Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

levsa

Doçent
21 Ekim 2015
663
317
63
Duva edelim yeni tel aldırmak için zorlayan bir sürüm olmasın öyle olursa eski sürüme geçer yola devam ederim.
Aynen üstad. .valla herkezin fikrine saygı duyarım ama ben note 4 ü NOT 5 e değişmem. .zorlarlarsa ya eski sürüme dönerim yada root atarım devam ederim.

MURATC

Öğrenci
16 Kasım 2015
1
0
1
arkadaslar iyi geceler oncelikle forumda yeniyim telefonumda kitkat kurulu lolipop yuklemedim henuz yuklesem pisman olurmuyum kitkat surumune geri donemem hic anlamiyorum o islemlerden kitkatta pek sikayetim yok ama son bir kac gundur ram surekli 2 gb ustunde calisan herhangi bir uygulamada yok ne yapsam bilemedim yardimci olurmusunuz arti ve eksi yonleriyle

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Kardeşim lolipop az daha akicidir ama pil imru cok dustugu icin lolipopu cok onermeyebilirim hele 5.1.1 sürümündeki pil tükwetimini görünce azımız acık kaldı Bunun yaninda bence ram kullanimi 2.65 in üzerinecikmadikca cok kötü bir şey arz etmiyor.Zaten sistemde 600 mb ta yakin kullanilmamis ama gerektiginde kullanilmak icin bekletilen ram var.Sen memnunsan devam et derim;)

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Hakikaten note 4 mü çok seviyorum kolay kolay sabit pilli bir cihazla değiştirmem alacaklarda hala tavsiye ederim su gibi bir cihaz son güncelleme ile de pil problemide kalktı tadından yenmez.

baycebir

Asistan
1 Ağustos 2015
498
347
63
Arkadaşlar note 4 N910CQ modeline az önce güncelleme geldi.
Bilginize.
9edfa0242fcde9452280e88929921cc6.jpg

34c16b4cf0c95b334183862a4cdb7f29.jpg

levsa

Doçent
21 Ekim 2015
663
317
63
Pil ve hafıza düzeltme ile çeşitli yenilikler diyordu. Umarım doğrudur hayırlısı olsun.birde bu güncelleme ile farkettigimiz yenilikleri paylaşırlar faydalı olur diye dusunuyorum

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
Downgrade olmuyor gençler haberiniz olsun yani eski 5.1.1 kuramazsınız çünkü bootloader da değişiyor

wufuk

Öğrenci
29 Ocak 2014
10
1
1
arkadaşlar merhaba cihazım rootlu fakat telefon hafızasını yani internal storageyi seçip wipe yaparsam sorun yaşar mıyım yani root silinir mi veya twrp kullanılmaz hale gelir mi

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Öncelikle herkese günaydın...
Benim sizlerden bi istegim olcak acaba note4 icin hem stabil hemde not5 ui gibi görselliklere sahip (illa note 5 ui olmasına gererk yok) rom önerebilirmisiniz

cemal344

Asistan
7 Ekim 2015
409
17
18
Neyse en sonunda banada yeni 80mb lik bir güncelleme geldi test edip olan biten hakkında daha sonra yazacağım.

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Arkadaşlar sizden bi ricam olcak biz samsung galaxsy note 4 kullanicilari olarak bu telden gayet memnunuz genel olarak ama formda cıkan bu samsungun adini kirleten yazilar acikcasi beni cok uzuyor sizden istegim biz bu fomda note4 u temsil ediyoruz ve note 4 hakkinda abarti deyil sadecenobjektif gercekleri baskalarinada aktarmamiz bunu en iyi yapanlar elmacılar ve velki androide garezlerinden ypiyirlar ama hic biseyde bilmiyorar arkadaslar yoruma acigim yanlis dusunuyorsam soyleyin ama doru dusunuyorsam lutfen bana azcik destek cıkım ilginiz icin simdiden tesekkur ederim arkadaşlar

levsa

Doçent
21 Ekim 2015
663
317
63
Arkadaşlar sizden bi ricam olcak biz samsung galaxsy note 4 kullanicilari olarak bu telden gayet memnunuz genel olarak ama formda cıkan bu samsungun adini kirleten yazilar acikcasi beni cok uzuyor sizden istegim biz bu fomda note4 u temsil ediyoruz ve note 4 hakkinda abarti deyil sadecenobjektif gercekleri baskalarinada aktarmamiz bunu en iyi yapanlar elmacılar ve velki androide garezlerinden ypiyirlar ama hic biseyde bilmiyorar arkadaslar yoruma acigim yanlis dusunuyorsam soyleyin ama doru dusunuyorsam lutfen bana azcik destek cıkım ilginiz icin simdiden tesekkur ederim arkadaşlar
Üstadım beğenmeyen yada eleştiren tabiki olabilir ana ısrarla bilirbilmez eleştiri yapanlar yok değil. inan onların birçoğu ya bazı markaların fanatikligini yapıyorlar yada birkısımi baksan daha eline NOTE 4 hiç alıp kullanmamistir bile.genelde iphone ile kıyaslarlar.ama inan estetik (ki oda kişisel bir tercihdir) dışında birtek stabilite olarak NOTE dan daha iyidir.telefonun kendi özellikleri kamera ve görüntü kalitesi uzak ara NOTE ü önde tutar.hatta bizim begnmedigimiz şarj süresine bile onlar razıdir. Özellik olayina girmeye bile gerek yok .çok basit bişi ama ben eve gidince telde tv ye film aktarıp seyrederken onlar bu basit şeyi bile yapmakta sıkıntı duyarlar.acikcasi NOTE kullanan biri için iphone az ile yetinmektir bence..daha çok yazardım ama yanlış anlaşılmak için susuyorum.sen beni anlamjssindir Üstadım :)

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Anladim ... yorumun yada destegin icin tesekkur ederim ... yerinede sen bana üstad demisin ama ben sana uygun bisey bulamadim oraya sen ne getirmek istiyosan onu getir;)

Selcuk0002

Öğrenci
17 Kasım 2015
3
0
0
Mrb arkadaşlar ben cihazı yurtdışından getirdim maliyedn kaydını yaptım ancak güncelleme gelmiyor bana. hala 4.4.4 kullanıyorum bi çözüm önerisi olan warsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler