Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Kardesim 4.4.4. En kiral surum ama yinede guncelleme istiyosan bilgisayarina kiesi kur sonra kalani internette var kiesden nasil guncellendigi v

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Ama soyleyimbodin sayaci0/1 yaptigi icin cihazin garanti disi kalabilir (samsung uyuk ihtimalle musteri memnunieti diye kabul eder ama)

Selcuk0002

Öğrenci
17 Kasım 2015
3
0
0
Onu denemedim daha biraz karışık ve riskli gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Garanti yok zaten. Yaptırmış olsaydım uluslararası garantiyi hesabını Samsung'dan sorardım:)

levsa

Doçent
21 Ekim 2015
663
317
63
Bendede keşke gozukmemis idi SMART Manager mi neydi onla güncellemistim. Onda gözükmüyor idi.tam adı kiesde de vardı. Şu anda dışardan tan hatirlayamadim

levsa

Doçent
21 Ekim 2015
663
317
63
SMART switch.burdan bak birde indirip .ben buradan yuklemisdim.yoksa yine de üstadın dediği gibi odun ı kurup sammobile dan rom indirip manuel yapacaksın .ama cihaz yurtdışı olduğu için imei uçtu sıkıntısı Vs yaşarmısin bilmem.cihazi kayıt ettirdiysen sen yinede samsung desteğe telefon aç sor.yada en garanti SMART switch de yok ise servise ver 1 saatte verirler geri ama para alirlar

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Bende smart switchle yüklemiştim ancak benimki türkcelden alınan cihazı. Sn kodu falan istiyordu sanırım.

halostyle

Öğrenci
28 Kasım 2014
50
0
6
Slm arkadaşlar

Acaba marshmallow ile parmak izi iphonedaki gibi veya s6daki gibi dokununca açılır mı? Şu sürtme olayını sevemedim. Güncellemeyle olabilecek bi teknoloji mi yoksa mekanik mi yorum yapabilir misiniz? Teşekkürler. Bu arada geçen sene bugün yani 17kasımda gelmişti telefonum 1yıl oldu şükür maşallah tık yok ;)

Lazzz

Müdavim
Müdavim
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Slm arkadaşlar

Acaba marshmallow ile parmak izi iphonedaki gibi veya s6daki gibi dokununca açılır mı? Şu sürtme olayını sevemedim. Güncellemeyle olabilecek bi teknoloji mi yoksa mekanik mi yorum yapabilir misiniz? Teşekkürler. Bu arada geçen sene bugün yani 17kasımda gelmişti telefonum 1yıl oldu şükür maşallah tık yok ;)
Parmak izi donanımsal bir olay dolayısıyla yazılım ile değişecek birşey değil.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sürtme olayını ben de sevmemiştim, şimdi diğerlerinden pek farklı gelmiyor.

gamsız05

Öğrenci
11 Ekim 2007
68
0
6
[h=1]YouTube Music Yayımlandı![/h]YouTube, yeni müzik servisi YouTube Music uygulamasını yayımladı.

unnamed.png

Geçtiğimiz haftalarda YouTube, reklamsız video izleme özelliği ile ön plana çıkan YouTube Red servisini yayımlamıştı. YouTube, Apple Music ve Spotify gibi popüler müzik servisleri ile rekabet edebilmek için şimdi de YouTube Music uygulamasını kullanıcıların hizmetine sundu. İlk iki hafta ücretsiz YouTube Red aboneliği ile birlikte gelen YouTube Music daha önce vaad edilen özelliklerin tamamını da barındıyor. YouTube Music uygulaması isminden de anlaşılacağı üzere müzik odaklı olarak oluşturulmuş. YouTube gibi oldukça geniş bir vodeo arşivinden destek alan YouTube Music ile müzik dinlerken videoları izleyebilir, müzikleri daha sonra dinlemek üzere kaydedebilir ve en önemlisi bunları yaparken de reklam gibi son derece can sıkıcı bir sorundan kurtulabilirsiniz.
2543276-600x315.jpg

Daha önce de belirtiğimiz gibi 2 haftalık ücretsiz YouTube Red aboneliği sunan YouTube Music, aboneliğiniz bittiği taktirde de kullanılabilir olacak. Ancak bazı özellikleri dışında (Arka planda oynatma). Şuan test aşamasında olan YouTube Music uygulaması ülkemiz için sunulmuş durumda değil. Uygulamayı indirmek için Google Play Store’a girdiğinizde bunu görebiliyorsunuz. Bu konudakiişlemleri uygulayarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ancak uygulamayı indirip kursanız bile çalışmayacaktır.

