Samsung Samsung fan boyları

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı
Bence siz önce bir Samsung yazmayı öğrenin. "samsng, samsug" değil Samsung.
Ayrıca aga maga birader ne bunlar burası erkek wp grubu mu ?
Samsung'un orta segment cihazları rakiplerinin gerisindedir, bu çok bilinen bir şey. Burada sadece A71 ayırılabilir ama o da bir fp cihazı değil. Burada estetik zevkten bahsediyorsunuz ama o son derece ucuz plastik doku bile almamaya (aynı fiyatta daha iyi rakipler varı yanlış anlaşılmasın) yeter. Donanım geliştirilip, malzeme kalitesi cam-alüminyum olana kadar önerilmeyi haketmiyor. Fiyatlar da cabası.
Satış konusuna gelirsek de bence son haberleri bir okuyun derim hem amiral gemisi hem de orta segmentte düşüş yaşıyor Samsung. Keza Nisan ve Mayıs ayında bir ilk de gerçekleşti.
Politika değiştirmezlerse işleri zor.
Samsung yazamamın sebebi tabletten yazmam ve tabletin tarihi eser olması neredeyse ama bunada şükür Samsung sadece telefon firması olarak görmenizde ilginç ayrıetten plastiğin cam'dan daha az kırılgan olduğunu (telefonlar için) anlatmaya gerek yok herhalde ve siz yukarda cam'a geçmediği sürece yazmışsınız buda cabanız ayrıetten a10s kullanma şansım oldu bu kadar düşük cihazda bile plastiğin bu kadar güzel olması beni cezbetti terleyincede elden kaymamasıda ayrıca hoş bir detay ben samsung'un f\p olduğunu söylemedim ayrıeten 1.5 sar değerini bulup geçen xaomi one plus gibi cihazlara yönelmeye devam edin sağlıgınıza saygınız yoksa şayet samsung'dan 3 kat fazla bu değerler
Bide ben uzaydan gelmişim birşeyden haberim yokmuşum gibi 2 , 3 aydır satışlar düşüşte diyorsunuz aaa acaba neden düşüşte ??? mmh ben bilemedim ya siz? Neys daha yazılacak çooook şe varda yazmaya değmez...

İsimyok0808

Doçent
Sıkıntıymış sizin çevre baya sinir oluyosunuzdur :D
Hele samsung iphone bi konuşmaya başlasa durdur durdurabilirsen.
Hocam İphone sevdalısı olan. 6S A50'den daha iyi diyor. Olan oluyor. Nvidia'cı arkadaşımız "Kanka bana Gtx 1050Ti'li sistem önersene." Diyor. Amd önerince "Onu almam." Diyor.

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Samsung yazamamın sebebi tabletten yazmam ve tabletin tarihi eser olması neredeyse ama bunada şükür Samsung sadece telefon firması olarak görmenizde ilginç ayrıetten plastiğin cam'dan daha az kırılgan olduğunu (telefonlar için) anlatmaya gerek yok herhalde ve siz yukarda cam'a geçmediği sürece yazmışsınız buda cabanız ayrıetten a10s kullanma şansım oldu bu kadar düşük cihazda bile plastiğin bu kadar güzel olması beni cezbetti terleyincede elden kaymamasıda ayrıca hoş bir detay ben samsung'un f\p olduğunu söylemedim ayrıeten 1.5 sar değerini bulup geçen xaomi one plus gibi cihazlara yönelmeye devam edin sağlıgınıza saygınız yoksa şayet samsung'dan 3 kat fazla bu değerler
Bide ben uzaydan gelmişim birşeyden haberim yokmuşum gibi 2 , 3 aydır satışlar düşüşte diyorsunuz aaa acaba neden düşüşte ??? mmh ben bilemedim ya siz? Neys daha yazılacak çooook şe varda yazmaya değmez...
Gerçekten plastiğin camdan iyi olduğunu iddia eden biriyle tartışmak istemem, iyi forumlar :)

Mehmedxr

Asistan
Yasaklı
Gerçekten plastiğin camdan iyi olduğunu iddia eden biriyle tartışmak istemem, iyi forumlar :)
Bi araştırma yapsan iyi edersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hadi benden bir bilgi bu veriler camın ısıyı daha iyi ilettiği ve elde ter oluşmasıne neden oluyormuş
  • Alüminyum: 220 W / m * K
  • Magnezyum: 156 W / m * K
  • Cam: 8 W / m * K
  • Polikarbonat: 22 W / m * K

egee358

Asistan
Apple düşmanları var bir de ben en çok onlara sinir oluyorum bence apple stabilizasyon konusunda en iyi markalardan.

Son mesajlar