Samsung fan boyları

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
Ağır fan boylar

Ben: Ya bütçe sınırım yok da çok uzun kullanmak istiyorum ne önerirsiniz?
Samsung fanı: S20 ultra günümüzün en iyi telefonu. Onu al 9 sene kullanırsın
Ben: Pek performans konusunda memnun eder mi?
Samsung fanı: Bir kere exynos işlemciler çok iyi, herkes kötü diyor ama exynos işlemciler çok iyi

Ben: M31 mi yoksa A71 mi?
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: İkisi de alınmaz. Ömürleri kısa ve hiç memnun etmez. Amiral gemisi hariç Samsung önermiyoruz
Samsung fanı: Kesinlikle A71. Diğerleri çok kötü diyor da anca bilmeden konuşuyorlar. Samsung A71 çok iyi bir kere. Ekranı, kamerası, bataryası vb. En iyisi o.

Ben: A51 mi A71 mi?
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: Hiç biri ikisi de çöp. Mi note 10 lite veya realme 6 pro öneririm.
Samsung fanı: NE?!?!?!?! A71 çok iyi bir cihaz. Kamerası hepsini döver. A71 realme 6 pro'yu da mi note 10 lite'ı da döver. A71 en iyisi orta segmentte.
Ben: Herkes kötü olduğu söylüyor ama
Samsung fanı: MAL

Ben: S20 ultra alınır mı? (Android kullanmak istiyorum, daha önce çoğu zaman IOS kullandım ve hala alışamadım)
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: Alınır ama istekleriniz de bağlı
Ben: Performans ve ekran benim için önemli
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: O zaman oneplus 8 pro, find x2 gibi cihazlara bakın
Samsung fanı: Günümüzün en iyi telefon S20 ultra. Android için zirve o. Performansı mükemmel, ekranı inanılmaz.
Ben: Ama baktım ve ekran ve performans da da oneplus 8 pro ve find x2 daha iyiymiş
Apple fanı (Araya girer): MAL, 11 pro max alsana gitmişin çöp, 2 sene dayanmayan android alıp rezil alıyorsun! 11 pro max her konuda hepsinden daha iyi!!
Samsung fanı: S20 ultra en iyisi diğerleri boş konuşuyor!

Abartısız fan boylar:

Ben: A71 alınır mı?
Samsung fanı: Alınır gayet iyi bir cihaz
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: Önermiyoruz, mi note 10 lite ve realme 6 pro öneriyoruz.
Samsung fanı: Hayır, A71 de çok iyi bence
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: A71 çok da iyi değil. Hissiyat yok, kamera leş, performans yeterli ama daha iyileri var, ekran normal.
Samsung fanı: Dedikleriniz saçma A71 çok iyi!

Narin, çok da karışmayan ama her yerde Samsung öneren fan boylar:

Öyle bir tür yok.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ağır fan boylar

Ben: Ya bütçe sınırım yok da çok uzun kullanmak istiyorum ne önerirsiniz?
Samsung fanı: S20 ultra günümüzün en iyi telefonu. Onu al 9 sene kullanırsın
Ben: Pek performans konusunda memnun eder mi?
Samsung fanı: Bir kere exynos işlemciler çok iyi, herkes kötü diyor ama exynos işlemciler çok iyi

Ben: M31 mi yoksa A71 mi?
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: İkisi de alınmaz. Ömürleri kısa ve hiç memnun etmez. Amiral gemisi hariç Samsung önermiyoruz
Samsung fanı: Kesinlikle A71. Diğerleri çok kötü diyor da anca bilmeden konuşuyorlar. Samsung A71 çok iyi bir kere. Ekranı, kamerası, bataryası vb. En iyisi o.

Ben: A51 mi A71 mi?
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: Hiç biri ikisi de çöp. Mi note 10 lite veya realme 6 pro öneririm.
Samsung fanı: NE?!?!?!?! A71 çok iyi bir cihaz. Kamerası hepsini döver. A71 realme 6 pro'yu da mi note 10 lite'ı da döver. A71 en iyisi orta segmentte.
Ben: Herkes kötü olduğu söylüyor ama
Samsung fanı: MAL

Ben: S20 ultra alınır mı? (Android kullanmak istiyorum, daha önce çoğu zaman IOS kullandım ve hala alışamadım)
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: Alınır ama istekleriniz de bağlı
Ben: Performans ve ekran benim için önemli
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: O zaman oneplus 8 pro, find x2 gibi cihazlara bakın
Samsung fanı: Günümüzün en iyi telefon S20 ultra. Android için zirve o. Performansı mükemmel, ekranı inanılmaz.
Ben: Ama baktım ve ekran ve performans da da oneplus 8 pro ve find x2 daha iyiymiş
Apple fanı (Araya girer): MAL, 11 pro max alsana gitmişin çöp, 2 sene dayanmayan android alıp rezil alıyorsun! 11 pro max her konuda hepsinden daha iyi!!
Samsung fanı: S20 ultra en iyisi diğerleri boş konuşuyor!

