Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Facebook sponsor vb. reklamlar sizde de çıkıyormu tapatalkta ?

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Aynen sinirini bozuyor insanın virüs bulaştı sandım ilk. Lazzz bunları biliyorsun bilgilendirmiyorsun ayıp valla 😀

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Aynen sinirini bozuyor insanın virüs bulaştı sandım ilk. Lazzz bunları biliyorsun bilgilendirmiyorsun ayıp valla 😀
Bir ara o yüzden guncellemedim tapatalk ta reklam var mı diye sormuştum o gün güncelledim daha da güncellemiyorum :)

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Konunun içeriği ilginç ve durum ciddi gözüküyor. Bilgi sahibi olmadan konuşmamak gerekiyor (bu kendimeydi) ☺ adamlar uygulamayı mağazadan kaldırıp deneme bile yapmış. Şu an için bizlik bir durum yok. Şöyle bir örnek vereyim. Windows telefonların tercih edilmeme sebebi uygulama desteğinin olmaması. Sadece facebook androidi çokta etkilemez sonuçta facebook aktif kullanıcıları da en çok mobilden giriş yapıyor. Orta yol bulunur.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Konunun içeriği ilginç ve durum ciddi gözüküyor. Bilgi sahibi olmadan konuşmamak gerekiyor (bu kendimeydi) ☺ adamlar uygulamayı mağazadan kaldırıp deneme bile yapmış. Şu an için bizlik bir durum yok. Şöyle bir örnek vereyim. Windows telefonların tercih edilmeme sebebi uygulama desteğinin olmaması. Sadece facebook androidi çokta etkilemez sonuçta facebook aktif kullanıcıları da en çok mobilden giriş yapıyor. Orta yol bulunur.
Suan magazada ama dimi:)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Global mağazadan çekilmemiş anladığım kadarıyla. Çin pazarında bir bölgede kaldırılmış 1 hafta yazıdan anladığım kadarıyla durum bu. Evet şu an mağazadaymış.
Sadece cinden cekersen tabi etki gormezdin global çekim olurda etki buyuk olur facebookta

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Sadece cinden cekersen tabi etki gormezdin global çekim olurda etki buyuk olur facebookta
Çin veya hindistan 5 dk önce okuduğumu hatırlayamadım [emoji1] herneyse öyle bir durumda her iki tarafında zararına olur. Sonuçta facebook olmayan telefonu kızlar ne yapsın [emoji1] biz erkekler özellikle ben facebook kullanımını sırf oyun ve forum girişleri için yapıyorum. Her ne kadar aktif kullanıcısı artsa da eskisi gibi değil. Instagram ve whatsapp resim ve mesajlaşma için ideal. Anlık etkileşimde de twitter daha tercih sebebi.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Çin veya hindistan 5 dk önce okuduğumu hatırlayamadım [emoji1] herneyse öyle bir durumda her iki tarafında zararına olur. Sonuçta facebook olmayan telefonu kızlar ne yapsın [emoji1] biz erkekler özellikle ben facebook kullanımını sırf oyun ve forum girişleri için yapıyorum. Her ne kadar aktif kullanıcısı artsa da eskisi gibi değil. Instagram ve whatsapp resim ve mesajlaşma için ideal. Anlık etkileşimde de twitter daha tercih sebebi.
Valla kalkarsa :) iki tarafta zarara girer iphone yarar bu:)

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Rengi gold oldugu icin birazda hevesim gecti siyah olsa belki satmazdim ama. Ben telefon ozellestirmeyi cok severim. Androidde ozellestirebilecegim hicbirsey yok. Iphone 6 da bi jb yap telefondan daha fazlasi cebinde oluyor. Note 5 i bi hevese aldiydim heves kacti :)
Ilk defa böyle bir yorum görüyorum. Ben Android kullanıyorum, değiştiremediğim, ulaşamadığım bir tane bile dosya yok. Note 3 te note 5 yazılımını kullanıyorum, herşeyi ile. Bence siz Androidi keşfetmeden vazgeçmişsiniz.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Ilk defa böyle bir yorum görüyorum. Ben Android kullanıyorum, değiştiremediğim, ulaşamadığım bir tane bile dosya yok. Note 3 te note 5 yazılımını kullanıyorum, herşeyi ile. Bence siz Androidi keşfetmeden vazgeçmişsiniz.
Androidde ozellestirme hic stabil degil. Yanlis biseyde bile hemen hata veriyor. Siz sadece custom romlari ozellestirmek olarak goruyorsaniz dediginiz dogrudur..

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Androidde ozellestirme hic stabil degil. Yanlis biseyde bile hemen hata veriyor. Siz sadece custom romlari ozellestirmek olarak goruyorsaniz dediginiz dogrudur..
Androidde ozellestirme biraz daha karışık ve daha cok bilgi sahibi olman gerekiyor..
Ama sonra istedigini yap

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Konu Hindistan değil note 5.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Lazz konuyu buraya ben getirmedim. Samsungun yazılım ofisi yokmu orada, adamları ingilizler çarpım tablosu olarak kullanmış. Metematikte ve dooayısıyla programlamada dünya lideridirler.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Neyse kapattım zaten bu marshmallow ne oldu. Ben bayadır kopuğum buralardan. En son s6 dada ekran görüntüsü sızdı. Tarih varmı dağıtımla ilgili.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben size getirdiniz demedim ki arkadaşlar konuyu uzatmayalım manasında dedim uzatmayın kapatalım bence bu konuyu yoksa bu konunun gidişatını bozuyor. Benimle hemfikir olduğunuzu düşünüyorum.