Peki bu hiç kullanamayacığımız anlamına geliyor. Tüm uygulamalarda olduğu gibi bunun da bir çözümü var.

Eğer uygulamayı Google Play Store üzerinden indiremezseniz bu bağlantıdan apk olarak indirebilirsiniz.

[h=1]YouTube Music ülkemizde nasıl kullanılır?[/h]YouTube Music uygulaması geçtiğimiz gün yayımlandı. Ülkemiz için şuan kullanılabilir durumda olmayan bu uygulamayı nasıl sorunsuzca kullanabileceğinizi anlatıyoruz.
download-1-1200x688-600x344.jpg

İlk olarak YouTube Music uygulamasını indirelim.

İndirQR-Code
YouTube Music
Developer: Google Inc.
Price: Free

Uygulamayı Google Play Store üzerinden indiremiyorsanız bu bağlantıdan apk olarak indirip yüklebilirsiniz.
Uygulamayı yükledikten sonra hiç açmayın. Eğer uygulamayı açarsanız konumuzu Turkiye olarak kaydedeceği için çalışmayacaktır. Yine de uygulamayı çalıştırdıysanız Ayarlar> Uygulamalar adımlarını izleyerek YouTube Music uygulamasını bulup verilerini silin.
you-muzik-338x600.jpg

Konunun başında uygulamanın ülkemiz için yayımlanmadığını söyledik. Genelde bu tür uygulamalar ilk olarak Amerika için yayımlanır ve test edilir. Son olarak eğer özel bir sebep yoksa dünya genelinde yayımlanır. O halde uygulamaya yayımlandığı ülkedeymiş gibi giriş yaparsak nasıl olur? Evet tahmin ettiğiniz gibi bu işi VPN uygulamaları ile yapmamız mümkün. İstediğiniz VPN uygulamasını kullanabilirsiniz yalnız bölge seçme özelliğinin olmasına dikkat edin. Bir öneri isterseniz; Psiphon uygulamasını kullanabilirsiniz.

İndirQR-Code
Psiphon
Developer: Psiphon Inc.
Price: Free

Uygulamayı açtığınızda otomatik olarak bağlanacaktır. Bağlandığınız bölgeyi Amerika Birleşik Devletleri olarak değiştirin.
psphn1-338x600.jpg

Artık YouTube Music uygulamasını gönlünüzce kullanabilirsiniz. Uygulamanın çalışması için en azından ülkemiz için yayımlanana kadar VPN uygulaması ile kullanmanız gerekiyor. Ancak tek seferlik giriş işleminden sonra uygulamanın verilerini tekrar silmenize gerek yok.
Screenshot_2015-11-13-12-26-26-338x600.png

yusuf616

Öğrenci
8 Kasım 2015
98
2
8
arkadaşlar siz not kullanıcılarına soruyorum samsung gerçektende çabuk eskiyen ürünlermi üretiyo.? kullanmaya başladıktan 1 yıl sonra kötü olmaya başlayan bir markamı . ekran falan ilk alındığı gibi olmuyomuş falan doğrumu? yada bu note lar için böle değilmidir?

