Samsung fan boyları

Bu konuyu okuyanlar

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Sırf diğerleri çin malı diye samsung alan teknoloji uzmanları arttıkça satış oranları da artar.
bu kalitesiz oluğunu kanıtlayacak bir tez değil ve insanların samsung çin malı değil diye öneren teknoloji uzmanı göstermezseniz ne yazık ki yalancï durumuna düşceksiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim oppo ve realme'ye sempatim var, nedenlerini de açıklıyorum en azından. Siz satış rakamı diyorsunuz.. garip.
O zaman empati kur bizmde samsunga sempatimiz var...

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
bu kalitesiz oluğunu kanıtlayacak bir tez değil ve insanların samsung çin malı değil diye öneren teknoloji uzmanı göstermezseniz ne yazık ki yalancï durumuna düşceksiniz

O zaman empati kur bizmde samsunga sempatimiz var...
"Teknoloji uzmanı" söz grubunu ciddiye almanızla ironi yapmadığınızı anladım. Evet, siz gerçekten bir fansınız.

Reaksiyon puanı
6,381
Samsung'un orta segmentte kalitesiz olduğunu gösteren şeyler:
- Kamera
- Leş orta segment exynos işlemciler
- 2 yıl ömür
- Berbat optimizasyon

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Agaaaa ikinizde ba oynuyorsunuz ayıboluyor ama
Bide alpotter o youmumu ciddie almanızda ayrı bi olay

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Neyse siz kötüleeye devam edin adamlar apple'a bile 1milyar dolar ödettirsin

En kısa örnek a20s 1800tl iken (sd450)
Ben 1600 e meizu x8 aldım (sd710)
Konu çözüldü
Ne yazık ki bu örnek kötü kalitesiz çöp olduğunu kanıtlamaz sadece pahalı olduğunu kanıtlar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Ne yazık ki bu örnek kötü kalitesiz çöp olduğunu kanıtlamaz sadece pahalı olduğunu kanıtlar
Aslında samsung unda öptüğünü açıklar

Meizu X8 (64 GB) - Samsung Galaxy A20s Karşılaştırması - Epey burdan farklarına bakabilirsin

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
3100 mah bana yetmez bide meizu ekranı küçük ekran gövde oranıda dengesiz buldum yani tasarımını beğenmedim baktığımda bana zevk vermeyeckse bi işe yaramaz bu ikisi arasında kalsam gine samsng veya farklı cihazlara yönelrdim
Bence siz önce bir Samsung yazmayı öğrenin. "samsng, samsug" değil Samsung.
Ayrıca aga maga birader ne bunlar burası erkek wp grubu mu ?
Samsung'un orta segment cihazları rakiplerinin gerisindedir, bu çok bilinen bir şey. Burada sadece A71 ayırılabilir ama o da bir fp cihazı değil. Burada estetik zevkten bahsediyorsunuz ama o son derece ucuz plastik doku bile almamaya (aynı fiyatta daha iyi rakipler varı yanlış anlaşılmasın) yeter. Donanım geliştirilip, malzeme kalitesi cam-alüminyum olana kadar önerilmeyi haketmiyor. Fiyatlar da cabası.
Satış konusuna gelirsek de bence son haberleri bir okuyun derim hem amiral gemisi hem de orta segmentte düşüş yaşıyor Samsung. Keza Nisan ve Mayıs ayında bir ilk de gerçekleşti.
Politika değiştirmezlerse işleri zor.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Herkes istediği markayı savunabilir neden bu kadar abartıyorsunuz?

