Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Smart switchle indirip pc ye kurun yazılım kurtarma yapın istenecek bilgileri doğru gri sn ve imei gibi bilgileri isteyip yazılımı yükleyecek.

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Kardesim cihaz axilmadigi icin bilgilwrine ulasaniyorum malesef kapaliyken ulasma tontemi varmidir

celalettinaktas

Doçent
22 Şubat 2014
650
34
28
Buda olabilir musa cemalin tavsiyede olur dene iatersen. Ama cihazı yine download moda alman lazım ses kısma +power+home tuşu ile cihaz bu moda giriyormu

celalettinaktas

Doçent
22 Şubat 2014
650
34
28
Pili çıkar cihazın seri nunarasını ve tam model ismini ya nir kenara. Smart switch cihaz kurtarma yazılımı na tıkla söylenenleri yap

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Müdavim
12 Mart 2011
35,206
10,327
293
arkadaşlar, geçen cumartesi günü benim note4'e otomatik bir güncelleme geldi, akşam tamamen şarz ettikten sonra geçen iki tam güne rağmen şu an şarz %68.

SDN bu güncellemeden bahsetmediği gibi, burada da kimse bu konuya değinmemiş, şaşırdım biraz... bu herhalde kişiye özel olamayacağına göre herkese gelmiş değil midir, niye kimse bundan bahsetmedi şaşırdım biraz.

sercanalikaya

Asistan
13 Eylül 2015
260
141
43
arkadaşlar, geçen cumartesi günü benim note4'e otomatik bir güncelleme geldi, akşam tamamen şarz ettikten sonra geçen iki tam güne rağmen şu an şarz %68.

SDN bu güncellemeden bahsetmediği gibi, burada da kimse bu konuya değinmemiş, şaşırdım biraz... bu herhalde kişiye özel olamayacağına göre herkese gelmiş değil midir, niye kimse bundan bahsetmedi şaşırdım biraz.
Gerçekten 3g açıkken bile 2. Günü bitiriyorum. Şarj %41 de.... Güzel güncelleme... Arada zaten app optimization gibi bişi çıkıyor optimize ediyor filan diyor. Greenify gibi bişi galiba

Çıkrıkcı

Müdavim
Müdavim
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Güncelleme güzel oldu aslında ama bende çok fazla farketmedi gibi. Sizler güç tasarrufunda mı kullanıyorsunuz?

Çıkrıkcı

Müdavim
Müdavim
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Ben sürekli Whatsapp ile mesajlaşıyorum. Bazen bir buçuk güne kadar gidebiliyor bazen de 1 günü çıkarıyor. Onun dışında pek bir şey yapmıyorum telefonda. Arada Kelimelik oynuyorum. Güç tasarrufundayken böyledi. Şuan güç tasarrufu kapalı ve 1 günü bulmak üzere. Tabi bugün çok uğraşmadım. Burda görünce aklıma geldi sık kullanmadığım ve bildirim gelmeyen uygulamaları her zaman optimizasyon moduna getirdim.

cercur47

Öğrenci
13 Nisan 2013
17
0
1
Samsung Galaxy Note 4 ( Sm-n910h ) cihazım var

Cihazımı satıyorum

Cihazda darbe-çizik-ezilme-soyulma kesinlikle yoktur

Yurtdışı cihazdır
Pasaport ile kaydını yaptırdım
Kesinlikle kapanma riski yoktur
Tüm güncellemeleri rahatlıkla yapıyor zaten 4.4.4 ile geldi şuan 5.1.1 sürüm var

Imei klonlaması ve kopyalaması kesinlikle yoktur
Btk kayıtlıdır

imei klonlamalarına ve kopyalamalarına karşın iadesi ve değişimi yoktur

ilgilenen arkadaşlar özel mesaj atsınlar

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Kardes valla bende odin ve twrp korkusu olystu arkadasa cerdim sunlari sunlari yapiver dedim saolsun beni kirmadi simdi artil arkadastan alcagim sonucu bekliyorum

S

Sadi Özer

SDN Okuru
Marsmallow güncellemesi ile pil sorunu düzelecek ve diger tum sorunlar arkadaşlar bende 1 seneden beridir note 4 kullanıyorum aynı sıkıntıları bende çektim :)

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Kardes arkafasdan cevap gelibce ilk isim buraya yazmak olcak hepinize tekrar teşekkür ediyorum