullanan telefon daha değerli benim gözümde.
Mantıklı :)
Neyse 5.1 den 6.0 a heyecanla gectim.
Çokta bir sey değişmedi.
N yide gec verirse versin

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Ben bu sözü bir yerde duydum ama :)

oguznote5zZz

Öğrenci
20 Şubat 2016
21
1
3
22
Selamun Aleyküm abiler

abiler note 5 te telefonla konuşurken ekranın kapanmasını nasıl önlenir.

kılıf aldımda aramayı kapatmak için kapağı açmak gerekiyor.

Hatemzo

Öğrenci
11 Mart 2016
65
3
8
43
Android N sürümü için geldiğinde çok korkuyorum, Samsungların klasık güncellemeden sonra sapıtma,yavaşlama haslığı olacak diye.
Daha yeni aldık bize yazık bee :)

LittleMonster

Profesör
23 Ağustos 2013
3,230
33
228
Cihazı bilgisayara hiç bir şekilde gösteremiyorum her bağlayışımda şarj etmeye başlıyor ama dosya aktarımı yapamıyorum başka usb kablosuyla da denediğimde sonuç aynı oluyor. Çözümü nedir bunun

Hamza kk

Doçent
11 Şubat 2016
547
54
28
Arkadaşlar bu gün telefonun ekranının kapanmadığını farkettim güç tuşuyla kapatmazsam kapanmıyodu telefonu aç kapa yaptım düzeldi böyle bir sorun yaşayan varmı

ezel56

Asistan
20 Ekim 2015
279
41
28
Günaydın arkadaslar
Telefonumda beni cok sinir eden bir sıkıntı var telefonu normal kullanimda bir anda ekranin üstüne reklam geliyor normal menudeyim yine geliyor bir cok uygulamayi sildim ama gecmedi hangi uygulamadan kaynaklandığını nasıl bulucam yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

onemoretime

Asistan
30 Aralık 2015
392
58
28
Günaydın arkadaslar
Telefonumda beni cok sinir eden bir sıkıntı var telefonu normal kullanimda bir anda ekranin üstüne reklam geliyor normal menudeyim yine geliyor bir cok uygulamayi sildim ama gecmedi hangi uygulamadan kaynaklandığını nasıl bulucam yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Hocam telefona google play veya galaxy apps dışında bir yerden indirme yaptınız mı?

Sinan Tuna

Öğrenci
24 Mayıs 2016
10
4
3
38
Note 5 kullanan arkadaşlar size bir sorum var daha önce note 4 de de karşılaştım ekranda sık kullandığınız uygulamanın yada sayfanın izi kalıyor. Örn: face sık kullanılıyorsa özellikle ekranın üst kısmında izi kalıyor. Aynı sorunla karşılaşan oldumu ?

M3rTR

Profesör
16 Aralık 2015
1,166
135
243
Note 5 kullanan arkadaşlar size bir sorum var daha önce note 4 de de karşılaştım ekranda sık kullandığınız uygulamanın yada sayfanın izi kalıyor. Örn: face sık kullanılıyorsa özellikle ekranın üst kısmında izi kalıyor. Aynı sorunla karşılaşan oldumu ?
Hayır, 1senedir kullaniliyor evde sorun yok. Note4 taş gibi telefon

M3rTR

Profesör
16 Aralık 2015
1,166
135
243
Daha burn in screen olayini beceremedim beceren varsa taktik versin note2 s5 note345 kullandım beceremedim daha telefonu elimden düşürmeyen biriyim