Samsung Galaxy ace s5830i Ekran açılmıyor!

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Merhaba arkadaşlar, dün akşam telefonla müzik dinliyordum o sırada telefon ekranı yanıp yanıp sönmeye başladı bende telefonu kökten kapadım düzelir diye ama birdaha açılmadı Telefon açılıyor geri tuşu filan ışığı yanıyor ama ekran çalışmıyor tamamen kapalı. Donanımsal bir sorun bu tabii ama şu sorularım olcak telefonun ekran kartı yanmış olabilir mi ? tamire götürdüğümde anakartı filan yanmış deyip bizi kandırmasınlar sonra :D Bide Garantisi devam ediyor ama telefon root lu ancak telefon ekran açılmıyor sonuçta arada kaldım biraz :d Yorumlarınızı yardımlarınızı bekliyorum :)

fatihkurnaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Download moduna giriyorsa yeni yazılım ile düzeltilebilir

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Download moduna giriyorsa yeni yazılım ile düzeltilebilir

Alakası yok kardeşim ekranda problem var romda sorun olduğunu düşünmüyorum zaten orjinal rom yüklü.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yokmu Bi bildiği olan :)

fatihkurnaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Triangle away ile custom binary sıfırlanıyor ama bunun için ekranın açık olması gerekiyor. Bence Odin ile yazılım yüklemeyi deneyin. Yine açılmazsa ekranda sorun vardır. Belki sadece temassızlik olmuştur.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Triangle away ile custom binary sıfırlanıyor ama bunun için ekranın açık olması gerekiyor. Bence Odin ile yazılım yüklemeyi deneyin. Yine açılmazsa ekranda sorun vardır. Belki sadece temassızlik olmuştur.

Hocam ekran kapalı olduğu için download moda geçip geçmediğinden emin olamıyorum ama deneyeceğim odinden fark ederim geçip geçemediğimi :) Olmazsa ekran kartı filan yanmışsa çok tutarmı ücreti bazı telefoncular kandırıyor en son imei silinmişti rom atınca adam 50TL istedi ben odinle düzelttim 2 dakikada :D