levsa

Doçent
21 Ekim 2015
663
317
63
arkadaşlar siz not kullanıcılarına soruyorum samsung gerçektende çabuk eskiyen ürünlermi üretiyo.? kullanmaya başladıktan 1 yıl sonra kötü olmaya başlayan bir markamı . ekran falan ilk alındığı gibi olmuyomuş falan doğrumu? yada bu note lar için böle değilmidir?
Arkadaşım şimdi ne anlatsam boş bence .cabuk eskimesi cok fazla model cikarmasi manasinda ise evet eskiyor.orta segment telefon larda surekli yeni model gelmesi aldiginin cabuk geri plana dusmesi dogru.ama note gibi s6 gibi bi ust segmwnt telwfon sinifi icin bu gecrki degil.hee eger sen sistemsel donanimsal eskime bozulma demek iatiyorsan sahsenbende s3 s4 note 4 var.s3 dahi eskimedi ekranı bozulması Vs kaç senelik telefon hiçbir sıkıntısı yok hala .bu tabi senin kullanımına göre değişir. Kimi telefonu özenli kullanır kimi sağa sola atar yere çok düşürür. Bu senin telefonla ne yaptığına bağlı açıkçası. Hele hele sen note 4 diyorsun.daha iki gün önce çıkan iphone6s + in kamerası hala note à yetişemiyorsa piyasada hala birçok üst telefon özellik olarak note un gerisinde ise. 2014 çıkışlı bir telefon 4.4.4 5.01 şu An 5.1.1 ve şubatta marsmalow güncellemesi alacak ise.senin kibarca sorduğun telefon çöp olurmu soruna en güzel cvp olur sanirim..özellikle note 4 ü incelemeni tavsiye ederim dostum.

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Note 4 ü keyifle 14 aydır kullanmaktayım alacak arkadaşlara tavsiye ederim alın farkı görün.Tabi diğer note serilerinde çok güzel.

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Kardeşim ben alma derim çünkü note 4 de (benim gibi aşık olan az deyil) :) benim gibi burda baya bi kisi note 4 u kullanmaya basladiktab sonra vaz gecemiyor ve ben note 4 umu note 5 le takaslamam diyenlerin sayisida baya çok:)

baycebir

Asistan
1 Ağustos 2015
498
347
63
Arkadaşlar note 5 kullananlar 32 gb lık hafızanın sadece 25 gb lık kısmını kullana dursunlar biz note 4 e 128 gb micro sd kartı takıp yaklaşık 150 gb lık hafızaya ulaşıyoruz. Neden note 5 e o kadar yüklü para ödeyelim. Note 5 in artısı çok yok yani.
İyi akşamlar.

Çıkrıkcı

Müdavim
Müdavim
12 Temmuz 2015
1,002
509
293
34
Arkadaşlar yeni gelen güncelleme de gözünüzden kaçmış olabileceğini düşündüğüm bir özelliği yazmak istedim. Daha önce S6 da kullandığım pil optimizasyon özelliği note 4 cihazlarımıza gelmiştir. Bu özelliği Smar Manager a girip "pil" bölümüne girdikten sonra "ayrıntı" yazan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Daha önce bu özelliği görmediğimi hatırlıyorum cihaz da. Bu yüzden yeni güncelleme ile geldiğini düşündüm. Yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen.

yusuf616

Öğrenci
8 Kasım 2015
98
2
8
Arkadaşım şimdi ne anlatsam boş bence .cabuk eskimesi cok fazla model cikarmasi manasinda ise evet eskiyor.orta segment telefon larda surekli yeni model gelmesi aldiginin cabuk geri plana dusmesi dogru.ama note gibi s6 gibi bi ust segmwnt telwfon sinifi icin bu gecrki degil.hee eger sen sistemsel donanimsal eskime bozulma demek iatiyorsan sahsenbende s3 s4 note 4 var.s3 dahi eskimedi ekranı bozulması Vs kaç senelik telefon hiçbir sıkıntısı yok hala .bu tabi senin kullanımına göre değişir. Kimi telefonu özenli kullanır kimi sağa sola atar yere çok düşürür. Bu senin telefonla ne yaptığına bağlı açıkçası. Hele hele sen note 4 diyorsun.daha iki gün önce çıkan iphone6s + in kamerası hala note à yetişemiyorsa piyasada hala birçok üst telefon özellik olarak note un gerisinde ise. 2014 çıkışlı bir telefon 4.4.4 5.01 şu An 5.1.1 ve şubatta marsmalow güncellemesi alacak ise.senin kibarca sorduğun telefon çöp olurmu soruna en güzel cvp olur sanirim..özellikle note 4 ü incelemeni tavsiye ederim dostum.
hmm anladım ben telefon malzeme kalitesini sormuştum ama onunda cevabını vermissin zaten. ben note 4 alıcam daha yeni. ote 5 baya pahalı napolım, note ailesine note 4 le giriş yapıcam gibi gözüküyo bu son tahlille :)

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Bazı arkadaşlar şubatta s7 çıkacak diye onu beklemek istiyorlar ama bence asla bir note serisinin yerini tutamaz.