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Bence siz önce bir Samsung yazmayı öğrenin. "samsng, samsug" değil Samsung.
Ayrıca aga maga birader ne bunlar burası erkek wp grubu mu ?
Samsung'un orta segment cihazları rakiplerinin gerisindedir, bu çok bilinen bir şey. Burada sadece A71 ayırılabilir ama o da bir fp cihazı değil. Burada estetik zevkten bahsediyorsunuz ama o son derece ucuz plastik doku bile almamaya (aynı fiyatta daha iyi rakipler varı yanlış anlaşılmasın) yeter. Donanım geliştirilip, malzeme kalitesi cam-alüminyum olana kadar önerilmeyi haketmiyor. Fiyatlar da cabası.
Satış konusuna gelirsek de bence son haberleri bir okuyun derim hem amiral gemisi hem de orta segmentte düşüş yaşıyor Samsung. Keza Nisan ve Mayıs ayında bir ilk de gerçekleşti.
Politika değiştirmezlerse işleri zor.
Samsung yazamamın sebebi tabletten yazmam ve tabletin tarihi eser olması neredeyse ama bunada şükür Samsung sadece telefon firması olarak görmenizde ilginç ayrıetten plastiğin cam'dan daha az kırılgan olduğunu (telefonlar için) anlatmaya gerek yok herhalde ve siz yukarda cam'a geçmediği sürece yazmışsınız buda cabanız ayrıetten a10s kullanma şansım oldu bu kadar düşük cihazda bile plastiğin bu kadar güzel olması beni cezbetti terleyincede elden kaymamasıda ayrıca hoş bir detay ben samsung'un f\p olduğunu söylemedim ayrıeten 1.5 sar değerini bulup geçen xaomi one plus gibi cihazlara yönelmeye devam edin sağlıgınıza saygınız yoksa şayet samsung'dan 3 kat fazla bu değerler
Bide ben uzaydan gelmişim birşeyden haberim yokmuşum gibi 2 , 3 aydır satışlar düşüşte diyorsunuz aaa acaba neden düşüşte ??? mmh ben bilemedim ya siz? Neys daha yazılacak çooook şe varda yazmaya değmez...

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Ah ah ne bu fanboylardan çektiğimiz. Bilenede sen birşey bilmiyorsun diyorlar.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Sıkıntıymış sizin çevre baya sinir oluyosunuzdur :D
Hele samsung iphone bi konuşmaya başlasa durdur durdurabilirsen.
Hocam İphone sevdalısı olan. 6S A50'den daha iyi diyor. Olan oluyor. Nvidia'cı arkadaşımız "Kanka bana Gtx 1050Ti'li sistem önersene." Diyor. Amd önerince "Onu almam." Diyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Biri Samsung diğeri İphone diğeri Nvidia fanboyu.
Amd nin FX buldozer çekirdeklerinin fanboyu var mı???

Geleceğe yönelik dedikleri 6 çekirdekli işlemcileri gtx950 kartlara bile darboğaz yapıyor şimdi.
Adamlar millete çatır çutur aldırdılar 10 yıldan fazla kullanırsınız diye :D hehehehe

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Amd nin FX buldozer çekirdeklerinin fanboyu var mı???

Geleceğe yönelik dedikleri 6 çekirdekli işlemcileri gtx950 kartlara bile darboğaz yapıyor şimdi.
Adamlar millete çatır çutur aldırdılar 10 yıldan fazla kullanırsınız diye :D hehehehe
Eskiden çok heves ediyordum Fx işlemcilere.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Samsung yazamamın sebebi tabletten yazmam ve tabletin tarihi eser olması neredeyse ama bunada şükür Samsung sadece telefon firması olarak görmenizde ilginç ayrıetten plastiğin cam'dan daha az kırılgan olduğunu (telefonlar için) anlatmaya gerek yok herhalde ve siz yukarda cam'a geçmediği sürece yazmışsınız buda cabanız ayrıetten a10s kullanma şansım oldu bu kadar düşük cihazda bile plastiğin bu kadar güzel olması beni cezbetti terleyincede elden kaymamasıda ayrıca hoş bir detay ben samsung'un f\p olduğunu söylemedim ayrıeten 1.5 sar değerini bulup geçen xaomi one plus gibi cihazlara yönelmeye devam edin sağlıgınıza saygınız yoksa şayet samsung'dan 3 kat fazla bu değerler
Bide ben uzaydan gelmişim birşeyden haberim yokmuşum gibi 2 , 3 aydır satışlar düşüşte diyorsunuz aaa acaba neden düşüşte ??? mmh ben bilemedim ya siz? Neys daha yazılacak çooook şe varda yazmaya değmez...
Gerçekten plastiğin camdan iyi olduğunu iddia eden biriyle tartışmak istemem, iyi forumlar :)

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Gerçekten plastiğin camdan iyi olduğunu iddia eden biriyle tartışmak istemem, iyi forumlar :)
Bi araştırma yapsan iyi edersin

Hadi benden bir bilgi bu veriler camın ısıyı daha iyi ilettiği ve elde ter oluşmasıne neden oluyormuş
  • Alüminyum: 220 W / m * K
  • Magnezyum: 156 W / m * K
  • Cam: 8 W / m * K
  • Polikarbonat: 22 W / m * K

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Apple düşmanları var bir de ben en çok onlara sinir oluyorum bence apple stabilizasyon konusunda en iyi markalardan.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Abi Samsung fanboylarının sırrını çözdüm galiba. ?

SaV92s.jpg