Samsung Galaxy M31 Şarjı Çok Çabuk Bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

Semih1874

Öğrenci
Geçen hafta nihayet kararımı verdim ve 6000 mAh'lık Galaxy M31'i satın aldım. Ama beklediğim performansı asla alamıyorum. Günde ortalama 5 saat ekran süresiyle maximum 1 buçuk gün dayanıyor. A70 olan arkadaşım var ve A70'in bataryası 4500 mAh'lık bir batarya ama o 10 saate yakın ekran süresiyle 2 2 buçuk günde bir şarja takıyor. Bugün servisi aradım ve bana telefonunuz yeni kullandıkça bataryanın performansı artacaktır dedi. Konu hakkındaki düşüncelerinizi ve özellikle M31 kullanıcılarının deneyimlerini bekliyorum. Teşekkürler.

Mali654987

Doçent
bende M31 kullanıyorum bataryası ilk gün ile şimdi arasında çok fark var ve gerçekten gelişiyor 5 saat ekran süresi çok az eğer sorun devam ederse garantiye gönderebilirsin

Yasiin

Dekan
Telefonunuzda problem olabilir 5020 mahlık bataryası olan bir telefonda 13-14 saat hatta 15 saat bile ekran süresi alabiliyorum, keşke o parayı o telefona vermeseydiniz,bir foruma danışsaydınız.

Umut Çelik

I won’t change
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
keep writing
Geçen hafta nihayet kararımı verdim ve 6000 mAh'lık Galaxy M31'i satın aldım. Ama beklediğim performansı asla alamıyorum. Günde ortalama 5 saat ekran süresiyle maximum 1 buçuk gün dayanıyor. A70 olan arkadaşım var ve A70'in bataryası 4500 mAh'lık bir batarya ama o 10 saate yakın ekran süresiyle 2 2 buçuk günde bir şarja takıyor. Bugün servisi aradım ve bana telefonunuz yeni kullandıkça bataryanın performansı artacaktır dedi. Konu hakkındaki düşüncelerinizi ve özellikle M31 kullanıcılarının deneyimlerini bekliyorum. Teşekkürler.
Aynı konu T........ Sosyal'de de var. Cevabımı buraya yazayım. Bence 2900TL ona vermek yerine RN9 Pro alman daha iyi olurmuş. Ama almışsın zaten. Teknik servis doğru söylemiş batarya zamanla oturur.

grbzz

Dekan
Emektar
Pil kapasitesi büyük olması demek çok iyi bir pil performansı sağlayacak demek değil. Buradaki önemli kıstas işlemci. A70 SD işlemciye sahip olduğu için pili daha iyi kullanıyor.

Aslında aldığınız ekran açıklığı çok da kötü değil, süre günlük kullanım mı yoksa işin içinde oyun var mı PUBG tarzı?

SDN Son Haberler