Abartısız fan boylar:

Ben: A71 alınır mı?
Samsung fanı: Alınır gayet iyi bir cihaz
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: Önermiyoruz, mi note 10 lite ve realme 6 pro öneriyoruz.
Samsung fanı: Hayır, A71 de çok iyi bence
Normal ve bilgisiyle konuşan insanlar: A71 çok da iyi değil. Hissiyat yok, kamera leş, performans yeterli ama daha iyileri var, ekran normal.
Samsung fanı: Dedikleriniz saçma A71 çok iyi!

Narin, çok da karışmayan ama her yerde Samsung öneren fan boylar:

Öyle bir tür yok.
Şunu ekleyeyim ;
Ben: Ya A71'in birkaç güzel özelliği var da o fiyatlara plastik malzeme olmamış

Samsung fanı: ne diyon len sen 8 cigabayt ram var amoled ekran var len o telefonda hem söyle bakim kılıfsız mı kullanıyorsun sen telefonu ne yapacaksın plastikmiş cammış !

Reaksiyon puanı
6,381
Şunu ekleyeyim ;
Ben: Ya A71'in birkaç güzel özelliği var da o fiyatlara plastik malzeme olmamış

Samsung fanı: ne diyon len sen 8 cigabayt ram var amoled ekran var len o telefonda hem söyle bakim kılıfsız mı kullanıyorsun sen telefonu ne yapacaksın plastikmiş cammış !
??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır. Bunu her marka için yapacağım. Sadece belli markalara yapmak hoş olmaz. Ama fan boyluk yapıp insanları sinir edenler ile de dalga geçmek hoşuma gitmiyor deği.......????

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bunu yazanda Mi fan boyu galiba :)

Reaksiyon puanı
6,381
Kişiye göre değişir , rahatsızlık mı duydun :)
Fan boylardan herkes rahatsızlık duyar. Ama ben mi fanı değilim. Açıkçası oneplus fanıyım ve genelde uygun bütçede hep oneplus öneririm. Belki başkalarının dediğine de atlamış olabilirim. Ama büyük ihtimalle atlamışımdır. Yani mi fanı değilim ama oneplus fanıyım. Markayı çok severim ve android tarafta hep önerdiğim marka oneplus. Yani çoğunluk olarak.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Fan boylardan herkes rahatsızlık duyar. Ama ben mi fanı değilim. Açıkçası oneplus fanıyım ve genelde uygun bütçede hep oneplus öneririm. Belki başkalarının dediğine de atlamış olabilirim. Ama büyük ihtimalle atlamışımdır. Yani mi fanı değilim ama oneplus fanıyım. Markayı çok severim ve android tarafta hep önerdiğim marka oneplus. Yani çoğunluk olarak.
Tabi ki insan mutlaka bir tarafı daha çok tutar :)

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Oneplus oppo ve realme'den sonra en sevdiğim marka ama Tr'deki fiyatlara bakınca düşman olasım geliyor :D

Reaksiyon puanı
6,381
Tabi ki insan mutlaka bir tarafı daha çok tutar :)
Tabii ki. Mesela insanların dediklerinie atlamayıp yanlış yönlendirmedikçe aslında istediğiniz gibi Apple destekleyebilirsiniz, veya her hangi bir insan bunu yapabilir. Ama işte insan istese bile sevdiği markaya bir şey denilince susamıyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oneplus oppo ve realme'den sonra en sevdiğim marka ama Tr'deki fiyatlara bakınca düşman olasım geliyor :D
Açıkçası oneplus 8 pro sahibinden'de 8500 ve bence o fiyatı hak ediyor fazlaca. Ama yine de haklısın. Hani garantili diye 7t pro 9000 olmuştu.

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Taktiğim işe yarıyomuş demekki bunu bana ispatlamamda yardımcı oduğunuz için ben teşekkür ederim

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Hangilerinden daha iyi pardon? M31 ve A71 fiyatında ve segmentinde hangi cihazdan daha iyi ?
Ayrıca hani ömürleri uzun ve iyi?
Ben fiyat performans demedim o fiyatlara daha iyis alınır belkide ama neyse size mi bişeyler anlatacağım samsug bu denli satış oranlarıyla cevabı vermiş zaten

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Taktiğim işe yarıyomuş demekki bunu bana ispatlamamda yardımcı oduğunuz için ben teşekkür ederim
Turan taktiğinden sonra gördüğüm en akıl dolu taktikti. Bana bu olayı gözlemleme şansı verdiğinizden dolayı size saygılarımı sunuyorum.

Reaksiyon puanı
6,381
Ben fiyat performans demedim o fiyatlara daha iyis alınır belkide ama neyse size mi bişeyler anlatacağım samsug bu denli satış oranlarıyla cevabı vermiş zaten
Taktiğim işe yarıyormuş deyip sonra bozuk bir üslup ile bunu demeniz... Bizi mal yerine koymuyorsunuz umarım. Gerçekten fan değilsinizdir umarım.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Sırf diğerleri çin malı diye samsung alan teknoloji uzmanları arttıkça satış oranları da artar.