Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Açık kutu mal almayın arkadaşlar burası Türkiye her türlü hile hurda var adam pilini değiştir eski pil koyar adaptörü değiştirir çakma koyar anlaması çok zor bilmeyen için hata ımei bile çalar kapalı kutudan şaşmayın derim sonra çok uğraşırsınız söyleyim.

K

Karlux0606

SDN Okuru
1 haftalık note 4 kullanıyorum telefonu yaklaşık 10-15 dakika kullandıktan sonra telefonda ciddi yavaşlamalar oluyor format attım 5-10 tane uygulama yüklü arkada çalışan uygulamada yok fazla, ısınma yok sadece takılma oluyor cihazım ile alakalı bir sorun mu ?

baycebir

Asistan
1 Ağustos 2015
498
347
63
c336546b763840456aead18104ed78e1.jpg

halostyle

Öğrenci
28 Kasım 2014
50
0
6
Merhaba,
yeni fark ettiğim bir durumu yazmak istedim. belki paylaşıldı, belki biliniyor ama bilmeyenler için mesaj uygulamasında ayarlarda "Gelişmiş Mesajlaşma" diye bir şey var.
onu aktif edenler kendi aralarında mesajlaşırken internet üzerinen mesajlaşıyor anladığım kadarıyla. (iphone daki imessage gibi)*
ben aktif ettim ve aktif eden bir iki arkadaşla test yaptık mesaj gönderme butonunun rengi bile degişiyor. normalde turuncu iken yeşil oluyor. yani sms göndermek istediğini kişi samsung platformunda bunu aktif ettiyse yeşil oluyor ve mesaj internetten gidiyor.
ayrıca buyük boyutlu dosya paylaşımı gibi özellikleri de var. şimdi whatsapp varken ne gerek var denilebilir ama böyle bir özelliğini bilmek bile birşeydir.

Dostum ben bunu bilmiyordum süpersin paylaştığın için sağol ;)

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Kardeşim valla ne zamandan beri su kafama takiliyor tapatalk kullanarak giris yapanlarda t netten giris yapanlarda bos ve sizin gibi bikac kisidede v yaziyor ama bu v cok az kisde yaziyor acaba siz nerden giris yapiyorsunuz

celalettinaktas

Doçent
22 Şubat 2014
650
34
28
Arkadaşlar zaten bürün güncellemeler kprede önce geliyor. Yoksa 920g de c de aynı cihaz. Yani özel bir rom yazılmasına gerek yok

baycebir

Asistan
1 Ağustos 2015
498
347
63
Tapatalk Pro kullananlarda V
Normal Tapatalk kullananlarda T
Normal netten girenlerde birşey yazmıyor sanırım.

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Duva edelim yeni tel aldırmak için zorlayan bir sürüm olmasın öyle olursa eski sürüme geçer yola devam ederim.